Şimdi Ara

youtube ye üyelik ücretlimi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
34.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • youtube ye üyelik ücretlimi?bilmiyorum.acemiyim
  • http://www.youtube.com/signup

buradan üye olabilirsin
  • adresi biliyorum üyelik ücretli mi?die soruyorum.
    harbi dumur cevabı verdinaa .
  • Ücretsiz...
  • üye oldum ama bazı videoları hala açmıyor.videoyaya basıyorum ana sayfasına geri dönüyor.yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pacanga -- 12 Ekim 2006; 15:43:47 >
  • bu arada you tube u google satın aldı değerıde 1.6 milyar dolar ne değerli bişi miş yaw
  • quote:

Orjinalden alıntı: mr.logic

bu arada you tube u google satın aldı değerıde 1.6 milyar dolar ne değerli bişi miş yaw

Goolge almak istiyor you tube'yi sen karıştırdın daha satılmadı :) 1.6 milyar teklifide doğrudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istinaden -- 11 Ekim 2006; 16:36:14 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

quote:

bu arada you tube u google satın aldı değerıde 1.6 milyar dolar ne değerli bişi miş yaw

Goolge almak istiyor you tube'yi sen karıştırdın daha satılmadı :) 1.6 milyar teklifide doğrudur.

daha satıladı diosun ama youtube un sahipleri siteye kendi videolarını koymuşlar satioz die
  • quote:

Orjinalden alıntı: Vanq

quote:

hocam arkadaş da aynısını demiş zaten!!!iyi okumamışssın galiba
    bu arada da pek olan bitenden haberin yok anladığım kadarıyla çünkü dünkü haber sitelerinde bile verildi bu haber youtube satıldı 1,65 milyar dolara diye diye(örnek:ntvmsnbc)
  • ben üye değilim izleyebiliyorum bütün videoları bendemi sorun var acaba :)=
  • izlemek için üye olmaya gerek yok ki
  • bazı videolar için üyelik isteniyor..üyelikte ücretsiz ayrıca..hem video nun altına yorum yazmak içinde üyelik istenmekte..
  • ARKADAŞLAR SELAM,
    YOUTUBE SİZİNDE BİLDİĞİNİZ GİBİ KİŞİSEL VİDEOLARI YAYINLAMAK İÇİN BROADCAST YAYININI KULLANARAK ÜCRETSİZ HİZMET SAĞLAYAN BİR SİTEDİR.BU SİTEYE ÜYE OLMAK DEMEK VİDEOLARA YORUMLAR GETİREBİLMEK VE KENDİ VİDEOLARINIZI DA SİTEYE EKLEYEBİLMEK DEMEKTİR.ÜYE OLMADAN TÜM VİDEOLARI İZLEYEMEZSİNİZ.BUNUN SEBEBİ YAŞ SINIRI ÜZERİNDE VİDEO LARA ULAŞMA İSTEĞİNİZDİR.ÜYE OLUNCA YAŞINIZI DA BELİRTTİĞİNİZ İÇİN YAŞ SINIRI ÜZERİNDEYSENİZ İSTEDĞİNİZ VİDEOYU İZLEYEBİLİRSİNİZ.
    AYRICA BİR ARKADAŞIMIZ BAZI VİDEOLARA ULAŞMAYA ÇALIŞTIĞINDA ANA SAYFAYA GERİ DÖNDÜĞÜNÜ BELİRTMİŞ.BUNUN NEDENİ ULAŞILMAYA ÇALIŞILAN VİDEONUN YAYINDAN KALDIRILMIŞ OLMASIDIR.ANA SAYFAYA DÖNDÜĞÜNDE DİKKATLE BAKARSANIZ BU VİDEO KALDIRILDI(KALIN ,SİYAH RENKLİ,İNGİLİZCE) YAZISINI GÖREBİLİRSİNİZ.
  • müstehcen videolar için üyelik lazım.şimdilik beleş
  • ÜYELİĞE GEREK YOK HERALDE ÜCRETSİZ
  • ücretsiz fakat acaip popüler oldu..
    ücrete bağlarlarsa şaşırmam..
  • hayırrr
  • ücretsiz ama kullanıcı adı almak zor walla :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: pacanga

adresi biliyorum üyelik ücretli mi?die soruyorum.
    harbi dumur cevabı verdinaa .

Yaw direk link verdim ki ücretsiz üye olabiliyorsun diye.
    Ücretli bir siteye zaten nasıl direk üye olabilirsin ki?
    test hesabı vs. vermiyorsa..
  • Valla geçenlerde : Google satın almış YouTube 'yi milyarlarca dolara. en büyük yatırımıymış bu şimdiye kadar

ve zamanında youtube 'yi iki arkadaş evlerinin garajında kurmuşlar gece. şimdi köşe olmuşlardır
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.