Şimdi Ara

LG G2 mi HUAWEİ ASCEND P7 mi 2 saate kadar alınacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar lütfen yardım edin 2 ay önce 1150 tl ye LG g2 aldım ve geçen gün 1100 tl ye sattım satma nedenim kamera tıkırdıyordu ve ekranı sarı gibiydi şimdi gittigidiyorda tekrar lg g2 var 32 gb 1110 tl ye geliyor delta garantili indirim ile beraber ve bir yanım hadi durma al al diyor öte yandan Huawei Ascend P7 var tamam performans olarak lg ye yaklaşamaz ama ekranı ve kamerası çok kaliteli özellikle arka kamerası resmen ben burdayım beni al diyor hele kasa kalitesi çok premium onuda 1150 tl ye alabiliyorum kvk garantili fikir verin siz olsanız g2 seçerdiniz değilmi ama korkuyorum tekrar sevmediğim sorunları ortaya çıkar diye öte yandan huaweiyi alsam sorun çıkmıcak gibi hissediyorum yardım bugün alıcam artık 2 saate kadar karar vermem lazım

• Kamera tikirtisi her telefonda olur. Örneğin benim iphone 5de de mevcuttu.

Kamera odaklamayi yapmaya yarayan mekanizmadan geliyor o ses.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • işte o ses varya beni tilt etti ya şıkır şıkır bu ne ya ama 1110 tl acayip şeytanımsı fiyat gibi kulağıma fısıldıyor pfff huaweide kol kaliteli kasası filan kamerası aşık oldum ama performansı işte off of :D
  • G2 öneririm.

• bende onu istiyorum ama dediğim gibi bana gelen g2 ile teyzeme aldığımız g2 arasında ekranı onun bembeyaz benimkinin beyazı sarımsıydı ve ben çok sinir olmuştum tekrar alsam böyle sorunlar çıkar diye tereddütlerim var
  • Hocam ben de g2 öneririm ama siz fikrinizi vermişsiniz bile Huawei alırsanız mutlu olacağınız belli alın gitsin performans konusuna gelince o kadar belirgin bi fark olmayacaktır bence

• inanın bana okadar çok inceledim ki iki telefonuda resmen her santimlerini inceledim okadar detaycı oldum ki ama g2ninde düşmeyen piyasası var arkadaş al kullan memnun kalmazsan sat haha kafayı yemişim ben ya kararsız kalmak çok kötü bişi babam diyor g3 al ben vereyim parasını ben diyorum hayır ya g2imden inanılmaz memnumdum şarjı bitmiyor arkadaş siz siz olun kararsız kalmayın :D
  • Ne değişik insanlar var şu hayatta :/
    Değişik bişiler al bu seferde ne diyelim...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunun değişik insan olmakla alakası yok ben biriktirdiğim paramla g2 almıştım memnumdum sorunlar çıkınca soğudum aldığım fiyata tekrar sattım ve şuan tekrar aynı fiyata alabiliyorum bir insan birşeye para verirse onun kaliteli iyi sorunsuz olmasını bekler demiyorum g2 kalitesiz sadece şansıma öyle denk geldi bunun değişik insan olmakla alakası yok ömrümde ilk defa bir android telefon almıştım oda g2 olmuştu paranın kıymetini biliyorum ve yalan yok içimde heyecan var aldığımda sorun olmasın istiyorum ve burdaki arkadaşlarında değerli fikirlerini öğrenmek istiyorum hem sohbet hem danışma olmuş oluyor
  • Bende değişik bişeyler öneriyim o zaman Nexus 5
  • haha yapma bunu yapma bunu g2 nin bataryayı alıp nexus 5 e monte etsek paraya para demeyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: onti

haha yapma bunu yapma bunu g2 nin bataryayı alıp nexus 5 e monte etsek paraya para demeyiz

En çok satan android cihaz olurdu

• G2 kullanıyorum. Kamera tıkırtı sesi benim telefonda da var. Arkadaşın telde de var. Teknosada G2 denemiştim. Ekranın sağ veya sık üst köşesine parmakla hafifçe vurunca o ses çıkıyordu. Eski telim optimus blackde de vardı. Ekran sarılığı bende yok. Siyah renk tellerde o durum var. Bu bir sorun mu yoksa bilerek mi öyle bilemeyeceğim. Beyaz renk G2 al eğer G2 alirsan. P7 hakkında ise fikrim yok.

• 32 gb delta garantili siyah g2 aldım 1100 tlye satmıştım sıfır 1110 tlye aldım
  • Arkadaşlar muhtemelen konu kapandı fakat bilmenizde fayda var şuan elimde huawei p7 var ve o kadar iyi bi telefon diyemem hele fiyatını da göz önüne alırsak kesinlikle hayır derim ben 900 tl ye aldım biyerden yoksa almazdım fakat biliyosunuzdur telefon vodafone nin ve ben o kadar iyi bi telefon diyemem en ufak bir oyunda yada telefonu azcık zorlasam sağ tarafında kilit tuşunda bir ısınma oluyor baya yüksek bi sıcaklığa ulaşıyor ben telefonu değiştircem şahsen almanızı tavsiye etmem bitek bu ısınma sorunu değil telefon çok da hızlı değil 4g falan diyor ama ben internette dolaşırken hızlı değil bitek internette de bu sorun oyunlarda kasmıyor ve ısınıyor dedim zaten fakat oyunu kapattıkdan sonra felan 1-2 dakka tlefon kendine gelmiyor sorunlar sadece bunlar değil noırmal yaşantımda çok kullanışlı bi telefon değil eğer 1.200 felan değil de şöyle bi 900 yada 950 felan olsa alırdım yinede seçim sizin ben uyarıyorum amacım telefonu kötülemek değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.