Şimdi Ara

Son Fırsat !!! 1 Kavanoz Çam Balı alana 1 Kavanoz Hediye. (Stoklarla Sınırlı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
341
Cevap
16
Favori
19.117
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son Fırsat !!! 1 Kavanoz Çam Balı alana 1 Kavanoz Hediye. (Stoklarla Sınırlı)
    SİPARİŞİNİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN. Sanalpazar
    SİPARİŞİNİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN. N11.com

* Ürünlerimizin tamamı kendi kendi ürünlerimizdir.
    * Ürünlerimizi beğeneceğinizden emin olarak sizlere her türlü konuda elimden geldiğince yardımcı olmak amacıyla forumda olacağım.

İletişim İçin : 0 553 335 4910 - Yusuf

Son Fırsat !!! 1 Kavanoz Çam Balı alana 1 Kavanoz Hediye. (Stoklarla Sınırlı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sicakfirsatci -- 30 Aralık 2014; 7:14:01 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Brut 1 kg yazıyor, net kaç kg acaba ?ÇAm balı haricinde balınız var mı?
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Net : 850g(+) Ambalaj dahil 1Kg(+) dır. Şu anda sadece Çam Balı mevcuttur. Çiçek Balı hasadımız hava şartları uygun olursa bu ay sonu olacaktır. Çam Balımızı denemenizi tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sicakfirsatci -- 2 Ekim 2014; 21:17:20 >

• Son gün 3 Ekim N11 indirim kampanyasını kaçırmayın. Ayrıca 20TL indirim kampanyası ile hediye çeklerini birleştirip kullanabilirsiniz.

• 17 tl ye gerçek çam balını kimse satmaz birde hediye çeki çıkartmışlar

Ben köyde akrabadan alıyorum kg su 50 tlden (sivas çiçek balı)

Kg 17 tl den olsa amca oğlu bu işle uğraşmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yenerbalcı -- 2 Ekim 2014; 21:44:12 >
  • yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Üretici olduğumuz için maliyetimizi karşılayacak kadar fiyata satışa sunduk. Ürünümüzü geçen yıl forum üzerinden birçok arkadaşımız aldı. Bir ürünün üretciden tüketiciye ulaşana kadar fiyatında %100 den fazla artış olmaktadır. Benim burda amacım Herkes kaliteli gerçek alı uygun fiyata yesin. Hediye çeki N11 in vermiş olduğu bir avantaj olduğu için paylaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sicakfirsatci -- 2 Ekim 2014; 21:51:55 >

• Geçen sene 1 kilo çiçek 1 kilo da çam balı almıştım arkadaştan. Balparmak balından daha çok sevdim. Gerçi balparmak balının kalitesi şudur diyemem ama piyasada sevilen bir marka o nedenle onu örnek verdim. Özellikle çam balının o hafif keskin tadı çok hoşuma gitti. Eğer ki geçen seneki ürünle aynı kalitede derseniz ben alırım.

Ayrıca bir arkadaş yazmış çek kampanyası vs de yapmış diye. Çek ve indirim kampanyaları satıcılardan bağımsız N11 tarafından yapılmaktadır. Satıcı arkadaş ta bu forumdaki sıcak fırsatçıları yakından tanımış olacak ki N11 üzerinden satışı tercih etmiş. Bence yerinde bir karar.

Şöyle yapabilir miyiz peki; ürünü şimdi alsak, kargoyu bayram sonunda yapsanız?
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Çam balı bölgemize has bir bal türü olduğundan dolayı tadı ve kalitesi aynıdır. Bayram tatilinden dolayı kargolar çalışmayacağı için kargolamayı bayramdan sonraki ilk işgününde yapacağız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sicakfirsatci -- 2 Ekim 2014; 22:04:45 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sicakfirsatci

Çam balı bölgemize has bir bal türü olduğundan dolayı tadı ve kalitesi aynıdır. Bayram tatilinden dolayı kargolar çalışmayacağı için kargolamayı bayramdan sonraki ilk işgününde yapacağız.

Meyve ürünlerinizle birlikte sipariş vericem. Kargoyu bayram sonu yaparsınız. iyi akşamlar
  • metulen kullanıcısına yanıt
    Siparişiniz için teşekkür ederim. Belirttiğiniz gibi Bayramdan sonra kargoya teslim edilecektir.

• 17 lira 850 gr bal için inanılmaz bir fiyat. Öyledir demiyorum fakat insanın aklına ister istemez balın sahte olma olasılığı geliyor. Balın kalitesini kanıtlayacak resmi bir laboratuvar sonucu varmı? Yanlış anlamayın, fakat memlekette artık hiçbirşeye güvenemez olduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gecen yil almistim bayram sonrasi yine almayı düşünüyorum. Petel bal var mi acaba

Edit: fiyat sorgulama konusuna gelince marka ballar 25 tl ye market raflarında bu fiyattan üretici toptancı market kazaniyorsa ilk fiyat nedir acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halilcc -- 2 Ekim 2014; 22:47:19 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende spariş geçiyorum ,güzel fırsat geçen sene mandalina almıştım balla birlikte süperdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaptan69 -- 2 Ekim 2014; 22:49:01 >
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Geçen yıl alışveriş yapan arkadaşlar var forumda. Alışveriş yapan arkadaşların yorumları sizin için daha olumlu olacağı kanısındayım. Dilerseniz konuyu takip edin. Birkaç gün sonra aklınıza yatarsa sipariş verirsiniz. Sipari vereceğiniz üründen de memnun kamazsanız iade edebilirsiniz. Teşekkürler.

• 2~3 kg yada talebe göre daha fazla alimlara kargo ucretsiz gönderi olursa daha iyi olur gibi

• 20liraya valla bende görmedim hiç. karadenizliyim kendi arımız da var. arıya şeker verip bal üretenler bile 40dan aşağı satmıyor. yüksek düzeyde seri üretiminiz var sanırım
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    Petek bal üretimi yamıyoruz. Ancak ay sonu hasat yapabilirsek petek bal alma ihtimalimiz olursa petek bal taleplerine karşılık verebiliriz.

Talebiniz doğrultusunda 3 KG ve üzeri siparişte KARGO ÜCRETSİZ.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Marmariste fiyatlar genelde 17-18 civarında, aynı bal başka yerlerde satılınca 25-30'dan aşağı olmuyor tabi.
  • 17 liraya bal olmaz diyenler dogu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu ballari ile kiyaslamasinlar. Doğuda bal Fiyatları oldukça yüksektir, tat olarak kıyaslama işine girmiyorum. Çünkü herkesin damak tadı farklıdır.

Fakat Muğla Marmaris yöresinde cam ve çiçek bali Fiyatları bu seviyededir. Bu yaz Marmaris çabucak orman kampı civarındaki köylülerden(balı kendileri uretiyorlar) yaklaşık 10 Kilo bal aldım. Çiçek bali 15 TL cam bali 12 TL'den. Esimiz, dostumuz, ailemiz de çok beğendi. Hatta tekrar sipariş vermeyi planlıyorum aldığım köylü ismail amcadan:)))

Evdeki bal bitince bu arkadaştan bal alıp denemeyi isterim. Bence hiç çekinmeden en azından 1 Kilo alarak denemelisiniz... Arkadaşa da iyi satışlar...

• polen hediyesi var mı ?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.