Şimdi Ara

ABD'den Alınan iPhone6'nın Türkiye'de Garantisi VAR !!! (1 YIL SINIRLI GARANTİ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
906
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sabah konustum apple canli sohbet bolumunden, olumlu yanıt aldım.Konusmanın devamıda var ısrarla sordum evet var dedi.Daha önce forumda bu yönde bir screenshot görmüştüm.Oradada olumlu cevap verilmişti.Hayırlı olsun...

ABD'den Alınan iPhone6'nın Türkiye'de Garantisi VAR !!! (1 YIL SINIRLI GARANTİ)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanisenes -- 2 Ekim 2014; 15:06:42 >

• Geçenlerde de forumdan birine Apple Store harici teknoloji marketlerden (Teknosa,Vatan vb) satın aldığınız cihazlar garanti kapsamında değil demişlerdi.
  • Başka biride teknosadan aldığı telefonun değiştirildiğini birde 30 gün garantisinin uzatıldığını yazmıştı.
  • "Olucaksiniz" diye cevap mi verilir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • paintin güzelmiş kardeş güle güle kullan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MysticDesign

paintin güzelmiş kardeş güle güle kullan

İşkm gücüm yok size garanti kanıtlamak için paint ile montaj yapıcam

• Ben de konuştum şimdi. Boşa heveslenmeyin donanım değil yazılım garantisi varmış. Sınırlı garanti dediği o

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Ben de konuştum şimdi. Boşa heveslenmeyin donanım değil yazılım garantisi varmış. Sınırlı garanti dediği o

Yani ? Hangi sorunlarda gecerli ?

• quote:

Orijinalden alıntı: tanisenes

quote:

Orijinalden alıntı: deagle100

Ben de konuştum şimdi. Boşa heveslenmeyin donanım değil yazılım garantisi varmış. Sınırlı garanti dediği o

Yani ? Hangi sorunlarda gecerli ?

Ben de onu sordum. Yazılım garantisi programlar veya donma tarzı sorunlar için dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • açtım sordum çevrimiçi sohbetten değişim vs durumlarda avcunu yalarsın diyor donanım anten yapısı farklı tamirde mümkün değil diyor sadece yazılımsal destek veririz dedi, ee zaten sorun oldumu restore çekip sıfırlıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MysticDesign -- 2 Ekim 2014; 15:05:40 >
  • deagle100 kullanıcısına yanıt
    Onu bizde yapabiliyoruz. Göstermelik garanti.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sadece dabi dabi diyorum.

Apple Türkiye'ye gelmeden önce çağrı merkezi açılmıştı ve Türkiye'den bihaber çağrı merkezi çalışanları yanlış bilgiler verip duruyorlardı. Forumdakiler kendi kendilerine seviniyorlardı.

Size bir örnek, Apple Türkiye'yi daha yakından tanıyın.

Bana telefonda Apple Türkiye destek hattı imei kontrolü yapıp cihazınızı faturası ile getirin garantide islem görecek dediler. Mağazaya gittiğimde ise distribütör ürünü degil garantide islem göremez dediler.

Telefon kaydıni dinleyin, beni 3 hafta bosuna bekletiniz dedim ama Nuh deyip peygamber demediler, üstelik mağazadaki çalışan suratsizin tekiydi. Yine MH arayıp uzun uzun hatta kıdemli temsilci ile konustum. Ancak beni mağdur etmelerine o kadar zaman kaybettirmelerine rağmen yardımcı olmadılar.

Halbuki telefonun zaten garantisi vardı ithalatçıdan, o kadar zamanda coktan degisim yapılmış olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 2 Ekim 2014; 15:24:11 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pit0N

Başka biride teknosadan aldığı telefonun değiştirildiğini birde 30 gün garantisinin uzatıldığını yazmıştı.

Ben gitmeden önce apple store müşteri temsilcisini aramıştım garanti konusunda garanti geçmiyor demişti teknosa 3 ay garantisi kalmış cihazıma.
    Şansımı denedim değiştirdiler garanti kapsamında 30 günde üzerine garanti verdiler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.