Şimdi Ara

Asus Zenfone 5 mi discovery 2 mi nexus 4 mü yoksa motorola moto g mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
4.573
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Asus Zenfone 5'mi? discovery 2 mi? nexus 4'mü? yoksa motorola moto g'mi ?

ASUS'a daha bi yakınım ama discovery 2de olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pedroyal-7 -- 6 Ekim 2014; 20:29:20 >

• Asus' un telefonu nasıldır bilemem. Bundan 3-4 ay sonra guncelleme gelir mi gelmez mi belli değil.
    Discovery dediğin 1. Kalite Çin malı. Ölü piksel kronik sorun. Garantisi var fakat ne olursa olsun kullanıcı hatası diyorlar.
    Nexus 4 hakkında bilgim yok.
    Moto G'nin S4'ü tokatladigina şahit oldum. Fakat güncelleme gelir mi gelmez mi bilemem. Ayrıca şekli kötü ve motorola'nın ne yapacağı belli olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

Asus' un telefonu nasıldır bilemem. Bundan 3-4 ay sonra guncelleme gelir mi gelmez mi belli değil.
    Discovery dediğin 1. Kalite Çin malı. Ölü piksel kronik sorun. Garantisi var fakat ne olursa olsun kullanıcı hatası diyorlar.
    Moto G'nin S4'ü tokatladigina şahit oldum. Fakat güncelleme gelir mi gelmez mi bilemem. Ayrıca şekli kötü ve motorola'nın ne yapacağı belli olmaz

ozman discoveryi eleyelim kim böle berbat servisi kabul edebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pedroyal-7

quote:

Asus' un telefonu nasıldır bilemem. Bundan 3-4 ay sonra guncelleme gelir mi gelmez mi belli değil.

LG G2 veya S4 al rahat rahat kullan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Pedroyal-7

quote:

LG G2 veya S4 al rahat rahat kullan

100 lira bütçem var

• Pedroyal-7 P kullanıcısına yanıt
    LG G2 veya S4 saydiklarindan kat ve kat daha iyi ikinci el temiz garantili bulursan kesinlikle al

• Sp de ekleyin tercihleriniz arasına 1000 altına z de bulunuyor onada bakın saydığınız cihazlar arasında ben olsam n4 yada moto G alırdım

• GMD 2 bu sabah aldım tam bir canavar sen söylentilere bakma insanları mutlu etmek zor şarj konusunda da hiçbir sıkıntı yok

• GDM 2 bir tanıdığımda kullandım ekran parlaklığı vs. kaliteli tasarımı hafifliği falan da iyi ama servis sıkıntılı. Bende Asus Zenfone 6 düşünüyorum.
  • Moto g
  • gmd 2 yi kafadan ele. 888 lira verilmez o telefona.malzeme kalitesi yerlerde.

asus iyi fakat bu işlemci olayı kafa karıştırıyor biraz.uyumluluk sorunları olabiliyor.

bence moto g tercih edilebilir.güncellemede gelir her daim.

daş gibi telefon.malzeme kalitesi vs.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.