Şimdi Ara

Mac Air 11.6 i5 işlemci 1499 Outlet Markado İÇERİR !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
1.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.markado.com/apple-macbook-air-i5-1-7ghz-md223tu-a-notebook.html

Bilsem ki sağlam mal yollayacaklar hemen alacağım. Güvenemiyorum hiç.

Daha uygun almanın yolunu bilenler yardımcı olsunlar lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esref25 -- 3 Ekim 2014; 15:49:49 >

Bağlantı: www.markado.com/apple-macbook-air-i5-1-7ghz-md223tu-a-notebook.html
  • İşte teşhir ürünü.Riske değmez

• iade de sorun çıkarmasalar ben o riske girerim

• quote:

Orijinalden alıntı: esref25

iade de sorun çıkarmasalar ben o riske girerim

+1 iadede basimiza bir is gelmeyecek ise ben de alirim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Apple'ın ürün gamında Mac Air diye bir bilgisayar yok. MacBook Air onun adı. Ve alınmaz. Çünkü:

1- Teşhir ürünü
    2- Mid-2012 ürünü, yani eski nesil (MD223TU/A)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bulaşmayın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben panasonic sinema sistemi aldım , kutusu yırtık pırtık geldi her yerini bantlamışlar. Hadi bu sorun değil ama uzaktan kumanda başka bir modele aitti. Mailt attım birkaç kez cevap gelmedi , onlarla uğraşacağıma çinden bir masraf daha yapıp kumanda getirttim. Tavsiye etmem çok okazyon bir ürünse ve riski seviyorsanız alınabilir belki ama bilin ki temiz bir ürün gelmeyecek yani buna razıysanız alın.

• Markado değişik bir site yav, bazen beklenmedik şekilde sıfır ürün yolluyorlar, bazen uğraştırıyorlar. Tecrübem yok tabi, forumdan okuduklarımdan çıkardıklarım bunlar.

• esref25 kullanıcısına yanıt
    Stok olsa şansımı denerdim kanki

• teşhir ürün alacagınıza ikinci el ürün alın en azından 1 kişi evinde düzgünce kullanmıştır teşhir ürünün başına gelenleri görüyoruz.

• Markadoda garanti 2 yıl mi oluyor?

• Eger 1500lira kadar riske atacak paraniz varsa buyrun
    Ben zamaninda bi kere bulastim yuzlerce cizigin oldugu bilgisayara benden baska herkesin degdigi bir urunle karsilasmistim iade edene kadar oldum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.