Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
12
Favori
46.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • n11 de Apple Türkiye garantili iPhone 6 satıyorlar ama kitapçık ve kulaklık yok diye belirtmişler. Bu nasıl oluyor arkadaşlar bir türlü anlam veremedim
  • Ulan 2 haftadır bekliyoruz sipariş verdik ip6+ plus adamlar beklemeden direk alıyor türkiye hangi firma işini düzgün yapıyoki sözde aos açıldı direk elden alacaz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ve aksam gidip aldım. Gercekten cok ilgili güler yüzlü görevliler takdir ettim.

• 6 plus'ın cogunda şuan stok açtılar
  • Ben daha güzel haber vereyim, AOS üzerinde I6 64GB SG siparişleri 7-10 gün teslim.
  • Ankara Cepa carrefour da ip6 space gray ve gold 16 gb var bilginize
  • iPhone 6 128Silver stokta randevu alinabilir.
  • turshu26 T kullanıcısına yanıt
    Carrefour paralel ithalat satıyor cogunlukla telefonlarda ..alırken dikkat edin...seri nosu TU/A ile bitmesi lazım
  • başka stok açılmayacak galiba
  • çok bilmediğim konu ama apple türkiye garantili olduğunu söyledi carrefour daki satış görevlisi. araştırmak lazım tabi
  • Yahu neden 64 gb olan stokları açmıyorlar anlamıyorum hep 128.

• bu eziyet çektirmelerindeki amaçları ne çözemiyorum. yeter arkadaş 1 ay olacak artık ben istediğim zaman telefonu alamayacaksam nerede senin kusursuz hizmetin?
  • zorlu daki store dan peşin alınca online daki gibi havale indirimi var mı ip6 16 gb 2255 tl gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: eshotçu

zorlu daki store dan peşin alınca online daki gibi havale indirimi var mı ip6 16 gb 2255 tl gibi

Evet var.
  • Siz Aldınız mı kesin midir ona göre gidelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

Siz Aldınız mı kesin midir ona göre gidelim ?

Ben aldım. %4 indirim var.

• thadcastle kullanıcısına yanıt
    Ben de 1 Ekim den beri iPhone 6 Plus 64 gb bekliyorum Sayın Applestore yetkililerinden. Ağaç olduk resmen.

• Arkadaşlar merhaba. Ankara da iPhone 6 Silver 16 veya 64 GB bulunan bir yer varmı gördüğünüz, bildiğiniz. Cepa Lydia sordum ellerinde kalmamış bu hafta içi bekliyorlarmış. Ama Lydia da bir yıllık 150 TL kasko zorunluluğu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Loukas

Arkadaşlar merhaba. Ankara da iPhone 6 Silver 16 veya 64 GB bulunan bir yer varmı gördüğünüz, bildiğiniz. Cepa Lydia sordum ellerinde kalmamış bu hafta içi bekliyorlarmış. Ama Lydia da bir yıllık 150 TL kasko zorunluluğu var.

Cepa Carrefour'a bakmanızı öneririm
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.