Şimdi Ara

LENOVO S898T GOLD

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
1.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar acil lenovo telefon servis telefonu lazim.
    box ciraz ile rom atilmasi lazim telefon hic acilmiyor.
    ne kurtarma nede download menesu hibirine girmiyor

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 9 Ekim 2014; 21:37:06 >
  • yazılım atarken falan bir sıkıntı olduysa halledilmemesine imkan yok... mtk işlemcilerde bu iş çok kolaydır... öncelikle pili çıkarıp usb ile bilgisayar bağla; muhtemelen telefonu tanıyacaktır. sürücüler yüklü ise sp flash tool ile stock romu yüklersiniz...
  • kadircitak kullanıcısına yanıt
    kardes yukardada yazdim zaten. download moduna girmiyor
  • yazilim atarken degil sarja takip yattim. uyandigimda telefon acilmiyordu. pili cikarip pc ye takinca donanim sesi geliyor gidiyor geliyor gidiyor. cihazi goremiyor yani
    verdiginiz link hatali
  • buyrun videosu lenovo
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 9 Ekim 2014; 21:36:40 >
    donanim sesi geliyor ve aninda geri gidiyor. pc gonmuyor telefonu. telefon hic acilmiyor ve hicbir modada girmiyor. box cihazi ile yapilmasi lazim. onun icin servis sordum.
    verdiginiz linte hata veriyor
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadircitak -- 9 Ekim 2014; 21:36:07 >
    driverlar zaten yuklu arkadasim. telefon birck modda oldugu icin baglanmiyor pc ye
  • @kadircitak doğru söylüyor, telefondan o gelen ses brick olmadığının kanıtı yalnız flash toolun ihtiyac duyduğu driverlar yüklü değil... manuel olarak o ilk ses çıktığında aygıt yöneticinden yüklemelisin... sonrası çocuk oyuncağı zaten...
  • ben size derdimi anlatamadim. cocuk oyuncagi oldugunu bende biliyorum. ilk defa rom atmiyorum. driver'lar yuklu zaten. pc daha cihazi gormeden cihaz devreden cikip tekrar giriyor. bana box cihazi ile lenovoýa rom atabilecek usta lazim
  • Hocam eminim sizin kadar bilgili değilim ama elime bir fake xiaomi red mi note gecmisti...
    Bende rom atmak için çok uğramıştım...
    Dediğin şekilde devamli pc ye olan bağlantısı gidip geliyordu telefonun...
    Sonunda Sp Flash Tools da işlemi baslattigim sirada
    Bataryayi tak çıkar gibi norbert yaparak işlemi gerçekleştirdim... Tam olarak nasıl oldu hatirlamiyorum... Ama bubyarz birsey var olma durumuna göre kaba taslak bir araştırma yaparsan bit deneme yapabilirsin...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sagol kardes gonderdim . yenisini yolladilar
  • quote:

Orijinalden alıntı: iphone_bg

sagol kardes gonderdim . yenisini yolladilar

hocam gümrükden nasıl geçirdin merak ettim çok sıkı tutuyorlardı bildigim kadarıyla xray filan var diyenler vardı
  • biraz gec oldu cevap :) ben turkiyede degilim onun icin gumruk sorun olmadi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.