Şimdi Ara

Yeni G3'te yapılması gerekenler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.490
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Gittigidiyor - cepporttan beyaz g3 32 gb sipariş geçtim. Telefon elime geçtiğinde yapmam gereken nelerdir ?(ölü pixel, kamera vs.) yardımcı olabilecek var mı ?

Teşekkürler

• Dead pixel test programı ile kontrol edin yeterli.ilk şarjda pil ikonu içindeki akıllı şarj modundaysa ampul değilse yıldırım işareti gidene kadar cekmeyin.sonra kullanın doya doya.unutmadan bir de güncellemeler var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • uygulama indirirsem herhangi bir iade söz konusu olduğunda kabul olunur mu peki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vengace

Dead pixel test programı ile kontrol edin yeterli.ilk şarjda pil ikonu içindeki akıllı şarj modundaysa ampul değilse yıldırım işareti gidene kadar cekmeyin.sonra kullanın doya doya.unutmadan bir de güncellemeler var

Akıllı şarj modu ne demek. Birde benim g3 de pil tam dolsa da pilin içindeki şimşek işareti hiç kaybolmuyor. Emin mısınız ikonun kaybolduğuna. Bir çok kişiye sordum hiçbiri kaybolmuyor dedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkbey___ T kullanıcısına yanıt
    Kayboluyor hocamg2 ve g3de kayboluyor

Ayarlar-genel-pil e gidin akıllı şarj olması lazim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öyle bir seçenek yok üstad ve ayrıca benim g3 de işaret gitmiyor. Bende bunu merak ediyorum bazıları gidiyor bazıları gitmiyor diyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

• Türkbey___ T kullanıcısına yanıt
    Şimşek işareti gitmiyor hocam. Bende ilk aldiğimda böyle bir bilgi ortada dolaşıyordu ama tamamen şehir efsanesi.

• Aman öyle olsun usta. Benim cihazda mı sorun var dedim.

• konu dağıldı sanki

telefon elime geçince hemen kullanmaya başlayayım mı test vs yapmama gerek yok mu ??
  • Gardaş buna mecbursun zaten varsa arıza servise göndereceksin. Yapacak başka birseyin yok ki

• ana konuyu karıştırdım ama g2 deki gibi ölü piksel testi gibi hiçbişeye raslamadım o yüzden de bu başlığı açtım ama yine nafile
  • jackpott12 J kullanıcısına yanıt
    Telefonu zaten siparis etmissin sana olu piksel var desek napicaksin ya servise yollayacaksin ya iade edeceksin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.