Şimdi Ara

ME 176C vs SM-T230

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlarım 300 ile 400 tl arasında bir tablet bakıyorum.Şuana kadar bunları buldum:
    1 ASUS MEMOPAD ME176C: http://www.teknosa.com/urunler/125044354/asus-memopad-me176c-7-tablet
    2 SAMSUNG GALAXY TAB 4 SM-T230http://www.mediamarkt.com.tr/mcs/product/SAMSUNG-Galaxy-Tab-4-SM-T230-1-5-GB-8-GB-Android-4.4-Tablet-PC-Beyaz,103452,471115,1388173.html?langId=-14
    Sizce hangisini almalıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İsimsizdost -- 7 Ekim 2014; 18:21:06 >

• Bir yardım etseniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana kalırsa Asus almanı tavsiye ederim. Ben de senin gibi arasında kaldım ama asus aldım henüz elime geçmedi daha. Hem kamera hem de performans bakımından daha iyidir. Tabi tableti kullanım amacına göre de hangisini alacağın değişir. Oyun falan çok oynarsan al Asus'u. İnternet için Tab 4 derim. Tablet 1-2 güne elime geçtiğinde cevaplarım sorularını. @İsimsizdost

Edit: Tabii tableti çoktan almadıysan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MDugur -- 9 Ekim 2014; 4:02:45 >
  • Asus biraz daha önde, samsung sadece ram olarak daha iyi duruyor ama touchviz arayuzu ve samsung'un koydugu bicok gereksiz uygulama ram'den cok yiyor dolayisiyla bi avantaji olmuyor, bilmen gereken bikac onemli sey daha: samsung tab4 lerde otg destegi yok bildigim kadariyla yani disardan usb flash disk, klavye-mouse-gamepad vs takamazsin cihaza, ayrica asus surekli guncelleme alirken samsunga android guncellemesi gelmiyor dogru duzgun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi suatcagdas -- 9 Ekim 2014; 5:20:50 >
  • İsimsizdost İ kullanıcısına yanıt
    iki hafta oldu asus me176c alali gercekten cok memnunum , guncellemelerle harika bi tablet oldu tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her Türlü SM-T230 ben aldım 2 gün önce gayet memnunum oyunlarda internette gezmede hiç sıkıntısı yok bence SM-T230 her türlü.
  • Oyun oynamayı düşünüyorsan samsung alma asusda sorunlu tablet ama uykudayken şarj tükeniyor

Ama samsungun tasarımı asusdan daha iyi
  • beyler bende asus düşünüyordum ama samsung un ekranı çok daha iyi asus çok sönük kalıyor

sizce ?

• guncellemeyle o problemler cozuldu

• hocam sizin tabletin antutu puani kac merakimdan sordum yanlis anlamayin , benim asus 35000 civari cikiyoda

• quote:

Orijinalden alıntı: samochu1990

guncellemeyle o problemler cozuldu

pilde önemli degilse asus alsin gitsin o zaman

• Herkese cavap için teşekkürler asusta kara kıldım.

• Samsung tableti guzel olmus.alirsam bilindim bir marka olan samsungu tercih edebilirim sanırım

• Asus da bilindik bir markadır.

Tabi ki öyle. Ancak samsung kadar tablete yogunlasmamis bir firma

• Asusu aldım donanımı ve kasmayan arayüzü bu tercihi yaptırdı.Gene de yorumun için teşekkürler.

Tesekkur ederim hocam. Hayirli olsun. Guncelleme alacak mi bu cihazlar? Bir de sizinki hd ekranli olan degil mi.

• HD ekransız olanı yok diye biliyorum eğer modelini soruyorsan 176cx modeli.
    Güncelleme konusunda bir fikrim yok tabletin donanımı yettiği sürece asus güncelleme verecektir diye düşünüyorum.

• Tesekkurler

• Rica ederim dostum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.