Şimdi Ara

Iphone 6+ ve Iphone 6 Stok Takip Konusu (Yoğun İstek Üzerine Ip6 Eklendi) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.356
Cevap
12
Favori
46.724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 arkadaş bi hafta önce almaya karar verdiler. Birisi Apple Store dan sipariş edip havale yaptı hala bekliyor, diğeri dün vatandan aldı aynı fiyata. Yarın ben de alacağım yalnız sipariş mi etsem teknoloji mağazalarından mı alsam bilemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

2 arkadaş bi hafta önce almaya karar verdiler. Birisi Apple Store dan sipariş edip havale yaptı hala bekliyor, diğeri dün vatandan aldı aynı fiyata. Yarın ben de alacağım yalnız sipariş mi etsem teknoloji mağazalarından mı alsam bilemedim.

Vatan havalede Apple ile aynı indirimi mi yspıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: adını nick koydum

2 arkadaş bi hafta önce almaya karar verdiler. Birisi Apple Store dan sipariş edip havale yaptı hala bekliyor, diğeri dün vatandan aldı aynı fiyata. Yarın ben de alacağım yalnız sipariş mi etsem teknoloji mağazalarından mı alsam bilemedim.

Vatan havalede Apple ile aynı indirimi mi yspıyor?

Havale indirimi var mı yok mu bilmiyorum ama şu anda store da yazan fiyatı ödedi. 2649 yani.

• Marmarapark Troy çalışanı bu gün 30 cihaz geldi, isim yazdıranları çağırıp satış yaptık dedi, 6 plus Uzay Grisi 64 var mıydı dedim var dedi, isim yazırsam mı diye düşünürken sırada 260 kişi var deyince; ne sen beni gördün ne de ben seni hadi eyvallah deyip çıktım.

• Bu gold ne adi bir firmadir izmir ankara asfalti üzerinde ki magazada 16 gb uzay grisi vardi fiyatina 2549 falan dedi kasko yapiyorlarmis kaskosuz satislari yokmus firsatcilar

• apple store dan bende sipariş verdim 4 - 10 kasım teslimat yazıyor.
    umarım erken gönderirler daha önce apple dan birşey sipariş vermedim erken gönderim yaptıkları oluyor mu arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

apple store dan bende sipariş verdim 4 - 10 kasım teslimat yazıyor.
    umarım erken gönderirler daha önce apple dan birşey sipariş vermedim erken gönderim yaptıkları oluyor mu arkadaşlar

4 kasımdan önce bekleme
  • Bugün next level avm media markt'tan iphone 6 16 uzay gri almaya gittim daha önce stokta olduğunu öğrenmiştim , gittiğimde bana 2349 yerine 2580 gibi rakam çıkardılar bende normal rakamın 2349 olduğunu neden bana böyle bir rakam çıkardıklarını sordum 1 yılkasko hırsızlık sigortası ekran jelatini ve kurulum almak zorundasınız yoksa veremiyoruz sistem ekranımız bunlar olmadan satışa izin vermiyor dedi teli ayırttığım arkadaş , daha sonra yetkililerini çağırdım müdürleri geldi o da aynı durumdan bahsetti bende , bunun saçmalık olduğunu öyle bir hakları olmadığını kendilerini hem avm ye hem media markt merkeze şikayet edeceğimi ve bu işin peşini bırakmayacağımı söyledim pazartesi gelin bakalım dedi müdür bende kabul etmedim benim okadar vaktim yok ikide bir mağazaya gelemem dedim biraz sert çıkışınca tamam ozaman size özel bir şey yapalım 2349 dan verelim dedi yanındaki elemana talimat verdi kendisiyle konuşmama fırsat vermeden (mağaza çok dolu değil bu arada ) hızla yanımdan koşarcasına uzaklaştı arkadaşım yanımdaydı artık kendisi dayanamadı elemana siz resmen yalancısınız bize zorla paket satmaya çalıştınız dedi elemanda sesini çıkaramadı ödememizi yaptık kurulum ve tel jelatini için 29 lira istediler onuda vermedik fakat çalışan nezaretinde telimizi açıp ölü piksel sıkıntı var mı diye baktık ,daha sonra medi markt'tan çıkıp nextlevel danışma ya bir şikayet dilekçesi yazdık avm işletme müdürü ile konuyu görüştük durumun karaborsacılık olduğunu buna maal vermemeleri gerektiğini söyledik ve avm'den ayrıldık siz siz olun bu gibi karaborsacılara fırsat vermeyin !

• adachild A kullanıcısına yanıt
    Tebrik ederim.
    Birçoğu nasılsa istediğim fiyata aldım, uğraşmaya değmez derdi.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

quote:

Orijinalden alıntı: [ReNoVaTiO]

turkcell.com.tr' de satılan telefonların garantisi direkt Apple Store çıkışlı mı?
    var mı turkcell üzerinden internetten alan?
    insşallah genpa, kvk ıvır zıvır değildir.

Turkcell bugüne kadar hiç Apple Store garantili cihaz sattı mı?

bilmiyoruz o yüzden sorduk? üzerinde genpa kvk gibi yapıştırma oluyor mu? yoksa direkt apple store çıkışlı mı?

yada apple turkcell'den alınan tüm telefonlara 2 yıl tam destek ve garanti veriyor mu?

• quote:

Tebrik ederim.
    Birçoğu nasılsa istediğim fiyata aldım, uğraşmaya değmez derdi.

Ankara Cepa avm avea bayi 16 gb uzay gri'ye 2349 TL yerine 2600 TL fiyat verdi onu bir nevi anlarım franchise almış bir bayi ama bahsettiğim koskoca media markt bu ve bunun gibi karaborsacılık olacak arkadaşlar siz siz olun 1 hafta 2 hafta geç alın cihazınızı ama karaborsacılara lütfen fırsat vermeyin para kolay kazanılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfagvn

Bu gold ne adi bir firmadir izmir ankara asfalti üzerinde ki magazada 16 gb uzay grisi vardi fiyatina 2549 falan dedi kasko yapiyorlarmis kaskosuz satislari yokmus firsatcilar

bugün bursa altıparmaktaki gold mağazasından iphone 6 plus 16 gb space grey aldım
    altı tane geldiğini söylediler. sonuncuyuda ben aldım, kasko için bilgi verdiler ama istemiyorum deyince
    2649 tl ye kaskosuz verdiler.
  • Arkadaşlar gerçekten bütün Turkcell,Avea,Vodafone,Ve diğer teknoloji mağzaları fırsat kolluyorlar.Benim çalıştığım 4 adet cihaz aldığım Bayii bile 350 tl lik kasko cam film i kap almam gerektiğini söyledi.Bende bağırdım çağırdım çıktım.Başka turkcell ile görüştüm adamlar bu sefer 520 tl lik kasko ek garanti yapılmadan veremeyeceklerini söylediler.Utanmadan bide gülüyorlar yanında kılıf cam film i hediye veriyoruz diyorlar.Gerçekten çoğu yer fırsatcılığa karaborsaya dönmüş.Ben Turkcell dağıtım merkezindenki arkadaşı aradım bi turkcell bayiisine yönlendirdi gidip ek ücret ödemeden cihazımı alıp çıktım.Benden size tavsiye böyle fırsatcılar a fırsat vermeyin ki ellerinde kalsın mecbur normal satacaklardır.Zaten artık cihazlar stoklar a girmeyece başladı ve cumaya kadar heryerde fazlasıyla olacağına inanıyorum.
  • Bu sabah da stok açılmadı
  • Arkadaşlar bu kasko masko giydirme olaylarını paylaşmışsınız bence daha çok platformda da yaymak lazım. Mağaza bayi açık adresleriiyle birlikte. Bu nedir ya çok sinir oldum. Tüketiciyi yoluncak kaz gibi görüyorlar. O şikayet eden arkadaşı ve bağırıp tepkisini gösteren arkadaşı da tebrik ederim.

16ısı Akşamı iphone 6 128gb space Gray ayırttım gittim almaya. Baya bi insan vardı kasada ödeme yapıp alıyodu cihazlarını. Girişte bi bayan karşılıyor isminiz elindeki ipadde kimlik sorup başka arkadaşa yönlendirdi. Yalnız arkamda bi abi vardı. Onunla ufak bi sohbet. Dediki ben 15 tane falan cihaz aldım şimdiye kadar. Sabah 9-11 arası giriyom sürekli sayfa yenile yapıp stok yakalıyorum dedi. Alıp satıyormuş. Böyle 3-5 kişi olsa zaten stok geldiği gibi biter.

• quote:

Orijinalden alıntı: adachild

Bugün next level avm media markt'tan iphone 6 16 uzay gri almaya gittim daha önce stokta olduğunu öğrenmiştim , gittiğimde bana 2349 yerine 2580 gibi rakam çıkardılar bende normal rakamın 2349 olduğunu neden bana böyle bir rakam çıkardıklarını sordum 1 yılkasko hırsızlık sigortası ekran jelatini ve kurulum almak zorundasınız yoksa veremiyoruz sistem ekranımız bunlar olmadan satışa izin vermiyor dedi teli ayırttığım arkadaş , daha sonra yetkililerini çağırdım müdürleri geldi o da aynı durumdan bahsetti bende , bunun saçmalık olduğunu öyle bir hakları olmadığını kendilerini hem avm ye hem media markt merkeze şikayet edeceğimi ve bu işin peşini bırakmayacağımı söyledim pazartesi gelin bakalım dedi müdür bende kabul etmedim benim okadar vaktim yok ikide bir mağazaya gelemem dedim biraz sert çıkışınca tamam ozaman size özel bir şey yapalım 2349 dan verelim dedi yanındaki elemana talimat verdi kendisiyle konuşmama fırsat vermeden (mağaza çok dolu değil bu arada ) hızla yanımdan koşarcasına uzaklaştı arkadaşım yanımdaydı artık kendisi dayanamadı elemana siz resmen yalancısınız bize zorla paket satmaya çalıştınız dedi elemanda sesini çıkaramadı ödememizi yaptık kurulum ve tel jelatini için 29 lira istediler onuda vermedik fakat çalışan nezaretinde telimizi açıp ölü piksel sıkıntı var mı diye baktık ,daha sonra medi markt'tan çıkıp nextlevel danışma ya bir şikayet dilekçesi yazdık avm işletme müdürü ile konuyu görüştük durumun karaborsacılık olduğunu buna maal vermemeleri gerektiğini söyledik ve avm'den ayrıldık siz siz olun bu gibi karaborsacılara fırsat vermeyin !

Tüketici kanunu madde 6 fıkra 3:
    Ticari veya mesleki amaçlarla hareket edenler; aksine bir teamül, ticari örf veya adet ya da haklı bir sebep yoksa; bir mal veya hizmetin satışını o mal veya hizmetin, kendisi tarafından belirlenen miktar, sayı, ebat gibi koşullara ya da başka bir mal veya hizmetin satın alınması şartına bağlayamaz.

• cakal41234 kullanıcısına yanıt
    Hayır haftasonu neden stok açmazlar anlamıyorum, pazar zaten yoğun bir de bunlarla uğraşmayalım gibi bir mantık mı var acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiryaki01

Hayır haftasonu neden stok açmazlar anlamıyorum, pazar zaten yoğun bir de bunlarla uğraşmayalım gibi bir mantık mı var acaba?

Olabilir dostum. Artık hafta içi deneyeceğiz şansımızı
  • Bu gün de olmadı
  • Bunlar tam beyinsizya her sabah acarlar bugun acmadılar.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.