Şimdi Ara

HD Uydu Alıcı Tavsiyesi Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle kriterlerimi belirteyim.Kullanacağım tv Samsung 40C650 modelidir.Şimdi kullandığım alıcı Nextstar YE-18000 CIS isimli bir alıcıdır.HD olmamasına rağmen SD yayınları HD kalitesinde izliyorum ama ille de hd alıcı almak istiyorum.İşlemci mhz felan çok anlamam ama sanırım ALI işlemcileri pek tavsiye etmiyorlar.iptv ve ccam felan işim olmaz arkadaşlar.Sadece açarım tvyi izlerim o kadar.Ayrıca mini modellere sıcak bakmıyorum çünkü bi dünya şikayet var hepsinden.Benim aradığım özellikler

Usbden kayıt
    1080p (Bazılarında 1080p diyor ama 1080i destekliyormuş.Öyle olmasın)
    HDMI desteği
    mümkünse TKGS
    hızlı kanal geçişi
    biss çözme
    uydu ve usbden güncelleme

Kalitesi hem hd hem de sd yayınlarda iyi olacak.Uygun fiyatlı çok model göremedim nette.Bütçeyi iyi bir cihaz için 180 tl ye kadar zorlarım.Aklımda kalanlar şöyle;

Neta 6400 FHD
    NEXTSTAR 18500
    NEXTSTAR YE 18000 HD CX
    NEXTSTAR YE-5000 HD CX
    Jameson JS-2016 (Mini fakat hızlı olduğu söyleniyor.)

Sizin farklı tavsiyelerinize de açığım.

• NETA 6400 HD işini görür hocam diğerlerine bakmana hiç gerek yok, kriterlerine tam anlamıyla cevap verecek cihaz NETA'dır.

Sorun olurmu bilmem ama cihazın kumandasından çok şikayetçi olanlar da var kalitesiz ve algılamadığı söyleniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: webmastr_99

NETA 6400 HD işini görür hocam diğerlerine bakmana hiç gerek yok, kriterlerine tam anlamıyla cevap verecek cihaz NETA'dır.

Sorun olurmu bilmem ama cihazın kumandasından çok şikayetçi olanlar da var kalitesiz ve algılamadığı söyleniyor.

Tamam işimi görürde diğerlerine hiç bakmama sebebi nedir mesela? Fiyat mı işlemci mi hız mı kalite mi? Sonuçta bu cihazların hepsi işimi görür ama ben en iyisini arıyorum.neta en iyisi ise niye en iyisi? Bu sorunun cevabını arıyorum.

@serkanguzel_

• quote:

NETA 6400 HD işini görür hocam diğerlerine bakmana hiç gerek yok, kriterlerine tam anlamıyla cevap verecek cihaz NETA'dır.

Neta 6400 kumandası gri diye begenmeyenler var

ama cekimi çok kuvvetli

• Neta dışında başka öneri yok mu arkadaşlar?

• Sunny 14100 ve neta 6400 arasında kaldım.

• Evet arkadaşlar yok mu bu işten anlayan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

quote:

Tamam işimi görürde diğerlerine hiç bakmama sebebi nedir mesela? Fiyat mı işlemci mi hız mı kalite mi? Sonuçta bu cihazların hepsi işimi görür ama ben en iyisini arıyorum.neta en iyisi ise niye en iyisi? Bu sorunun cevabını arıyorum.

@serkanguzel_

NETA'nın işlemcisi STi model karşılaştırdığınız cihazlardan daha ustun bi model bu.Görüntü kalitesi ve kanal geçişi bu fiyat aralığındaki cihazlardan daha iyi bu yüzden NETA 6400.

• En mantıklı neta geliyor arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.