Şimdi Ara

Kredi kartsız taksitli telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
670
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar ben kredi kartsız taksitli telefon almak istiyorum sanırım turkcell,avea,vodofone da faturaya yansıtılıyor taksitli olarak alabiliyoruz ama bunun şartları ne ? örn: en az 1 yıllık faturalı hattın olması gibi şeyler mi istiyorlar ?
    Bide galaxy note4 ülkemizde ön siparişe çıktı teknosada şuan önsipariş var ben note4 almak istiyorum turkcell e falan en yakın ne zaman taksitli gelir ?inşallah anlatabilmişimdir.

not: bankayla hiç alakası olmaması lazım yani kredi çek falan demeyin.

• Kredi kartın olsada taksitli alamazsın zaten. Operatörün taahüt kazığından bahsediyosun sanırım. 12 24 yada 36 ay taahütle alabiliyosunda peşin fiyatının üstüne bi 500 daha koy 24 36 aysa taahüt bi 800-900 daha koyman lazım. En mantıklısı kredi çek 12 ayda en fazla 100 lira faiz öder kurtulursun. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cedric... C kullanıcısına yanıt
    kredi kartıyla taksitli alınmıyormu ya ? Bu hediye kartı olayı vardı ya ordan aklımda kalmıştı neyse.
    kredi çekmekten başka seçeneğim yokmu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yenal35ksk

kredi kartıyla taksitli alınmıyormu ya ? Bu hediye kartı olayı vardı ya ordan aklımda kalmıştı neyse.
    kredi çekmekten başka seçeneğim yokmu ?

Kredi kartına taksit kalktı. Krediden başka ya operatör taahüt kazığı var yada evkur gibi senetle satan kazıklar var ama bunlarda telefonun peşin fiyatının üstüne en az 700-800 tl koy öyle bir fiyata gelir zaten 24-36 ay 100 100 öde öde bitmez o. En mantıklısı kredi çekip 12 ayda en fazla 100-120 tl faiz ödemek 12 ayda zaten bi bakmışsın bitmiş ödeme gücün varsa 6-8-10 ay taksitle göze dokunmayan çok az faizli geri ödersin mis gibi. Yada hiç uğraşmadan elindeki meblağya göre bir cihaz bakabilirsin moto g gibi 500-600 lira bişey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çok teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.