Şimdi Ara

ANDROİD TELEFON TAVSİYESİ 600-800 ARASI ACİLL! :/

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler telefon bakıyorum yardım edin pek fazla bilgi edinemedim bugün alıcam fiyatım en son 800 en az 2gb ram olsun istiyorum s3 miniden iyi bir telefon olsun istiyorum yorumlarını bekliyorum

• Zenfone 5'e bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: aRiSe*

Zenfone 5'e bakabilirsin

kusura bakma hocam gec yazdım baya ve onerdıgın hosuma gıttı bakıcam buna daha almadım 1300e kadar cıkıcam butce sanırım ıphone 5c almam mantıklı olur mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: BatukanEge

quote:

Zenfone 5'e bakabilirsin

kusura bakma hocam gec yazdım baya ve onerdıgın hosuma gıttı bakıcam buna daha almadım 1300e kadar cıkıcam butce sanırım ıphone 5c almam mantıklı olur mu acaba

Eğer 1300 e kadar çıkabilirseniz nexus 5 alın bence android ilk güncellemeleri siz alırsınız.
    İos için 5c güzel seçenek.
    Eğer Windows Phone düşünürsenizde lumia 925 yada yeni çıkacak 830 tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şakirdayı

quote:

quote:

Zenfone 5'e bakabilirsin

Eğer 1300 e kadar çıkabilirseniz nexus 5 alın bence android ilk güncellemeleri siz alırsınız.
    İos için 5c güzel seçenek.
    Eğer Windows Phone düşünürsenizde lumia 925 yada yeni çıkacak 830 tavsiye ederim.

5C öncelik verdim bir kere ios ve android sadece düşüncem nexus 5i bilmiyordum 4 eskisi sanırım o etkiledi beni eskide olsa özellikleri 5te ram 2 mi yoksa 3 mü heralde 1 olmaz birazda uygulamaları hep actıgım için ram yüksek olsun istiyorum

• BatukanEge B kullanıcısına yanıt
    Rami 2 gb hocam işinizi rahat görür donanım güncel

• Zenfone 5
    Lumia 920
    S4 Mini
    İkinci el S4
    İkinci el 4S

Ben bunlara baktım, Zenfone 5 aldım
    Bütçe 1300e çıkıyorsa hocam g2 almanızı öneririm yada fırsatları kovalayıp xperia z1.
    Eğer 1300e 2.el bakıyorsanız daha iyi cihazlar da bulabilirsiniz elbette.
  • nexus 4 alabilirsiniz veya biraz ekleyip g2
  • G2 olabilir ya da uygun fiyata zenfone 5 tercih edilebilir.

• boşver g2 yi nexus 5 al

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    General mobile Discovery 2 öneririm F/P açısından iyi bi telefon ;)
  • ikinci el g2 d802
  • 1300 e kadar çıkabilecekseniz Oneplus One öneririm.
  • Arkadaşlar bir kere en büyük iphone 6 gibi olsun istiyorum ekranı plus gibi değil yani pek büyük değil ama küçükte değil 1300e cıkarım fıyatta zorlarsam 1400 nexusu dusunuyorum ama 4 eskıdı 5te bılemıyorum g2lerde falan arka tarafta olmasını hıc sevmedım oneplus one ı bende duydum ama onu bılmıyorum nerde satılıyor zenfone 5 gerçekten iyi mi hepiniz hemen hemen demişsiniz ona yöneliyorum baya
  • 5c alınmaz. Alacaksan G2 al. N5 al. Z1 bakabilirsin

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

5c alınmaz. Alacaksan G2 al. N5 al. Z1 bakabilirsin

5C alınmaz tabii güncelleme vermiyecek daha kısa bir sürede 2 senede falan ios hadi 9uda görebilir belki diye düşünüyorum o yüzden özellik bakımından falan 5 5s den iyiymiş baya kıyaslamalarını izledimde , n5i düşünüyorum ama tam emin değilim lg olur mu diye
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

5c alınmaz. Alacaksan G2 al. N5 al. Z1 bakabilirsin

5C alınmaz tabii güncelleme vermiyecek daha kısa bir sürede 2 senede falan ios hadi 9uda görebilir belki diye düşünüyorum o yüzden özellik bakımından falan 5 5s den iyiymiş baya kıyaslamalarını izledimde , n5i düşünüyorum ama tam emin değilim lg olur mu diye

Ben olsam.Z1 ya da G2 alırdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Qweqweqwe123456789 -- 8 Ekim 2014; 19:01:35 >
  • ZENFONE 5 VEYA MOTOROLA MOTO G
  • quote:

Arkadaşlar bir kere en büyük iphone 6 gibi olsun istiyorum ekranı plus gibi değil yani pek büyük değil ama küçükte değil 1300e cıkarım fıyatta zorlarsam 1400 nexusu dusunuyorum ama 4 eskıdı 5te bılemıyorum g2lerde falan arka tarafta olmasını hıc sevmedım oneplus one ı bende duydum ama onu bılmıyorum nerde satılıyor zenfone 5 gerçekten iyi mi hepiniz hemen hemen demişsiniz ona yöneliyorum baya
    <

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-31C666817 -- 19 Mart 2021; 10:42:50 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.