Şimdi Ara

Z Z1 Z2 Kronik sorunlar hangisi alınır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 1 aydır araştırıyorum incelemediğim izlemediğim inceleme video kalmadı ücret önemli değil z z1 z2 birini almak istiyorum başka marka değil sony'in 3 modelinde takıldım ilk z'de kamera lekelenme sorunu z1'de ısınmadan dolayı eğilme sorunu z2'de 4k dan dolayı aşırı ısınma sorunu ama bu sorunlar herkezde çıkmayabilir şans birazda.Z z1 z2 kullananlar cevap verirse sevinirim.Z3 yada z3c z1c z2c düşünmüyorum almışken 5inç olsun benim için sağlamlık uzun ömürlü olması önemli yoksa bataryanın 1300 Ma z deki gibi z daha sağlam ise z bile alınır (ucuz diye değil) işlemci olarak z z1 z2 çok fark yok zaten ha z2 de 3gb ram ekran ıps diyceksiniz bu özellikler o kadar da önemli değil (benim için) sağlam olsun uzun ömürlü olsun 2sene boyunca s3 mini kullandım hiç bi sorunum olmadı almışken uzun ömürlü olsun (alınan güncelleme değil) donanim olarak sağlamlık iyi bayramlar bu arada.Not: Zamanında ps2 psp im vardı psp hayla durur ama şimdiye kadar samsung telefonları kullandım birde sony telefon alalım dedim yoksa sony fanı felan değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay_42 -- 6 Ekim 2014; 20:21:34 >

• Hocam z2 ve z3 eğer sadece sony istiyorsan. Z nin devri geçti z1in de ekranı fos(bence)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsi çok güzel telefonlar. Z kullandım lensinde kronik sorun var. Garantiye yollarsan duzeltip 1 ay sonra geri veriyorlar. Kisacasi z çok iyi. Z2 kuzenimde var efsana telefon. On kamerası z'nin arka kamerasindan daha iyi :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

Hocam z2 ve z3 eğer sadece sony istiyorsan. Z nin devri geçti z1in de ekranı fos(bence)

Hepsi çok güzel telefonlar. Z kullandım lensinde kronik sorun var. Garantiye yollarsan duzeltip 1 ay sonra geri veriyorlar. Kisacasi z çok iyi. Z2 kuzenimde var efsana telefon. On kamerası z'nin arka kamerasindan daha iyi :D

CDBurnerXP ben yazmıştım zaten ekran benim için önemli değil tft olsun hatta düşük ışık düşük renk olsun zaten yarıda kullanıyorum ışığı benim için sağlamlık ve uzun ömürlü olsun z2 alınca 4k dan dolayı ısınma sorunu olursa telefonu kullanırken ısıdan dolayı performans düşecekse neden alıyım z2yi yinede teşekkür ederim

MustafaaBurak 1 ay sonra geri verince su geçirme olayını geçtim zaten 1000 tl lik telefonu suya sokmam o ayrı bi konu su geçirmezlik deyince suyun içinde kullanmak değildir sony ciler bunu yanlış anlıyo yani garantiye gidip geldiğinde arka kapakta gözle görülür seviyede bi sorun varmıydı bu arada sizce z sağlamlık olarak z1 den yada z2 den sağlammı ekranı felan ? Kamera Not=Kamerada benim için önemli değil 13mp bile yeterli 20 olmasına gerek yok bir daha belirtiyim :) sağlamlık ve uzun ömürlü olması benim için ilk neden.

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay_42

quote:

Hocam z2 ve z3 eğer sadece sony istiyorsan. Z nin devri geçti z1in de ekranı fos(bence)

Hepsi çok güzel telefonlar. Z kullandım lensinde kronik sorun var. Garantiye yollarsan duzeltip 1 ay sonra geri veriyorlar. Kisacasi z çok iyi. Z2 kuzenimde var efsana telefon. On kamerası z'nin arka kamerasindan daha iyi :D

CDBurnerXP ben yazmıştım zaten ekran benim için önemli değil tft olsun hatta düşük ışık düşük renk olsun zaten yarıda kullanıyorum ışığı benim için sağlamlık ve uzun ömürlü olsun z2 alınca 4k dan dolayı ısınma sorunu olursa telefonu kullanırken ısıdan dolayı performans düşecekse neden alıyım z2yi yinede teşekkür ederim

MustafaaBurak 1 ay sonra geri verince su geçirme olayını geçtim zaten 1000 tl lik telefonu suya sokmam o ayrı bi konu su geçirmezlik deyince suyun içinde kullanmak değildir sony ciler bunu yanlış anlıyo yani garantiye gidip geldiğinde arka kapakta gözle görülür seviyede bi sorun varmıydı bu arada sizce z sağlamlık olarak z1 den yada z2 den sağlammı ekranı felan ? Kamera Not=Kamerada benim için önemli değil 13mp bile yeterli 20 olmasına gerek yok bir daha belirtiyim :) sağlamlık ve uzun ömürlü olması benim için ilk neden.

Telefon geldiği zaman gönderdiğim gibi geldi. Sağlamlık açısından kız arkadaşım telefonu duvara fırlattı ve sadece ezilme oldu ayrıca sokakta elimden çok düştü sadece ezilmeler oluyor. NOT: Kız arkadaşım bayağı sağlam fırlatmisti

• quote:

Orijinalden alıntı: MustafaaBurak

quote:

quote:

Telefon geldiği zaman gönderdiğim gibi geldi. Sağlamlık açısından kız arkadaşım telefonu duvara fırlattı ve sadece ezilme oldu ayrıca sokakta elimden çok düştü sadece ezilmeler oluyor. NOT: Kız arkadaşım bayağı sağlam fırlatmisti

Hangi garantiydi ithalatçı garanti mi ? sizden bi ücret aldılarmı ?

• Garanti bilmiyorum fakat vatan Bilgisayar'dan aldım. Ve oraya goturdum. Para istemediler. Zaten kronik olduğu için ücretsiz yapıyorlar.

• Her gördüğün fasafisoya inanma.
    Bir fanboy desteksiz sallamış ısıdan telefon mu eğilir. Alüminyum 50 derecede eriyen bi madde değil.
    Z2 derim.

• quote:

Garanti bilmiyorum fakat vatan Bilgisayar'dan aldım. Ve oraya goturdum. Para istemediler. Zaten kronik olduğu için ücretsiz yapıyorlar.

Bu sorundan başka sorun varmıydı ne bileyim ısınma sorunu takılmalar yada başka bişey malum z1 de ısınmadan dolayı eğilme sorunu z2 de 4k dan dolayı aşırı ısınma sorunu vardı olmazsa z alırım başka sorunu varmıydı kaç ay kullandınız telefonu ? bilgilendirirseniz sevinirim
  • quote:

quote:

Garanti bilmiyorum fakat vatan Bilgisayar'dan aldım. Ve oraya goturdum. Para istemediler. Zaten kronik olduğu için ücretsiz yapıyorlar.

Bu sorundan başka sorun varmıydı ne bileyim ısınma sorunu takılmalar yada başka bişey malum z1 de ısınmadan dolayı eğilme sorunu z2 de 4k dan dolayı aşırı ısınma sorunu vardı olmazsa z alırım başka sorunu varmıydı kaç ay kullandınız telefonu ? bilgilendirirseniz sevinirim

3-4 saat oyun oynadığım olurdu o zaman isinirdi. 1 yıla yakın kullandım. Telefona çok su döktüm herhangi birsey olmadı. Fakat sarj soketinin kapağı bozulduğu zaman sudan uzak tuttum çünkü kasada herhangi bir delik vs.. su gecirmesini sağlıyor. Onun haricinde sorunsuz. Oyun anlamında çok iyi.
    NOT: Isinmadan telefon eriyor diyen adam net maldir

• Ve Z kaynar çikolata ile fabrikada test oldu ve telefon eskisi gibi çıktı. Erime şansı yok yani

• Çok iyi cevap kardesim ben zaten kronik olarak z de isinmama olmadigini anlamistim illaki oyun oynarken olacak ama z1 de ki isinmadan dolayi egilma kafama takildi sizce bu sony yi karalamak icin yapilmis olabilirmi z1 deki kasa isinmadan dolayi egilebilmi ?

• quote:

Çok iyi cevap kardesim ben zaten kronik olarak z de isinmama olmadigini anlamistim illaki oyun oynarken olacak ama z1 de ki isinmadan dolayi egilma kafama takildi sizce bu sony yi karalamak icin yapilmis olabilirmi z1 deki kasa isinmadan dolayi egilebilmi ?

Kardeşim nasıl bir mantığın var senin ? 3 kuruşluk Çin malları erimiyor yamulmuyor. Sen nasıl bir kafadasin arkadaş ?

• Sen nasil bir kafadasin ? 3 kuruşluk Çin malları eriyip yamulmuyor ? Sen ne diyorsun ?

• Tamam z1 de böyle bir şey olmayabilir en iyisi kullanan kişilere sormak gerekir diye size sordum zaten (sizce bu sony yi karalamak icin yapilmis olabilirmi) sorumda buda geçiyordu neyse yani internetteki forumlardaki konuları okudum ona göre sordum bende diyorimki böyle bişey ya imalat hatasından olabilir belkide böyle bi eğilme sorunu yok sonyi karalamak için uydurulmuş bi şeyde olabilir googleye xperia z1 eğilme sorunu yazarsan çok konu var (son kullanıcı yorumu her zaman doğrudur) neyse artık z1 ile z arasında kaldım şu an z2 yi 4kdan ısınmadan dolayı eledim sizce z ile z1 arasında sağlamlık olarak fark varmıdır ? performans olarak kamera ekran olarak önemi yok zaten çok yakınlar siz şu an z almış olmasaydınız z mi alırdınız z1 mi çok fiyat farkı yok zaten
  • Genelde hatceci fanboylarin sallamasi oluyor,inanma hehe de gec.

Bu arada z2 alinir tabiki.

• oktay_42 kullanıcısına yanıt
    Z1'i pek inceleme fırsatım olmadı fakat oyunlari Z'den daha iyi çalıştıriyor. Z'de kasmalar oluyordu fakat kasmadaki sebep ekran özelliğinin fazla olması. Yani özellikleri iyi olduğu için kasiyor. Z1 ve Z için şunları söyleyebilirim. Biri S3 biri S3 mini. Karar senin

• quote:

Z1'i pek inceleme fırsatım olmadı fakat oyunlari Z'den daha iyi çalıştıriyor. Z'de kasmalar oluyordu fakat kasmadaki sebep ekran özelliğinin fazla olması. Yani özellikleri iyi olduğu için kasiyor. Z1 ve Z için şunları söyleyebilirim. Biri S3 biri S3 mini. Karar senin

Sağolasın bende z1 de karar kıldım hem deklanşör yokmuş z de kulaklık girişide açık z1 de z1 de kafamda kronik olarak bişey kalmadı maaşı alınca 1 kasımda almayı düşünüyorum ama bu seferde hepsiburada da 1400 teknosa vatan gibi yerlerde 1800 400 tl fark bilidiğimiz gibi ithalatçı garanti normal olarak ithalat olarak alsam 1400e garanti şartları iyi olurmu sony ithalatçı garantisi iyimidir onu bilmiyorum yoksa 400 daha verip vatan yada teknosadan alsam garantisi daha mı iyi olur 400tl vermeye değermi bu da kafa karıştırıyor tabi.

• Bazı arkadaşlar z1 ısınma sorunu yok demişler bende bir telefonun bu şekilde ısınacagına ve yamulacagına inanmazdım cunku bende gozum z1 deydi cunku z2 göre oldukca ince ve gozume hoş gelen bir telefondu ama google yazınca ısınma sorunu diye gorsellere baktım evet ısınan ve yamulan telefonları gordum bir tanede resim ekliyrom ısınma sonucu yamulan telefon ama z2 de bunu duymadım z1 icin kronik sorun diyorlar ne kadar dogru benim arkadaşta var ona sordum eve ısınıyor dedi ama kendisi oyun falan oynamadıgı icin aşırı ısınma olunca ne olur bimiyorum dedi. Resime bir bakın isterseniz.. Ama görsel olarak z3 hoşuma gitti ama benim icin saglamlık malzeme onemli ounun icin z3 malzeme kalitesini gormek gerek...

Z Z1 Z2 Kronik sorunlar hangisi alınır.

• quote:

quote:

Sağolasın bende z1 de karar kıldım hem deklanşör yokmuş z de kulaklık girişide açık z1 de z1 de kafamda kronik olarak bişey kalmadı maaşı alınca 1 kasımda almayı düşünüyorum ama bu seferde hepsiburada da 1400 teknosa vatan gibi yerlerde 1800 400 tl fark bilidiğimiz gibi ithalatçı garanti normal olarak ithalat olarak alsam 1400e garanti şartları iyi olurmu sony ithalatçı garantisi iyimidir onu bilmiyorum yoksa 400 daha verip vatan yada teknosadan alsam garantisi daha mı iyi olur 400tl vermeye değermi bu da kafa karıştırıyor tabi.

Telefonu kırk yılda bir alıyorsun. Almisken en iyi şekilde al.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.