Şimdi Ara

Gürcistan'da şaka gibi araç fiyatları 2004 x5 8.800 dolar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    http://auto.ge/car.php?id=361944

2002 x5 7000 dollar
    http://auto.ge/car.php?id=362160

2007 yeni kasa x5 25000dollar bence yüksek olmasının nedeni piyasada az olmasıdır.

gidip gürcistan a satışını alırım biraz biner satarım ama türk gümrüğü sorunlu olduğu için böyle şeylere girmiyorum arkadaşlar.
    sınırda oturduğum halde.

• Sınıra yakım oturanlar alamaz mı bu araçlardan ? 6 ayda bir giriş çıkış yapmak yetiyor sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

Sınıra yakım oturanlar alamaz mı bu araçlardan ? 6 ayda bir giriş çıkış yapmak yetiyor sanırım.

söyle bir olay var...gürcistan da satışını alırsın almaya ama TÜRKİYE GÜMRÜĞÜ ARABAYI İÇERİ ALMAYABİLİR.

çünkü gürcistan da kesintisiz 180 gün kalma şartı arayabilirler.

çok param olsa 1000dollarlık bir araba alır denerdim girebiliyor muyum diye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: ÖfKeLiKaLaBaLıK

Sınıra yakım oturanlar alamaz mı bu araçlardan ? 6 ayda bir giriş çıkış yapmak yetiyor sanırım.

söyle bir olay var...gürcistan da satışını alırsın almaya ama TÜRKİYE GÜMRÜĞÜ ARABAYI İÇERİ ALMAYABİLİR.

çünkü gürcistan da kesintisiz 180 gün kalma şartı arayabilirler.

çok param olsa 1000dollarlık bir araba alır denerdim girebiliyor muyum diye?

Olabilir aslında. Gümrükten geçmese bile, bi yere parkedip hafta sonları kullanırsınız bi süre sonra da satarsınız. Çifte vatandaşlığa sahip olanlar var. Bulgaristan'dan gelen Türkler gibi. Onlar açısından gümrükten geçirmek daha kolay olur sanırım.
  • Üzgünüm, lakin bizdeki fiyatlar şaka gibi.20.000 € geçen b sınıfı araçlar var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • o işler o kadar kolay değil öyle bir durum olsa herkes oradan getirirdi arabasını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi syhkan -- 5 Ekim 2014; 11:51:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: syhkan

o işler o kadar kolay değil öyle bir durum olsa herkes oradan getirirdi arabasını

ŞU AN TR DE BELLİ BİR KESİM ÖYLE YAPIYOR

sahibinden.com a bak hep tr vatandaşlarından gürcü plakalı araçları satıyolar
  • quote:

Orijinalden alıntı: turbolinea

quote:

Orijinalden alıntı: syhkan

o işler o kadar kolay değil öyle bir durum olsa herkes oradan getirirdi arabasını

ŞU AN TR DE BELLİ BİR KESİM ÖYLE YAPIYOR

sahibinden.com a bak hep tr vatandaşlarından gürcü plakalı araçları satıyolar

yapan var hatta bende bi ara düşünüyordum ama araştırınca o işlerin çok sakat işler olduğunu anlayabilirsiniz
  • Turbocum bu kaçıncı Gürcü konusu allasen..

• turbolinea
    senin yüzünden forum ahalisi olarak gürcistana yerleşicez.
    her ay aynı konuları çevirip çevirip açıyorsun. Hayırdır.. gürcistan tanıtım hizmetlerinde mi çalışıyorsun??
  • Geleneksel turbolinea konuları
    İcra araçları
    Gürcistan araçları

• Ne zamandır konu açmıyordun gözümüz yollarda kaldı hocam

• Gürcistan'da 2.5 wrx sti satışı olmamış galiba hiç ilan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Gürcistan'da 2.5 wrx sti satışı olmamış galiba hiç ilan yok

yeni kasa x5 yok denecek kadar az...x6 hiç yok...

2.5 wrx sti hiç bulamazsın...

onun için bulamazsın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.