Şimdi Ara

Asus gtx750ti vatan da 299 lira (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
4
Favori
7.723
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    PH'nin ne anlama geldiğini bilmiyorum. Fakat fikir yürütmek gerekirse, PH, Asus'un tek fanlı bazı VGA kartlarına verdiği bir kısaltma olabilir.

Zira GTX650 TI modellerinde de PH kısaltması geçiyor ve ürün tek fanlı.

http://www.asus.com/Graphics_Cards/GTX650TIPH1GD5/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 4 Ekim 2014; 14:22:31 >
  • GTX 750 ti 6-7 yillik sistemleri olan, guc tuketimi az olsun isteyen (sadece 60 watt), 1080p oyun oynayayim guncel uygulamalarda ortalama performansi olsun diyenler icin alinabilecek su anda fiyat/performans olarak en iyi karttir. Fiyat/performans olarak su siralarda bu karttan daha iyi hicbir kart yok.

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+GTX+750+Ti

Ayrica ABD`de en dusuk fiyati 105$ (O da kisa sureli indirimlerle) normalde 140-150$ civarina satiliyor. 105$`i baz alsak 235-240 Turk lirasi olur, Turkiye icin 299 lira gayet uygun bir fiyattir.

Kafa karistiranlarin baktiklari ve soyledikleri tum kartlarin fiyatlari 400 TL`den baslamakta.

• quote:

Orijinalden alıntı: dOmi

300 bile çok 128 bit karta. 7770 alın 200 e daha iyi. yahut verin 400 ü 256 bite geçin.

ya arkadaş bilmeden etmeden konuşuyorsunuz ya ne demeli size,bit olayını geç kardeşim bu kartta ve r7 260x'de 128bit ama performans olarak çok iyiler 7770 dediğin kart yanından bile geçemez 750ti'ın
  • Kartla ilgili DH'nin detaylı incelemesi mevcuttur;

http://forum.donanimhaber.com/m_92706557/f_//tm.htm#92706557
  • HD 7770'den GTX750 Ti'ya geçmek mantıklı olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackankas

Asus GTX750 Ti PH

PH ne anlama geliyor kırpılmış filan mı?

PH Nvidia referans modeline bağlı kalarak oc yapmadan tek fanlı hali.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ydn06

Kartla ilgili DH'nin detaylı incelemesi mevcuttur;

http://forum.donanimhaber.com/m_92706557/f_//tm.htm#92706557

inceleme oc li modelde ve ek güç gerekli olan modelinde , bu ise oc siz , tek fanlı ve ek güç girişi yok

sence sağlıklı mı şimdi bu inceleme ,Asusu göze aldığımızda
  • Şu sitede gerçekten p/f üründen anlayan çok az kişi var özellikle bu donanım konusunda ki sitenin adı donanımhaber
  • ydn06 kullanıcısına yanıt
    Cevap veren olmadı size sorayım. HD 7770'den GTX750 Ti'ya geçmek mantıklı olur mu?
  • arkadaşlar 5-6 aydır msi tf 750ti kullanıyorum. gerçekten çok memnunum fiyatı biraz tuzlu buna göre ama asus da fazla sıkıntı çıkarmaz galiba. kesinlikle öneririm 750Ti
  • ikinci el almak sorun olmazsa 300 tl ye 7850 satıyorlar, 5-10 da pazarlık etseniz bu karttan daha iyi bir kart almış olursunuz.

tabi sıfırın yeri de başka :)
  • yıllanmış pc bilgime dayanarak söylüyorum bit değerine göre yorum yapanlar gitsin hazır markaların göz boyamalı kasalarını alsınlar :) bite ve bellek miktarına göre kart alınmaz demekten gına geldi hele böyle bi forumda daha da acı, karta gelicek olursak 299tl çok iyi böyle bir fiyata bulamazsınız özellikle eski düşük psu lu sistemler için nimet bu kart Ti teknolojisinden dolayı ekstra psu gücüne ihtiyac duymuyor tüm enerjisini pci express slotundan sağlıyor.
  • QuickPlay kullanıcısına yanıt
    ti teknolojisi nedir hocam, aydınlatsana biraz bizi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

ti teknolojisi nedir hocam, aydınlatsana biraz bizi :)

anlatırken cümlenin yarısını silerken orasını silmeyi unutmuşum sanırım biraz anlam karışıklığı olmuş Ti oc li hız aşırtılmış model oluyor normal karta göre %5 %10 daha performanslı yani.
  • Dostlar, sistemime göre Fifa 15 için sadece bu kartı almam yeterli gelir mi acaba?

Sistemim kısaca:
    İşlemci:İntel Q9550 Link
    Anakart:Asus p5qc Link
    Ram 2gb*2gb
    Halihazırda ekran kartım gtx260. Ama dediğim gibi yetersiz geliyor.. Cevaplarsanız sevinirim..

Saygılarımla..

• 42den 24e düştü stok , bir tanede ben aldim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enolgun

Dostlar, sistemime göre Fifa 15 için sadece bu kartı almam yeterli gelir mi acaba?

Sistemim kısaca:
    Ram 2gb*2gb
    Halihazırda ekran kartım gtx260. Ama dediğim gibi yetersiz geliyor.. Cevaplarsanız sevinirim..

Saygılarımla..

Eger fifa 15 cpu`ya yuklenen bir oyunsa biraz performans dususu olur ama degilse sorun olmaz. Piyasadaki neredeyse tum oyunlari calistirabilecek kapasitede ama islemci nedeniyle maksimum performansi alamayacaginiz oyunlar olacaktir (FPS dusecektir CPU`yu yogun kullanan oyunlarda)

• Bundan 2 adet alınarak sli yapabilir miyiz? Mantıklı olur mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ABUX

Bundan 2 adet alınarak sli yapabilir miyiz? Mantıklı olur mu?

Bu kart sli desteklemiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

quote:

Orijinalden alıntı: enolgun

Dostlar, sistemime göre Fifa 15 için sadece bu kartı almam yeterli gelir mi acaba?

Sistemim kısaca:
    Ram 2gb*2gb

Saygılarımla..

Eger fifa 15 cpu`ya yuklenen bir oyunsa biraz performans dususu olur ama degilse sorun olmaz. Piyasadaki neredeyse tum oyunlari calistirabilecek kapasitede ama islemci nedeniyle maksimum performansi alamayacaginiz oyunlar olacaktir (FPS dusecektir CPU`yu yogun kullanan oyunlarda)

Hocam cevabınız için teşekkür ederim. İşin açıkçası yakın gelecekte ps4' e geçiş yapmayı düşündüğümden çokça masraf yapmayı istemiyorum. Bununla idare etmeye çalışacağım artık.

Saygılarımla...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.