Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
12
Favori
46.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: scirocco7

quote:

Orijinalden alıntı: karti

quote:

Orijinalden alıntı: scirocco7

quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bugun teknosadan axess le alanlar 3 e bolundu mu alisveris ekim kampanyasi dahilinde sonucta telekom diye yazmiyor teknosa diyor.

hocam devrik cümle yazmışsın hiçbişey anlaşılmıyor..

teknosadan alınca 3 takisit mi yapıyorlar yani axesse ?

Duzelttim hocam tekrar bakin isterseniz.

hocam malesef sen öyle düşünüyosunda o işler öyle değil

hiçbişekilde alamazsın taksitli

Anladim da teknosadan axess le alan arkadaslar olmus. Onlar bilgilendirsin diye sordum ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• istanbul pelican elektroworld magazasinda ip 6 epeyce var, 6 plus yok, iphone meraklilarinin elestirdigi buyuk ekran bayagi tutmus gorunuyor, birde taksit yasagi olmasa nasil olacakti merak ediyorum, millet cat diye bastiriyor 2.600 u aliyor masallah

• Arkadaşlar vatnbilgisayar Kayseri'ye uğradım az önce şansıma 6+ 64 gb sg buldum şansıma bugün gelmiş bir tane daha vardı arayanlara duyurulur

• quote:

Orijinalden alıntı: karus99

quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

quote:

Orijinalden alıntı: karus99

quote:

Orijinalden alıntı: yarkan88

ben tam alırken stok bitti 16 gb silver iphone 6 için. aradım zorluyu 43 dakika telefonda bekledim. ya arkadaş böyle böyle oldu bugun de dogum günüm bi güzellik yapamaz mısınız dedim yok sadece rezervasyon ile çalışıyoruz dedi kapadı.

hocam siz galiba 6+ ile değiştirmeyi düşünüyorsunuz ? bende 6+ dan korkmaya başladım bugun 2 kez çöktü cihaz bende değiştire bilirimde değişime gitmek için geniustan mı randevu alcaz yoksa cihaz rezarvasyonu mu yapcaz yada direk gitsem değiştirirler mi ?

ben önce iphone 6 sipariş verdim. geldi ürün. açtım baktım telefonun köşesi vuruk. hemen geri yolladım. stok vardı plus'ı denemek istedim. hoşuma giderse plus la devam ederim dedim ama bana büyük geldi. o yüzden normal 6 ya geri dönmek istiyorum..

çöktü derken nasıl çöktü hocam? ne oldu?

randevusuz gidersen hiç bakmazlar. başka cihaz alıcaksan benim gibi, stok durumuna bakıp rezervasyon yapıcaksın. ya da teknik problem göstermek için genius tan randevu.

Hocam Safaride geziyordum birden elma logosu geldi 2 kere oldu bu sabah 6 gündür kullanıyorum ilk defa oldu birde 15 günlük süre dolmadan karar vermek istiyorum

valla az önce banada oldu. ilk kez geldi başıma şaşırdım çok. bu safari de bi sıkıntı var sanırım ios 8 e geçildiğinden beri. derdi, sorunu bitmedi..

• Aarkadaşlar bir sorum olacak. Ben applestoredan rezerv yaparken operatör seçeneği var. Eğer o seçeneği seçersek nasıl olacak? Bilgisi olan varmı? applestoredan bir çalışanla vodafonea gidip oradanmı işlemleri gerçekleştiricez?
  • Hangi teknosa?

• quote:

Orijinalden alıntı: erayerinc

Aarkadaşlar bir sorum olacak. Ben applestoredan rezerv yaparken operatör seçeneği var. Eğer o seçeneği seçersek nasıl olacak? Bilgisi olan varmı? applestoredan bir çalışanla vodafonea gidip oradanmı işlemleri gerçekleştiricez?

Bugüne kadar seçilebilir olduğunu görmedim.

• Tam 45 dakikadır 16 GB stoklar da gözlerim yaşardı valla :) neyse 1 haftaya kalmaz 64'de girer stoklara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thadcastle

Tam 45 dakikadır 16 GB stoklar da gözlerim yaşardı valla :) neyse 1 haftaya kalmaz 64'de girer stoklara.

Gün içinde bile baya 16GB modellerinin kaldığını bilirim. Sanırım stoklar yine de bir süre sonra bitecek olsa bile yine de pek rağbet yok. Ben arkadaşıma 64GB rezervasyon yaptırdıktan sonra neredeyse bir daha hiç 64GB'ın geldiğini görmedim. Neden acaba, bir türlü nedenini anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Special Moment -- 29 Ekim 2014; 0:49:26 >
  • Special Moment S kullanıcısına yanıt
    Bende çözemedim. Şahsen ben 16 GB almayacağıma yemin ettim, ipad ve iphone 4'de o pişmanlığı yaşadım. Gerçi fiyat olarak da 16 almak biraz acayip kaçıyor arasında hiç fark yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thadcastle

Bende çözemedim. Şahsen ben 16 GB almayacağıma yemin ettim, ipad ve iphone 4'de o pişmanlığı yaşadım. Gerçi fiyat olarak da 16 almak biraz acayip kaçıyor arasında hiç fark yok.

Kesinlikle hocam. O ₺300 çok sıkmayacaksa kesinlikle 64GB alınmalı.

• uzay grisi 128gb plus görsem hemen rezervasyon yaptıracağım. Ama hep silver ve gold oluyor. Ne iştir anlamadım doğrusu
  • ye benim anlamadığım bir konu var beni aydınlatın lütfen kendimi kandırılıyor gbi hissediyorum

bugün arkadaşımla plus 16 space gray rezerve yapıp aldık oradaki kasınla konuştum ve neredeyse hergün ürün geldiğini söyledi falan
    bend e64 gb plus space gray bekleyenlerdenim ve gelir dedi
    başladım beklemeye 12 de açılır açılmaz sisteme baktım çoğu model ve renkten gelmiş 64 gb lık yok

şimdi sorun şu saat 12 de bunlara telefonları kim veriyoda biri sisteme giriyo bence ellerinde gayet o telefonlar bulunuyo ve aşağıdan depodan atıyorum günde 50 adet çekip satıyolar nu işi anlamadım elinde varki 12 den hemen sonra giriyolar sisteme bence dolandırıcılık bu

insanları şuan 16 yada 128 almaya zorluyorlar aslında bu şekilde yaparak

haksızsam yada yanlış düşünüyorsam yazın lütfen
  • Akasyada 6 64gb gold var !!!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • stok açıldı. zorlu da 64gb space gray dışında bütün modeller mevcut. hücum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yarkan88 -- 29 Ekim 2014; 9:25:06 >
  • 128 space grey alacağım sanırım. 64'ü bekleyecek takatim kalmadı.
  • 128 plus şu an her renkte var zorluda almak isteyenlere duyurulur

• arkadaşlar sonunda 128sg plus stokta buldum ve rezervasyon yaptırdım. Ufak bir sorum olacak. Gelirken yanınızda eski telefonunuzu appleidnizi ve 2 kimlik doğrulama biçimi diyor. ilk ikisi tamamda 1 nufus kağıdı. Diğeri fatura diyor. Benim adama hiç doğalgaz su elektrik faturası gelmezki. Öğrenciyim sonuçta. Evde zaten olmuyorum. Çoğunlukla ünide ve yurtta oluyorum. Bu sıkıntı olurmu alırken?
  • erayerinc E kullanıcısına yanıt
    Adrese dayalı nüfus kayıt örneğini götür diğer belgelere gerek kalmaz

• TuVNeRa kullanıcısına yanıt
    adrese dayalı derken? Normal nufus kağıdını götürsem yetmezmi
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.