Şimdi Ara

Telefon 4 aydır gelmiyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepsi buradadan Zte marka telefon almistik.Telefon acilmadigindan garantiye kvk ya yolladik fakat tam 4 aydır gelmedi.Neden gelmiyor diyince parca gelecek diyorlar.Ne yapmaliyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ertuğrul k E kullanıcısına yanıt
    Valla ben 2 ayda anca aldim kvkdan. Parca bekliyoruz diyorlardi. Bende para iadesi veya ust model telefon talep ettim. 2 ay sonunda ust model telefon aldim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ertuğrul k

Arkadaşlar hepsi buradadan Zte marka telefon almistik.Telefon acilmadigindan garantiye kvk ya yolladik fakat tam 4 aydır gelmedi.Neden gelmiyor diyince parca gelecek diyorlar.Ne yapmaliyim.

Yahu 4 ay beklenir mi. Gidin tuketici mahkemesine, servisten yazi alin, faturanizla basvurun. Servise de iletin durumu.

• Bence para iadesi yada aynı cihazı almayı talep et hayır derlerse şikayette bulunurum demelisin garantisi varsa buna hakkın var.

• 4 ay mı?

• Tuketici haklarina basvur

• Arkadaşım kvk kadar menen bi firma olamaz bir telefonu onlar yüzünden sim takmadan çöp yaptım 2 ay beklettiler benide .
    ZTE lerin bu sorunu var parçası yok telefonun tek bir ülkeden çıkıyor diye biliyorum. bence iade iste .
  • Tuketici haklarina basvur beni 2 ay bejletmislerdi

• Arkadaş 20 gün bekle, gelmezse tüketici heyetine doğruca

elinde kargo kağıtı varsa al onu git tüketici hakem heyetine durumu anlat al paranı..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.