Şimdi Ara

OPERATÖRLER ARASINDA DATA KULLANIM FARKI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
642
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aynı telefon, farklı operatörlerde data kullanımında ciddi farklar var. İnternet paketinin ikisinde de 2 gb olmasına rağmen bundan yararlanma sürem arasında dağlar var. Örnek Avea ve Vodafone'nun paketleri. Siz hangisini kullanıyorsunuz ve hangisini öneririsiniz. Ona göre paket seçimi yapacağım. Sağolun.

• Faturasız hatta artık internet kullanmak akıl karı değil. Millet faturaliya geçsin diye 100 kilobayt'ta bir kota sayiyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı internet paketiyle aynı cihazdan aynı sitelere girerek vodafone'dan daha fazla yararlandığımı söyleyebilirim.Vodafone 2 gb ile neredeyse bir ay idare ederken avea 2gb ile 15 günü çıkaramıyorum.Avea çoğu yerde 3g hızı veremiyor ama verdiğinde de su gibi geçip gidiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Aynı internet paketiyle aynı cihazdan aynı sitelere girerek vodafone'dan daha fazla yararlandığımı söyleyebilirim.Vodafone 2 gb ile neredeyse bir ay idare ederken avea 2gb ile 15 günü çıkaramıyorum.Avea çoğu yerde 3g hızı veremiyor ama verdiğinde de su gibi geçip gidiyor

Evet tam da mağduriyetimi anlattın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfzcn

quote:

Orijinalden alıntı: cevo_61

Aynı internet paketiyle aynı cihazdan aynı sitelere girerek vodafone'dan daha fazla yararlandığımı söyleyebilirim.Vodafone 2 gb ile neredeyse bir ay idare ederken avea 2gb ile 15 günü çıkaramıyorum.Avea çoğu yerde 3g hızı veremiyor ama verdiğinde de su gibi geçip gidiyor

Evet tam da mağduriyetimi anlattın hocam.

Valla bu sorundan tek mağdur olan biz değiliz birkaç kişi daha tanıyorum Benim bi arkadaş var sırf bu yüzden aveaya geçmiyor, vodafonun 1gb internetli tarifesine geçti nasılsa vodafonun 1gb'si aveanın 2gb'sinden daha iyi hem vodafone daha iyi çekiyor diyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aynı dert bende de vardı avea 2-3 kat veriyi fazladan çekiyor şimdi turkcelle geçtim ne indirdiysem o kadar gidiyor vodafone kullanmıştım oda yine ne indirdiysen onu kesiyor.

avea uzak dursun işim olmaz.
  • Bu internet isinde kullanilan baytlari megabaytlari en cok yuvarlayan sirket Turkcell dir,ozellikle on odemeli hatlarda felaket sekilde ek paket almaya zorluyor 3 ay dayanamadim avea ya gectim onda sorun olmadi ama bulundugum yerlerde sorun cikartti ozellikle aramalarda,en sonun da vodafone a geri dondum stabilite oldu internetim de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.