Şimdi Ara

iPhone 6 video inceleme 'Tüm detayları mercek altında'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
270
Cevap
4
Favori
6.145
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın yeni nesil akıllı telefon modeli iPhone 6'yı, işlemcisindeki yeniliklerden kamerasındaki Fokus Piksel teknolojisine, ekran yenilklerinden bükülme sorununa kadar tüm detaylarıyla masaya yatırdık. Bakalım iPhone 6 kullanıcılara neler sunuyor. İyi seyirler!

• Incelemenin sizden gelmesi sevindirici.

• İzleyelim bakalim. Editleriz sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu muhtemelen tutacak, yerimizi alalım
  • Kalsın editleriz

• 1st hadi eksileyin bakim
  • Telefonu aldım eskidi hala yenimi inceleme

• Editlerim.
  • Önlerden rez

• benim anlamadıgım su arkadaşlar şuan android telefon kullanıyorum ama bazı arkadaşlar cidden mantıksız konusuyor

iphone 5s geldı ekran kucuk dedıler note gıbı olsa dedıler
    şimdi 6 6plus cıktı yine bişey buluyor insanımız kabul edelim adamlar her zaman rekorları ust uste egale edıyorlar yıllar geçtikçe burada, pazarlama, işçilik ,servis ,geri dönüş çok onemli elbette.

• Enine boyuna incelemişsinizdir, izleyelim bakalım.

• Elinize sağlık ama telefon incelemeleri için söylenen 10-15 dakika max. süre olayı bu durumda android tarafı için mi aslında geçerli? Tabii amacım ios vs android polemiği değil, 45 dakika söylenen sürenin 3-4 katı kadar olduğundan dikkatimi çekti.

edit: Bir de firmanın size yollaması gerekmiyor mu? Satın almışsınız, bu da bir değişiklik ya da daha önceki yaklaşımlarla oluşan bir çelişki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi St Batuhan -- 8 Ekim 2014; 17:34:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: linksiz

Telefonu aldım eskidi hala yenimi inceleme

Telefonu aldıktan hemen sonra bu tarz kaliteli bir inceleme yapsaydın o zaman.
  • izleyelim bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Elinize sağlık ama telefon incelemeleri için söylenen 10-15 dakika max. süre olayı bu durumda android tarafı için mi aslında geçerli? Tabii amacım ios vs android polemiği değil, 45 dakika söylenen sürenin 3-4 katı kadar olduğundan dikkatimi çekti.

edit: Bir de firmanın size yollaması gerekmiyor mu? Satın almışsınız, bu da bir değişiklik ya da daha önceki yaklaşımlarla oluşan bir çelişki?

androidin milyon tane telefon cesiti var. her birine 45 dk inceleme cekecek olasalar adamlarin iflahi solar.
    Senede bi telefona 45 dk fazla degil.

• iphone 6 mı, plus mı? yoksa her ikisi demi? (işteyim eve gittiğimde bakacağım)
  • elinize sağlık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • M8'le yanyana koyduktan sonra direk kapattım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 8 Ekim 2014; 18:10:19 >
  • Şimdi buna para verenler de var

• Önlerden ayırtalım

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.