Şimdi Ara

Üst seviye telefon önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selam, yaklaşık 2.5 yıldır kullandığım Galaxy S2'mi bir metre yukarıdan evdeki tahta zemine düşürdüğüm ve ekranı patladığı için yeni telefon arıyorum.
    Daha doğrusu kararsız kaldım. S2 gibi bir telefonu bile 2,5 yıl kullandıysam şimdiki telefonları rahat üç sene kullanabilirim.

*Galaxy Note 3 N9005,
    * LG G3,
    * Nexus 5

Bunlardan G3, çok övgü topluyor ancak ben bir türlü ısınamadım. Nexus 5, diğerleri iyi yarışamaz ama benim için yeterli olabilir. Note 3'e hayranım resmen.

Note 4, Edge, Sony Xperia Z3 gibi en yeni modelleri düşünmüyorum. Daha pahalı olacaklardır. iPod, iPad, Macbook ve iMac kullanıcısı olduğum için iPhone da istemiyorum. Windows Phone da düşünmüyorum. HTC One M8 de olmaz..

Yazdığım üç telefondan hangisini seçmeliyim? Ya da sizin öneriniz nedir?

• Note 3 al
  • Sony z2 olabilirim.
    Ama bence 2000 tl yi gozden cikardiysan biraz daha koy da note 4 al gayet guzel fun gold da inceledim harika duruyo. Tek problemi touche wiz zamanla sisebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2000 TL'yi gözden çıkarmadım, Note 3'ü 1700 TL'ye buldum.

Note 3'ü daha ucuza bulabileceğim bir yer var mı?
  • hocam zaten kendinde note3 istiyorsun kararı vermişsin
  • Usta sen kararini vermissin daha kurcalama bence

• Bizdeuygun.com da 1500 lira n11 de daha ucuza denk gelir belki
  • Arkadaşlar evet kararımı verdim lakin;

Note 3'ü ekranı, arayüzü ve güçlü özellikleri tercih sebebi yaparken öteki taraftan Nexus 5, saf Android kullanması, şık tasarımı ve ortalama 600 - 700 TL daha ucuz olması ile kafamı kurcalıyor.

Almışken tam alayım mantığı bize has bir kültür olduğu için ben de bu düşünce ile Note 3'ten yana karar kılacağım gibi.

Ayrıca emre4335, teşekkürler hocam bakıyorum hemen.
  • Samsung s5 al kardeşim abim aldı yada t50 bizim ailede 2 kişide var çok memnunlar güzel telefonlar .
  • o butcede z2 onerırım..
  • O kadar para vermeye değmez. Ön yargınız yoksa ve marka meraklısı değilseniz Oneplus one almanızı öneririm.
  • Xperia beğenmediysen G3 al.

• LG G3 e ısınamadım,bence note3 hocam
    Ve s2 ye de haksızlık etme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HALO -- 8 Ekim 2014; 21:01:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.