Şimdi Ara

Iphone 4s mi Discovery Elite 'mi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Vodafone'dan tarifeye ek telefon alacağım da önerilerinizi bekliyorum.

Discovery Elite : Tarifeye ek 48 tl 24 ay.
    Iphone 4s : Tarifye ek 48 tl 24 ay.

Bide Lg G2 mini var tarifeye ek 48 liraya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wurpr -- 6 Ekim 2014; 17:33:27 >

• Discoverye para kaptirmayin derim bence sikintili bir firma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Discoverye para kaptirmayin derim bence sikintili bir firma.

Bir arkadaşımda var da benimde baya hoşuma gitti o yüzden tercihlerimin arasına aldım
  • Kesinlikle 4s derim hele uzun süre kullanıcaksan gözün kapalı alabilirsin abimle Dıscovery hakkında konuşurken beynimize verdiği hasar çok fazla demişti o zaman İyice soğudum Dıscoveryden

• discovery'i boşver 4s al

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heracross -- 6 Ekim 2014; 18:11:51 >
  • 2si arasından 4S al ios 7.1.2 ile kullan derim.
  • Hiç IOS kullanmadım nasıl olduğunu da bilmediğimden açıkçası ön yargıyla yaklaşıyorum 4s ' e .Birde gözüme biraz düşük model gibi geliyo 2 üst modeli çıktı ya :D
  • sat diskavrial

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Discovery dediğin 1. Kalite Çin malıdır. Yedek parçası yok. Garantisi var fakat ne olursa olsun kullanıcı hatası diyorlar. Ölü piksel kronik birsey açıklamaya gerek duymuyorum bile

• Hocam 4sin devri geçti artık. Boşuna almayın bence. Ama eline te iyi değil. Hala 4.4ü vermediler. Başka alabileceğim telefon yok mu? G2 Z1 S4 falan?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wurpr

Hiç IOS kullanmadım nasıl olduğunu da bilmediğimden açıkçası ön yargıyla yaklaşıyorum 4s ' e .Birde gözüme biraz düşük model gibi geliyo 2 üst modeli çıktı ya :D

Hocam moralini bozacak gibi olmasın ama 4S ten iyi 5 tane(5,5C,5S,6,6 Plus) telefon var

• quote:

Orijinalden alıntı: CDBurnerXP

quote:

Hiç IOS kullanmadım nasıl olduğunu da bilmediğimden açıkçası ön yargıyla yaklaşıyorum 4s ' e .Birde gözüme biraz düşük model gibi geliyo 2 üst modeli çıktı ya :D

Hocam moralini bozacak gibi olmasın ama 4S ten iyi 5 tane(5,5C,5S,6,6 Plus) telefon var

:D Ben 5 ve 6 olarak direk 2 saymıştım :D
  • Aslında g2 mni var aynı fiyata bide Note 3 neo var aylık tarifeye ek 60 liraya onu da düşünebilirim.
  • quote:

Aslında g2 mni var aynı fiyata bide Note 3 neo var aylık tarifeye ek 60 liraya onu da düşünebilirim.

G2 miniyi tavsiye etmem de büyük ekrandan dolayı note 3 Neo olabilir. Ama işlemcisi vs. Tam bilmiyorum. Onu düşünürsen araştırın derim

• Ya aslında ben Iphone istiyorum da IOS kaçtan başlıyo acaba ? Arkadaşımda vardı da işlemciyi yükselttikten sonra Whatsapp'a felan girerken kasıyodu diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnificentx

sat diskavrial

Tamam
  • elite e o kadar para verilirmi aga?

git g2 al
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.