Şimdi Ara

!!! Süper Bir Resim Düzenleme Yazılımı - Dönüştür / Efekt Ver !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
8.595
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• FastStone Photo Resizer 2.8 (Ücretsiz)

FastStone Photo Resizer, bir resim düzenleme yazılımıdır. Sahip olduğunuz resimlerin dosya biçimlerini birbirine dönüştürebileceğiniz, toplu biçimde yeniden adlandırma yapabileceğiniz yazılımın; resimler üzerinde kırpma, yazılar ekleme, çeşitli filigranlar koyabilme gibi ek özellikleride bulunmaktadır. Sunduğu 7 farklı tema ile istediğiniz biçimde özelleştirmenizi sağlamaktadır.Kullanımı çok kolaydır. Profesyonel resim işleme yazılımları kadar gelişmiş özelliklere sahip olmasada biçim dönüştürme, yeniden adlandırma gibi işlemleri çok iyi yapabilmektedir.

Özellikleri :

# Resimleri toplu halde dönüştürme ve yeniden adlandırma.
    # JPEG (CMYK, RGB, YCbCr), TIFF (CMYK, RGB, YCbCr), BMP, PNG, GIF biçimlerine dönüştürme yapma.
    # Boyut değiştirme, kırpma, renk derinliğini değiştirme, renkli efektler uygulama, yazı ve çizgi ekleme.
    # Resimleri sıralı numara ile yeniden adlandırma.
    # Klasörlü-klasörsüz yapı desteği.
    # Yükleme ve kaydetme ayarları.
    # Fare tekerlek desteği.

1.3 MB boyutunda ve ücretsiz olan programı indirmek için alttaki linke tıklayın.

Kaynak BEYTEPE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rietveld -- 30 Ocak 2009; 4:33:23 >

• paylasim icin saol.
  • teşekkürler
  • Teşekkür ederim
  • Ya bu FastStone nasıl birşeydir böyle. Image Viewer'ı kullandım ve hayran kaldım.Hem ücretsiz hem de gerçekten işe yarar kaliteli programın nasıl yapılabildiğini dünyaya kanıtlıyor adamlar.
  • Dostum paylaşımın için sağol,ellerine sağlık...
  • Bir Rietveld eseri daha...
  • RİETVELD DÖKTÜRMÜŞÜN GENE indireyim BAKALIM RİETVELD SAYESİNDE SINIRSIZA GEÇCEM YAKINDA İNDİR İNDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malatyaspor44 -- 11 Ekim 2006; 23:43:57 >
  • sağ ol
  • link çalışmıyor.
  • kardeş link ölmüş.Bir el at
  • Link yenilendi.

• Eline sağlık hocam saoalsın..
  • cok teşekkürler rietveld
  • Güzel paylaşım. Daima güzelini paylaşıyosun zaten. Saolasın.
  • teşekkürler
  • google ın picassa sını deneyin. bu tür programlarla kıyaslanmayacak kadar sağlam bir programdır ve tabiki ücretsizdir
  • çook thanks
  • alternatif olarak ''Image Resizer Pro 2006'' öneririm.

eline sağlık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manero -- 18 Aralık 2006; 23:24:08 >
  • beğendim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.