Şimdi Ara

Kvk Htc one m7'yi 20 iş gününde yapamadı, ücret iadesi hakkında.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar telefonu kvk'ya gönderdim kamera pembeleşmesi yüzünden ama bugün tam 20 iş günü doldu. Adamlar hala yapamadılar, yasal süre dolduğuna göre ücret iadesi alma hakkım doğuyor sanırım. Ücret iadesi için ne yapmalıyız? Kvk tüketici hakem heyetine gitmeden bu ödemeyi yapar mı? Son olarak zorunlu hakem heyetine gitmelisin derseniz ödeme iade alma süresi ne kadar sürer onu da merak ediyorum. Saygılar.

• İlk önce Kvk ile ara konuş,iste paranın.Vermezlerse Alo 175'i ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

İlk önce Kvk ile ara konuş,iste paranın.Vermezlerse Alo 175'i ara

Hocam kvk aramanın dakikasını 2 lira falan yapmış dün aradım adam bir saniye diye diye bekletti sürekli. Görüşme sonunda baktım ki 17 tl gitmiş. :) Verdiği bilgide şu parça hala gelmemiş diyor parça şimdi gelse bile yarın 20 iş gününü geçiyorsunuz dedim evet öyle gözüküyor dedi. Şimdi arasam yine bir dünya para gidecek sürekli oyalıyorlar bir de. Kvk'nın yakında bir bayiisi var oraya gitsem aynı çözümü bulamaz mıyım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RyGzy -- 2 Ekim 2014; 14:00:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S3KO

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

İlk önce Kvk ile ara konuş,iste paranın.Vermezlerse Alo 175'i ara

Hocam kvk aramanın dakikasını 2 lira falan yapmış dün aradım adam bir saniye diye diye bekletti sürekli. Görüşme sonunda baktım ki 17 tl gitmiş. :) Verdiği bilgide şu parça hala gelmemiş diyor parça şimdi gelse bile yarın 20 iş gününü geçiyorsunuz dedim evet öyle gözüküyor dedi. Şimdi arasam yine bir dünya para gidecek sürekli oyalıyorlar bir de. Kvk'nın yakında bir bayiisi var oraya gitsem aynı çözümü bulamaz mıyım?

Bulursun gidebilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.