Şimdi Ara

Halilhodzic kendini kim zannediyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün avupa maçında yine hakemle kavga edip kendini attırmış
    ligde de aynı kavgalarla kendini attırdı
    çıkıp yönetime racon kesiyor taraftara laf atıyor
    futbolcusuyla kavga ediyor hatta vurduğu söyleniyor
    kendini mourinho falan mı sanıyor nedir bu havası
    bu td tsnin başını çok yakacak

• Maçta sonuna kadar haklıydı, sinirlenmesi gayet normal. Trabzonsporlu olmayıp da maçı izleyen var ise buyursun söylesin hakemin Trabzonspor'u nasıl biçtiğini. Olmadı git ekşisözlük'e bak.

Yönetime racon kesmedi, istediklerimi almazsanız beni niye getirdinize getirdi olayı ki normal. Taraftara sabredin dedi, bu mudur ayar çekmek? Futbolcusuna yumruk attığını kim söyledi, her okuduğuna inanır mısın sen?

Hepsinden öte Fenerbahçeli arkadaşları geren nedir? Gidin İsmail Kartal'ı tartışın, Aziz Yıldırım'ı tartışın.
  • Kendisini kovdurma çabasında.Dünya Kupasındaki iyi performansından dolayı erkenden Trabzonu seçtiği için pişman oldu ama kapı gibi sözleşmesi var.Sözleşmeden kurtulmak için elinden geleni yapıyor ama Trabzon yönetimi maddiyat ve transfer anlamında elini cebine olabildiğince atınca daha da sıkıştı.İki arada bir derede takılıyor.Trabzonspor bu süreci atlatmadan başarı yakalaması zor çünkü takımı sabote etmeye çalışan bir teknik direktör var.
  • Yılmaz VURAL olsa show yapıyor der işin içinden çıkardık.
  • Sen kimsin bilader?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adama kovulmaya Çalışıyor Takım'ı sabote ediyor diyenler eee Aziz Yıldırım da Fenerbahçe'yi sabote ediyor hemde yıllardır

• quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Maçta sonuna kadar haklıydı, sinirlenmesi gayet normal. Trabzonsporlu olmayıp da maçı izleyen var ise buyursun söylesin hakemin Trabzonspor'u nasıl biçtiğini. Olmadı git ekşisözlük'e bak.

Yönetime racon kesmedi, istediklerimi almazsanız beni niye getirdinize getirdi olayı ki normal. Taraftara sabredin dedi, bu mudur ayar çekmek? Futbolcusuna yumruk attığını kim söyledi, her okuduğuna inanır mısın sen?

Hepsinden öte Fenerbahçeli arkadaşları geren nedir? Gidin İsmail Kartal'ı tartışın, Aziz Yıldırım'ı tartışın.

Altına imza atarım.Adam herkes gibi asarız,keseriz,şampiyon olur uçarız demedi bangır bangır eksikleri söyledi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki sen kendini ne zannediyorsun ki kendinde halilhodzici eleştirme zahmetinde bulunabiliyorsun ?

adam mynet spor başlıklaını okuyup geliyor sonra başlık açıp ahkam kesiyor.önce maçları seyret
  • Bu trabzonlulara böyle hoca lazımki oturdukları yerden hocalık yapmasınlar
  • Sus kardeşim boşver. Bizim işimize gelir. Adam her maç birine atar yapıyor gidiyor tribüne. Alan memnun veren memnun.
  • arkadaslar gereksiz savunuyosunuz hocayi elestirenede demedigini birakmadiniz sirf fenerli diye. yahu 3. mac mi ne oldu adam tribune yollandi, bi futbolcu 3 mac ustuste kirmizi gorsede tepki vermiycek misiniz ?

boyle bsey kabul edilemez gelip yan hakeme fln bagiriyo bu adam 40 metre kosup, belliki piskoloji cok saglam degil bile bile lades olur mu ?
  • Hocaya da passolig çıkarmak farz oldu.
  • Ben sevdim Halilodzici. Sadece biraz süreye ihtiyacı var.
  • Hami ile neden devam edilmedi adam bitti denen lige yeniden bağladı takımı nerdeyse 3. yapacaktı nedir bu Halilodzic ısrarı anlamadımki. Kendi adamlarımızı küstürüp duruyor elin adamına çuvalla para verip binde mağdurmuşuz gibi sözleşmeler imzalıyoruz. Başlığı açan arkadaşa kısmen de olsa katılıyorum adam çok negatif bir elektrik veriyor bana kenarda gördüğümde sen birde saha içindeki oyuncunun nasıl etkilendiğini düşün.
  • Trabzon luceyi getirir devre arası, luce trye adapte olduktan sonra gs alır gelecek sezon.

• Egosunu filan anlarımda çok itiraz ediyor. Bu tip durumlar için zaten taraftar var senin hakeme yürümen ne işe yarayacak ki. O yaşta tecrübeli bir ismin bunu çoktan kavraması gerekiyordu. Yoksa burayı ciddiye mi almıyor anlamıyorum.
  • Bu konuyu açan da Kukla İsmail'in takımını tutan kişi.
  • Bu adam harbi rahatsiz.

Kafadan sorunu var.

Kendini kovdurtmaya çalişiyor.

Telefonuna teklif gelmişte kabul etmemiş.

Nerden geliyor bole arizali insanlar.

• Yilmaz vural bunun yaninda sut dokmuş kedi adam kopmuş hayattan başka bi dunyada yaşiyor.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.