Şimdi Ara

Z2 ile 5S'in kamera kalitesi arasindaki farklar nelerdir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ayni zamanda amator olarak fotogracilik yapmak amaciyla soruyorum. Kamera kaliteleri bakimindan hangisi daha iyi? On ve arka olarak kiyasladigimizda saniyorum Z2 daha iyi ama lens kalitesi icin herkes farkli seyler soyluyor.

• YGA kullanıcısına yanıt
    Kamera Konusunda Lumia 1020 en iyisi, Lumia 930 ve Lumia 1520 de olabilir. Sadece kameraları iyi değil. Aynı zamanda daha gelişmiş kamera ayarları sunuyorlar. 5S'de çok detaylı ayar imkanı sunulmuyor. Ondan dolayı "amatör fotoğrafçılık" için tavsiye etmem. Xperia Z2'nin kamera menüsünü pek bilmiyorum. Yalnız seri fotoğraf ve video çekimlerinde aşırı ısınmadan dolayı uyarı verdiğini biliyorum. LG G2'nin de kamera menüsü gelişmiş diye hatırlıyorum. G3 ise daha sade bir kamera menüsü var. O da pek memnun etmeyebilir.

Ayrıca cihazlarda raw desteğini de araştır derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Player 1 -- 7 Ekim 2014; 16:42:08 >
  • Z3 çıkıyor açık ara en iyi mobil kamera.
    Z2 de istisnada kalabiliyordun yok birisi s5 iyi diyor yok birisi 1020 vs.
    Fakat z3, itiraz edemeyeceğin kadar fark açıyor.
    Bizzat denendi.
  • BerkhanBalta kullanıcısına yanıt
    Bende z2 kullanıcısı olarak z3 kamerasını denedim fark göremedim fotoğrafı çekmeyi bilirsen oto modda takılmazsan z2 den ve z3 ten aynı performansı alırsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan9998

Bende z2 kullanıcısı olarak z3 kamerasını denedim fark göremedim fotoğrafı çekmeyi bilirsen oto modda takılmazsan z2 den ve z3 ten aynı performansı alırsın

Z3 te iso değerinde 5 kat gelişme var.
    Biliyoruz ki cep telefonlarının neredeyse hepsi gün ışığında kaliteli fotoğraflar çeker.
    Hep aydınlık olduğunu düşünsene
    Kağıt üzerinde olan verilerin gerçek hayata yansıyan halini görüpte yazmışsındır bu yorumu umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhan9998

Kağıt üzerinde olan verilerin gerçek hayata yansıyan halini görüpte yazmışsındır bu yorumu umarım

Bizzat denedim.
    Peki hocam ben gerizekalıymışım demekki
  • L1020 kamera konusunda rakipsizdir android kısmında sony en iyisi bence
  • Arkadaslar Nokia maalesef dusunmuyorum isletim sisteminden oturu. Z3 kamerasini tam olarak bilmiyorum ama buyuk ekran onu biraz daha avantajli hale getiriyor. 5S'in en buyuk artilarindan biri lens kalitesi. Apple kullanicisi biri olarak Ipodumun kamerasindan oldukca memnunum acikcasi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.