Şimdi Ara

MTB için SPD ayak. pedal tavsiyesi.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • MTB için SPD pedal ve ayakkabı arıyorum.Tavsıyelere açığım.İkisi 300 TL yi geçmezse iyi olur.Teşekkürler.

• SHIMANO M064 güzel ayakkabıdır. decathlonda indirimdeydi. sonra shimano spd m20 veya m540 spdler var hafif ve başarılı ürünler.
  • Pedal olarak Shimano A530 ve Shimano M324 kullanıyorum. Ayakkabı olarak da Shimano'nun MT33 ve M088 modelleri mevcut.

Özellikle A530 ve M088 kombinasyonundan oldukça memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senry -- 4 Ekim 2014; 14:35:00 >
  • Cevao icin sagolun hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayakkabı olarak decathlon'dan 80 TL'ye btwin rockrider 3 aldım 1 hafta oldu. Pedalı daha almadım bende cumartesi günü shimano m520 alacağım, liste fiyatı 33 dolar gayet uygun. Toplamda bana maliyeti 150 - 160 TL civarında olacak sanırım.
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Ben ayakkabı icin biraz cömert davranıcam hocam.Sonucta ayakkabı uzun yıllar hizmet edicek.Pedal icinse bir o kadar cimri davranıcam cünkü fazla agırlık farkı olmayan pedallar arasında baya fiyat farkı var.Bende 100-200 grama bakacak sporcu degilim.Ayakkabı sağlammi ? Arastirdinizmi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hackint -- 5 Ekim 2014; 0:19:23 >
  • Bizzat arkadaşım giyiyor. Yaklaşık 1000 km yol yaptı hiçbir sıkıntı yok ayakkabıda. Tabi bütçe fazlaysa daha sağlam ayakkabılara bakılabilir, ben öğrenci olduğum için en ucuz yollu şekilde kapatmaya çalışıyorum o yüzden pek araştırma yapmadım diğer ayakkabılar hakkında. direk aldım benimkini indirimdeyken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi webmaster33 -- 5 Ekim 2014; 0:32:13 >
  • webmaster33 kullanıcısına yanıt
    Bende ogrenciyim hocam.Tavsiyenizi dikkate alıcam.Tesekkurler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.