Şimdi Ara

1500-2000 Lira arasında Mtb önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 1500-2000 lira arasında mtb önerir misiniz ? Kullanım alanım Genel olarak asfalt olsa da ara sıra dağ bayır araziye gireceğim çamurlu yollara falan Sizin memnun olduğunuz F/P bisikleti var mı ?

• Genel olarak asfaltta kullanacaksan mtb alıp kendini boşa yorma. Onun yerine citycross tarzı denilen modeller var öesela Merida crossway 300 gibi. Onlar senin işine daha çok yarar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: noktape

Genel olarak asfaltta kullanacaksan mtb alıp kendini boşa yorma. Onun yerine citycross tarzı denilen modeller var öesela Merida crossway 300 gibi. Onlar senin işine daha çok yarar.

Ben 1500-2000 lira arası diyorum siz 2200 e bisiklet öneriyorsunuz başlığı okumadan yorum atmayın genel olarak insanlar tuhaf diyoruz 1500 liraya bisiklet önerin butceyi arttır diyolar butce olsa 5000 liraya bisiklet alırım size sormaya gerek duymam

• quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

quote:

Genel olarak asfaltta kullanacaksan mtb alıp kendini boşa yorma. Onun yerine citycross tarzı denilen modeller var öesela Merida crossway 300 gibi. Onlar senin işine daha çok yarar.

Ben 1500-2000 lira arası diyorum siz 2200 e bisiklet öneriyorsunuz başlığı okumadan yorum atmayın genel olarak insanlar tuhaf diyoruz 1500 liraya bisiklet önerin butceyi arttır diyolar butce olsa 5000 liraya bisiklet alırım size sormaya gerek duymam

Sanırım tüm hayatınız boyunca hep yazılan fiyattan alışveriş yaptınız . Eğer 2000 liranız varsa peşinde yüzde 10 indirimi her bisikletçi yapar ve sizin istediğiniz fiyata denk gelir. Başlığı okudum ve ona göre yorum yaptım. Merida crossway 300'ü alabilirsiniz.

• mertua35_35 kullanıcısına yanıt
    Konuya attığınız son mesajı görünce değil tavsiye vermek cevap yazası bile gelmez insanın.Böyle küstahça bir üslupla kusura bakmayın ama kimseden yardım beklemeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Konuya attığınız son mesajı görünce değil tavsiye vermek cevap yazası bile gelmez insanın.Böyle küstahça bir üslupla kusura bakmayın ama kimseden yardım beklemeyin.

Kaç tane yere yazdım bütçemi belirttim ama insanlar dalga mı geçiyor anlam veremedim diyorum 2000 liraya kadar tavsiye adam diyor 2500 liraya şunu al zaten param olsa onu alırım alakasız yorum yazana kadar bisiklet önerseniz faydanız dokunsa olmaz.kelime oyunu yapmayın

• Hocam ben kullandığım bisikleti size tavsiye ederim. Rock Rider 8.1 Decathlon mağazalarında bulabilirsiniz. Şu an fiyatı 1699 TL dir. 2 Yıl parça garantisi bulunuyor. Kadro,gidon,sele borusu. ömür boyu garantilidir. Bisikletten çok memnunum. Yalnız şu an ki modellerinde Sram X5 vites kolları, Tekro Fren bulunuyor. Ben aldığım zaman Vites kolları Sram X7 ve frenlerde Avid Elixir 3 tü. Şu an biraz donanım düşürdüler ama bu fiyata garanti veriyorum başka yerde böyle bir bisiklet bulamazsınız. Sram X7 Shimano'nun Deore SLX modeline karşılık geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: goku2

Hocam ben kullandığım bisikleti size tavsiye ederim. Rock Rider 8.1 Decathlon mağazalarında bulabilirsiniz. Şu an fiyatı 1699 TL dir. 2 Yıl parça garantisi bulunuyor. Kadro,gidon,sele borusu. ömür boyu garantilidir. Bisikletten çok memnunum. Yalnız şu an ki modellerinde Sram X5 vites kolları, Tekro Fren bulunuyor. Ben aldığım zaman Vites kolları Sram X7 ve frenlerde Avid Elixir 3 tü. Şu an biraz donanım düşürdüler ama bu fiyata garanti veriyorum başka yerde böyle bir bisiklet bulamazsınız. Sram X7 Shimano'nun Deore SLX modeline karşılık geliyor.

Donanımı neden düşürdüler ki Rockrider 8.1 alsam portbagaj takabilirmiyim delikleri var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertua35_35 -- 3 Ekim 2014; 16:56:25 >

• quote:

quote:

Alıntıları Göster
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hapocod -- 3 Şubat 2021; 18:55:23 >

• Merida crossway 300 ile Rockrider 8.1 den daha iyi diyeceğiniz bisiklet var mı ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: #ŞARBAY#

Kaç tane yere yazdım bütçemi belirttim ama insanlar dalga mı geçiyor anlam veremedim diyorum 2000 liraya kadar tavsiye adam diyor 2500 liraya şunu al zaten param olsa onu alırım alakasız yorum yazana kadar bisiklet önerseniz faydanız dokunsa olmaz.kelime oyunu yapmayın

Mağzadan aldığında 2500 liralık bisikletler bile 2000-2100 TL civarına geliyor..

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.