Şimdi Ara

Tabletler arasında Kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar genellikle e kitap gibi okul işleri için kullanacağım ucuz bir tablet arıyorum gözüme çarpanlar

vodafone smart tab ııı 10
    PIRANHA PREMIUM TAB 7 DUAL CORE A23 1.5GHZ-1GB DDR3-8GB DISK-7''-ANDROİD 4.2JB.
    EVERPAD DC-1104 İNTEL ATOM Z2520 1.2GHZ-2GB RAM-8 GB DİSK-7''-CAM-AND.4.2.2

gibi tabletler oldu. bu modeller hakkında bilgisi olan veya bunlar dışında tavsiyesi olan var mı ?

• Merhaba TheLabarna arkadaşım, hangisini aldın acaba, biz de kardeşime ödevleri için "Piranha Premium Z TAB 9.0 ” 8GB TABLET" düşünüyoruz. Piranha aldıysan memnun musun, ne dersin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derinsuvari -- 17 Temmuz 2015; 3:15:23 >
  • MERHABA BENCE EVERPAD AL NEDEN İNTEL ATOM İŞLEMCİLİ PERFORMANSI YÜKSEK İŞLEMCİ DÜŞÜK ENERJİDE ÇALİŞTIGINDAN PİL SÜRESİ UZUN RAM 2 GB AND 4.2.2 JB VAR AMA OTOMATİK GÜNÇELLEŞTİRME GELDİGİNDEN HEMEN YÜKSELTE BİLİRSİN IPS PANEL ARTSI ÇOK AL DERİM MEMNUN KALIRSIN.
  • quote:

Orijinalden alıntı: THE LAST KING

MERHABA BENCE EVERPAD AL NEDEN İNTEL ATOM İŞLEMCİLİ PERFORMANSI YÜKSEK İŞLEMCİ DÜŞÜK ENERJİDE ÇALİŞTIGINDAN PİL SÜRESİ UZUN RAM 2 GB AND 4.2.2 JB VAR AMA OTOMATİK GÜNÇELLEŞTİRME GELDİGİNDEN HEMEN YÜKSELTE BİLİRSİN IPS PANEL ARTSI ÇOK AL DERİM MEMNUN KALIRSIN.

Tercihimi everpad ürünününden kullandım, gayet memnunum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.