Şimdi Ara

Asus MeMO Pad, Tinder'ı çalıştırmaz mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
498
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim cep HTC Desire Z (2010 model) ve Tinder uygulamasını çalıştırabiliyor ancak uygulamada çok önemli birşey çalışmadığını fark ettim: Beni begenen kadınların gönderdikleri beğeni cebime ulaşmıyor! Bunu nasıl anladım, Tinder'de olan bir yakınım beni Tinder 'da bulup "beğen" butonuna basıp gönderdi ancak saatler geçmesine rağmen o begeni cebime ulaşmadı! Bundan daha kötü bir sorun düşünemiyorum.

Şimdi yeni cep alıp ona Tinder'ı kurup bu sorunu deneme ve giderme imkanım yok, ancak deneme için 2012 model Asus MeMO Pad (K0W) tabletime Tinder'ı kurup deneyeyim dedim; Google Play Store'da Tinder çıktı ancak "Cihazınız bu sürümle uyumlu değil" mesajı çıktı. Bu tablet Android 4.1.1 çalıştırıyor, oldukça güncel bir versiyon yani ancak Tinder uyumsuz şikayeti yapıyor, bu nasıl iştir? Android tablette Tinder çalıştırmak için gidip son çıkan cihazlardan mı satın almak zorundayım, anlayamadım.

Konuya açıklık getiren arkadaş olursa çok sevinirim, her türlü yorumları bekliyorum, saygılar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.