Şimdi Ara

Bunlardan Hangisini Almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
592
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar navigasyon alacağım, forumu inceledim ve bütçem doğrultusunda bu 3 ürün öne çıkıyor.
    Bilen arkadaşlardan yorum bekliyorum. Hangisini tavsiye edersiniz ?
    Birde bu aletlerin içinden araç içi şarj cihazı çıkıyor mu acaba ?

1.ürün http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-qx-m542-5-yeni-nesil-portatif-navigasyon-cihazi-/productDetails.aspx?productId=otdelqxm542&categoryId=257643&SKU=OTDELQXM542

2.ürün http://www.hepsiburada.com/liste/navitech-vr-m552-5-speak-go-navigasyon-cihazi/productDetails.aspx?productId=otdelvrm552&categoryId=257643

3.ürün http://www.bimeks.com.tr/urun/129472/next-5035-vr-5-0--navigasyon-cihazi.aspx#comments

Arkadaşlar normalde bütçem 200 lira. Navitech vr-m552 bütçemi aşıyor, fakat 40 lira farka değer, mutlaka onu almalısın diyorsanız, geçerli sebep sunan olursa onu da düşünebilirim.

• verdiğiniz likte next 5035 208 tl bence onu alın her bakımdan seçeneklerin en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

verdiğiniz likte next 5035 208 tl bence onu alın her bakımdan seçeneklerin en iyisi

Benimde aklımdan Next geçiyor ama işlemcileri farklı olduğundan konu açmak istedim. Pek bilgim yok, hangisi iyidir hangisi kötüdür.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özcan35

quote:

verdiğiniz likte next 5035 208 tl bence onu alın her bakımdan seçeneklerin en iyisi

Benimde aklımdan Next geçiyor ama işlemcileri farklı olduğundan konu açmak istedim. Pek bilgim yok, hangisi iyidir hangisi kötüdür.

Next SiRFatlasVI™ 1000 Mhz işlemci daha yazmaya gerek yok
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

quote:

quote:

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Zaten aklım Next'e yatıyordu. Gün içinde sipariş vereceğim. Umarım pişman etmez.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Zaten aklım Next'e yatıyordu. Gün içinde sipariş vereceğim. Umarım pişman etmez.

pişman olacağınızı sanmam

• Siz siz olun, bimeksten alışveriş yapmayın arkadaşlar. Ayın 9'unda sipariş verdim, 1-3 gün içerisinde teslimat yazıyor, bugün ayın 11'i oldu hala gelmedi ürün.
  • özcan35 kullanıcısına yanıt
    Etmez rahat olun

Hayırlı olsun.
  • Navigasyon geldi, boşuna günahını aldık Bimeks'in. Gerçekten süper birşey. Diğer cihazları bilmem, onlara göre nasıldır bilemem ama çok memnun kaldım şimdilik.
    Bu cihaza yönlendiren İmkansız nickli arkadaşa bir kez daha teşekkürlerimi sunarım.
  • Ben Bimeks'ten en az 5 cihaz aldım, hiçbiri kusurlu veya ayıplı çıkmadı. Bazı istisnalar genellenemez; siz menfaatinize neresi uygun geliyorsa oraya yönelin. Hiç olmadı iade edersiniz olur biter.
    Hayırlı olsun diyeyim tekrar. Imzamda iki önemli link var tıklayıp size lazım olabilecek bilgilerden faydalanabilirsiniz.
    Saygılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.