Şimdi Ara

Asus gtx750ti vatan da 299 lira (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
4
Favori
7.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ydn06

Sen yazdıklarımı gözünle okumuyorsun sanırım. Arada ahım şahım fark yoksa aynı paraya neden millet gidip 2 sene önce çıkan kartı -HEM DE İKİNCİ EL- alsın?

Eğer yazdıklarımı anlamıyorsan başka birilerinden yardım al bence.

arkadaşım gözüyle okumayan sensin sanırım. ben sana diyorum ki indirim bitti gitti, milyarlık kartı 300 tl ye aldık geyikleri yaratmaya çalışma, almayanları çok çok çok çok iyi kart kaçırdınız tripleriyle moralini bozma. önceki mesjlarda yazdık zaten, ikinci eli sorun etmeyen diye, gözünle okurken o kısmı kaçırdın heralde.

ikinci elde sorun etmeyecek olan zaten daha iyi performans vereni aynı paraya belki daha da ucuza alabilir.

2 sene önceki kart senin aldığiından daha iyi pefromansa sahipse iki sene önce çıkan kartı değil, şuanda ondan daha kötü kartı alan oturup bi düşünmeli bence. tabi az yaksın da elektrik faturası düşsün diye düşünmüyorsa.

• SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Seni neden geriyor benim mesajlarım? 300 lira bu kart için iyidir. Bu bu kadar nettir. Fiyatın iyi olduğu da kısa sürede stok tükenmesinden bellidir. Teknoloji cahilliğini AMD fanatikliğiyle birleştirip millete virüs gibi bulaştırmaya çalışma. Milletin yazdıklarına saygı duy. Duyamayacaksan foruma girmezsin olur biter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Seni neden geriyor benim mesajlarım? 300 lira bu kart için iyidir. Bu bu kadar nettir. Fiyatın iyi olduğu da kısa sürede stok tükenmesinden bellidir. Teknoloji cahilliğini AMD fanatikliğiyle birleştirip millete virüs gibi bulaştırmaya çalışma. Milletin yazdıklarına saygı duy. Duyamayacaksan foruma girmezsin olur biter.

hee 3 günde zor bitti :) satılanların yarısı senin gibileirnin gazlamasıyla oldu zaten :)

bana amd fanatiği diyene bak hele :) tükürük saçarak nvidia çığırtkalığı yapıyosun resmen :)
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Yav kardeş yaşın kaç bilmiyorum ama bu konuyu fazla konuşmaya gerek yok. Şu konuya girip de mesajları baştan bu yana okuyan biri neyin ne olduğunu anlayacaktır. Zaten başlıkta görüşlerini bildiren birçok kişinin kart hakkında yazdıkları da sana ve düşüncelerine cevap niteliğinde.

İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 5 Ekim 2014; 22:48:34 >
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    yaş geyiklerine giren tiplere uyuz olurum, ama sana ilk mesajından itibaren uyuz olmuştum, bazen insanların ne olduğunu çok kolay anlayabiliyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: laider

Testlerde aynı performansı bile verse, az yakması az ısınması sessiz olmasıyla fark atıyor.

Haklısınız. Aklın yolu bir
  • yahu beyler neyi tartışıyorsunuz , fırsat bitti gitti

Alan zaten hesabını kitabını değerlendirmesini yapmıştır
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

yaş geyiklerine giren tiplere uyuz olurum, ama sana ilk mesajından itibaren uyuz olmuştum, bazen insanların ne olduğunu çok kolay anlayabiliyorum :)

bana da mı
  • Bayram harçlığını toparlarken fırsat kaçmış.

PSU almadan kullanabileceğim tek kart bu. Zaten eski olan sistem için (Q8200 işlemci) PSU masrafına girmek istemiyordum.
  • kemal1414 kullanıcısına yanıt
    yok, sana menü
  • Benim gibi fırsatı yakalayan arkadaşlar burda kartla ilgili tecrübelerini yazarsa herkese faydalı olur sanırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bakmayin siz birilerinin zirvaladigina bu fiyata bu zamanda bu kart bence cok iyiydi alanlarin hepsine hayirli olsun,bende zamaninda boyle alayimmi almayayimi diye dusunurken gigabyte 7790 2gb olan modelini kacirdim 272 tl idi sinra baktim 232tl'ye 1gb olan modeli var onu aldim ha almasaydim ne olacakti bu paraya r7 250 bile ancak alinirdi,ben karti r7 260x yaptim bios atarak crysis 3 1080p high ayarlada fxaa seklinde 36-27 fps arasi aliyorum en yogun ortamda bu paraya bu seviyede oyun oynmak cok iyi sizde aldiginiza gayet memnun olacaksiniz oyun oynarken

• quote:

Orijinalden alıntı: sendomi

bakmayin siz birilerinin zirvaladigina bu fiyata bu zamanda bu kart bence cok iyiydi alanlarin hepsine hayirli olsun,bende zamaninda boyle alayimmi almayayimi diye dusunurken gigabyte 7790 2gb olan modelini kacirdim 272 tl idi sinra baktim 232tl'ye 1gb olan modeli var onu aldim ha almasaydim ne olacakti bu paraya r7 250 bile ancak alinirdi,ben karti r7 260x yaptim bios atarak crysis 3 1080p high ayarlada fxaa seklinde 36-27 fps arasi aliyorum en yogun ortamda bu paraya bu seviyede oyun oynmak cok iyi sizde aldiginiza gayet memnun olacaksiniz oyun oynarken

+1
  • Kart elimize geçmedi daha. Bayramdan sonra kargoya çıkar ancak bayandan sipariş durumuna baktığımda çizgi gözüküyor sizde nasil
    Edit: konuyu biten fırsatlara nasıl tasiycaz bilen varsa PM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balistik402 -- 6 Ekim 2014; 20:02:02 >
  • Bende de çizgi görünüyor, çarşamba günü anlarız artık
  • balistik402 kullanıcısına yanıt
    Siparişiniz Ankara (Söğütözü) mağazamızda hazırlandı. Kargoya teslimatı bekliyor.

• ben komple sistemi değiştirmeyi düşünüyorken, bu kartın ilanını gördüm yine bu sayfada...

biraz araştırdım, bir ekran kartı, 2 yeni ram ve 1 SSD ile bir müddet daha idare edebileceğime karar verdim :)

bunu alacağına 100 lira fazla ver şunu al hesabı tutmuyor be hocam... o 100 lira fazlayı verince, yok PSU almak gerekiyor, yok anakart bilmemne oluyor, yok hazır onları almışken monitörü de değiştireyim oluyor :) ha tabi parası olana r9 290x yakışır, ona lafım yok :)

ben i5 750'm ile mutlu olduğuma karar verdim :) bir de vatan kargoyu yollarsa...

Dipnot: haber veren arkadaşa teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rnsahin -- 8 Ekim 2014; 23:04:59 >
  • Evet benimkide dağıtıma çıkmış birazdan elimde olur :)
  • Kartım geldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 9 Ekim 2014; 13:43:31 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.