Şimdi Ara

1500 tl ye htc one m7 alinirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Su an htc sensation kullaniyorum telefonumu degistirecegim. Hala htc one alinir mi ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• alınır ama bence 2. el temiz al 850-900 civarı cok temiz garantili bunulabiliyor
  • Alma. Acik ve net.

• 1500 lira verilmez acikcasi

• O paraya g3 bulunabiliyor.

• emre4335 kullanıcısına yanıt
    kaç verilir? (sıfırına)
  • Htc one m7 alınmaz bence xperia z1 veya lg g2 ye bak ikside htc one m7 den cok ustun cihazlar (bence Z1 al)

• Lg g2 32 gb

• G2 32gb burda adi gecenlerden daha iyi
    hem android l yi alacak hemde g3 un arayuzunu

• O telefon zaten pahalı hocam.Zaten ucuza bulamazsınız o telefonu.1500 Liraya başka alternatiflere yönelebilirsiniz.Hatta 1100 Liraya felen LG G2 32 Gb alabilirsiniz.Veya illa paramın tamamını kullanarak bi şey almak istiyorum dersen 1500 Liraya LG G3 16 GB alabilirsiniz.Veya 1600 Liraya Xperia Z2 alabilirsiniz.

Değinmek istediğim konu HTC M7 kötü telefon almayın değil hocam.Aynı paraya daha güncel (pil,işlemci,ekran,kamera vs) telefonlar var.Onlara yönelmeniz daha doğru olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre4335 -- 7 Ekim 2014; 18:12:49 >
  • g2 32lık onerırım m7den falan cok daha guclu yenı donanım ve daha ıyı kamera batarya var,dıger yandan o butcede belkı g3 bılebulunabılır.z1ıde pas gecmeyın hepsı m7 den ustun modeller 1500 e.
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

g2 32lık onerırım m7den falan cok daha guclu yenı donanım ve daha ıyı kamera batarya var,dıger yandan o butcede belkı g3 bılebulunabılır.z1ıde pas gecmeyın hepsı m7 den ustun modeller 1500 e.

Yok yok bu arkadaş kesin lg'de çalışıyor.

• TurkishPro T kullanıcısına yanıt
    yok be ne calısması dırekt hısse sahıbyım,ıse gıtmıyorum onlar hesaba parayı yatırıyor.

vıctor,trıdent,general mobılegıbı buyuk uluslararası,devasa,gecmısı olan guclu fırmalardan bız cıhaz satamıyoruz,sende reklam yap yoksa satamayız dedıler sana ıhtıyacımız var dedıklerınde kıramadım.
  • 1500 tl verilmez. Xperia ya da G2 bakabilirsin

• 1500TL ye G3 veya Z2 bulunabilir ama param cebimde kalsın diyorsan g2 alınabilir 1100TL ye

• 1500 tl ye m7 pahalı acıkcası. Ben g2 de kesinlikle önermem, özellikleri süper doğru ama malzeme kalitesi epey tartışmalı. Ben ve birçok g2 sahibinin başına gelen olay: 20-30 cmden bile sert zemine düştüğünde ekran ve dokunmatiğin tuzla buz olma ihtimali % 110.
    Lg nin malzeme kalitesi gözümü korkuttu açıkçası bende g3 yerine z2 aldım. 1600 tl nin biraz altına bulunabiliyor. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tmhwish -- 8 Ekim 2014; 15:47:44 >
  • hocam illa htc diyorsanız htc one mini 2 aldım müthiş telefon al kullan yeni bir model artı
  • yukarda saydığınız telefonların (g2, g3, z1) hiçbirinde htc (m7) deki tasarım şıklık yok, donanıma neden bu kadar önem veriyosunuz? oyun bilgisayarı mı alıyoruz telefon mu. geçen senenin en iyisi olan telefon donanım yönünden herkese fazlasıyla yeteceğini düşünüyorum. ses kalitesini deneme fırsatım olmadı ama sanıyorum bunlardan iyidir. ama çok pahalı olduğu konusunda hemfikiriz. 1250 tl falan olsa direkt alırdım.
  • oxygen. kullanıcısına yanıt
    10 günlük htc one m8 avea fatura li nakit ihtiyacından satiliktir. 1700 Tl fiyat ilgirseniz pm atabilirsiniz hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi udnz -- 8 Ekim 2014; 18:29:59 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.