Şimdi Ara

Silex Temizlik Bezleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
4.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Silex Temizlik Bezleri
    Bu konu evimizdeki, mutfak, banyo vs. temizlikten maksimum verim almak için hazırlandı standart sarı ya da mikrofiber temizlik bezlerinin aksine farklı özelliklere sahip olduğu belirtilmiş.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÜRÜNLER:

HİDROFİBER BEZLER(Kağıt & Fiber karışımı)
     Silex Temizlik Bezleri
     Silex Temizlik Bezleri
     Silex Temizlik Bezleri
     Silex Temizlik Bezleri

Ürünleri tesadüf eseri Carrefour'da keşfettim. Silex adını ilk duyduğumda enteresan geldi. Daha önce selpağın kağıt temizlik bezini kullanmıştım:
     Silex Temizlik Bezleri
    Fakat Silexin birden fazla bu tarz ürün çeşidi var. Denemek istedim aldım bit tane eve, oradaki görevli bana diğer ürünleri de denemem için diğer ürünlerdende numune verdi Bezleri aldığım yerde broşürde dağıtıyorlardı üstünde yazan bilgilere göre; sentetik bezlere göre 8-13 kat emici, kokutmaz, hijyenik, doğal yazıyordu. Evde denedikten sonra kağıt temizlik bezinin selpağa oranla çok daha sağlam ve yıkanabildiğini gördüm. Selpaktaki bez de çok pratikti fakat silex bunu bir adım ileri taşımış hem daha dayanıklı hem de özelliklerden ödün vermemiş sevdim ondan sonra inceleme yapmak istedim

özellikle selilöz içerikli olmasından dolayı diğer sarı ve mikrofiber bezlere göre bir çok artısı ön planda. Bi kere bez hijyenik ıslanan yere koyunca sarı bezler sıvı çekmiyordu, mikrofiberlerde her ıslanan yeri silip yıkayıp kurulamak zahmetlidi. Selilöz bezlerde ise bu durum farklı hem ambalajlarda sayıca çok bez olduğundan tek dezavantajını yani kullanım ömrünü telafi ediyor hem de emicilik, kokusuzluk, leke tutmam ve daha az bakteri barındırmasından dolayı diğer bezlere göre daha avntajlı durumda.

Tortu ve Tüy bırakmıyor.
    Koku Yapmıyor
    Sentetik bezlere göre 8 kat daha emici
    10 - 15 sefere kadar yıkanıp kullanılabilir
    %70 selülöz %30 mikrofiber

6, 12 ,24 adet paketlerde 30 adet ise rulo şeklinde
    Ürünü kullandığımda 10 sefer temizlik yapıp yıkayabildim tek bir yaprağıyla. Ayrıca sentetik olmadığından kurulama kateğorisinde ve cam silme kategorisinde kullanılabiliyor. Hem paketlerde hem rulo şekilde mevcut. En fiyat performanslısı 30 adet beze sahip rulo şekli. fiyatlar hakkında bir bilgi; 30 lu rulonun fiyatı 10lu vileda sarı bez fiyatına eşit.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PRATİK BEZ

Silex Temizlik Bezleri

Tortu ve Tüy bırakmıyor.
    Koku Yapmıyor, yumuşacık ve ince peçete gibi
    Sentetik bezlere göre 8 kat daha emici
    5 sefere kadar yıkanıp kullanılabilir
    %70 selülöz %30 mikrofiber
    İki şekilde en pratik;
    1) kağıt peçete yerine kullanılabilir ayrıca 5 sefer yıkanıp kullanılabilir...
    2) cam silmede diğer tüm sarı ve mikrofiberlerin yapamadığını yapabiliyor yumuşacık dokusuyla cam ayna v.s silebilirsiniz.
    3)Bu kadar ince olmasına rağmem ıslak şekilde dağılmıyor diğer peçeteler gibi...

Burdaki ürünlerdeki fark bir bezin aylarca kullanmanın hijyenik olmamasından kaynaklanmakta. Naylon bez olmadığından nemliyken bakteri oluşumu azalmakta ayrıca daha çok emicilikle temizliği kolaylaştırmakta. Nasıl ki bir hastanede kullanılan bez kullanılıp atılıyorsa, bu ürünlerde amacını gerçekleştirdiğinde atılıp o bakterilerin diğer eşyalara bulaşmasını engelleyebiliyor.

KULLAN AT JUMBO HAVLU

Silex Temizlik Bezleri
     Silex Temizlik Bezleri

Kağıt havlulara göre 6 kat emici
    yoğun sağlam
    2 ya da 3 katlı olmadığından içeriğinde yapıştırıcı yok presleme yöntemiyle üretilmiş. yemeklerde kullanılabilir.
    standart havlu kağıtlara göre daha sağlam
    işlevi; ıslanan yeri bir çok havluyla kurulamak yerine tek bir yaprağıyla kurulayabilmek.

Resmi Sitesi İçin: Tıklayın

NOTLAR: Verdiğim bilgiler selpak kağıt bez, viledanın sarı renk bezleri ve mikrofiberler baz alınarak yapılmıştır. Kullanım amacına göre günübirlik herzaman kullandığımız mutfak, banyo, lavabo da rahatlıkla kullanılır. Diğer alanlar için diğer çözümler düşünülmeli yerleri silmek için yer temizlik sistemleri toz için toz bezleri vs gibi...

©2014. Bu yazının her türlü kullanımı izne tabidir. Sadece kaynak gösterilerek kullanılabilir. Video ve içerik the spooks yapımıdır.
    GÜNCEL

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.