Şimdi Ara

Umarım 2015'de istediğimiz oyuncuyu alabiliriz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nakit 50-80 Arası verebilecek bütçem var adam bulamıyorum yahu. Manchester United kariyer yaptım ilk sezon ligi+Avrupa ligini aldım (2015 transfer yamasıyla) Falcao 44 milyon nakit aldım(SATIN ALMA OPSİYONU)tabii çok oyuncu sattım Rafael,Van Persie nakitten 40 ar milyona.

para çok ama gelen adam yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leonardo DiCaprio. -- 7 Ekim 2014; 14:17:17 >

• kulüple görüşmeye mi başlamak istemiyorlar ? yoksa maaşı falan mı beğenmiyorlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepherd.

kulüple görüşmeye mi başlamak istemiyorlar ? yoksa maaşı falan mı beğenmiyorlar ?

Kulup kabul etmiyor hic bir sekilde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2012'den beri en büyük derdim benim de aynı şekilde. 2015'te bu duruma da el atmışlardır umarım.
  • FM 2008'den sonrasında scout programıyla uzun süre haşır neşir oldum. Ve bunun sonucunda orada da, takım için yıldız olan bir oyuncunun 'Satış Fiyatı' dudak uçuklatacak seviyede olabiliyor.

Ayrıca FM 2012 den sonra(editörü karıştıranlar bilir), oyuncuların liglere göre fiyat baremi/oranı oluyor. Sen Avrupa'nın büyük kulüplerini yönetirken, takımının yıldızına teklif geldiğinde 50 den aşağı istemiyorsan, onlarda aynı seçeneği sana uyguluyor.
    (Not küçük takımda da o kadar isteyebiliyorlar diyorsun, doğru zamanı bekleyin derim.)

İstediğin oyuncuyu rahat al, istediğin oyunu taktiğe yansıt tüm maçları kazan... Keyfinize kalmış.

Bu yüzden 14 sağlam bir tokat oldu, anlayana.
  • Değişik duruyor, artık antrenör olarak kendi statlarımız olacağı için antremanlarda daha etkili oluruz diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.