Şimdi Ara

İPhone 5 'imi sıfırladım geri yükleme YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geri yükleme olarak yeni bir iphone yarat dedim. ve şimdi sadece kişileri geri yüklemek istiyorum bunu nasıl yapacağım yardım eder misniz?

• icloud girişi yap zaten aktif etmişsen daha önce hemen gelir
  • veysel_lowe kullanıcısına yanıt
    iclouda giriş yaptım ama yeni bir iphone olarak başlat dediğim için içinde hiç birşey yokken başladı. eski tüm programlar vs olsun istemiyorum sadece kişiler olsun istiyorum onlarda gelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BeV16

iclouda giriş yaptım ama yeni bir iphone olarak başlat dediğim için içinde hiç birşey yokken başladı. eski tüm programlar vs olsun istemiyorum sadece kişiler olsun istiyorum onlarda gelmedi.

Ben de yeni 5S aldım bugün. iCloud daki kişilerim geri yüklenmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Geri yüklenmiyor bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vapors

quote:

Orijinalden alıntı: BeV16

Ben de yeni 5S aldım bugün. iCloud daki kişilerim geri yüklenmiyor. Ne yaptıysam olmadı. Geri yüklenmiyor bir türlü.

bilgisayarda ki itunes ta yedeklemesi olmuyor mu acaba ya orayada taktım amakişileri eşzamanla seçeneğini bulamadım
  • Sifir mi aldiniz hocam ve be kadara aldiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni cihaza kişileri nasıl aktarabiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi şöyle, birincisi iCloud ile telefonun komple imajını almak var tıpkı iTunes'a yedeklemek gibi,
    Bir de Ayarlar/iCloud a girince hemen önünüze çıkan Kişiler seçeneğini açık konuma getirirseniz sadece kişilerinizi, wifiye bağlı olduğunuzda iCloud'a yükler.
    www.iCloud.com a girip kişileriniz yüklenmiş mi diye teyit edersiniz, telefonu sıfırladıktan sonra yeni bir iPhone olarak ayarla diyip Apple hesabınızı ve iCloud hesabınızı girip telefonu açıp wifiye bağlandığınızda rehberinizi kendisi otomatik olarak telefona indirir.
    Burada dikkat etmeniz gereken husus birden fazla aile bireyinin telefonunun aynı iCloud hesabını kullanması neticesinde kişiler birleşebiliyor, birçok kişi bu sorunu yaşadı, ancak başka bir cihaz aynı iCloud hesabını kullanmıyorsa o zaman problem yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: TedMosby

Yeni cihaza kişileri nasıl aktarabiliriz?

Sim kartından ise,ayarlar-mail,kişiler,takvim kısmından sim kişilerini aktar.
    İcloud'dan ise,icloud ile girmeniz yeterli.
    Android'den geldiyseniz.Mail hesabınıza gmail ile girip,kişileri aktar demeniz yeterli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

Sifir mi aldiniz hocam ve be kadara aldiniz

İkinci el aldım hocam şu ilandakini uygun nasip oldu vallahi.

http://forum.donanimhaber.com/m_97802132/f_//tm.htm#97852249
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Şimdi şöyle, birincisi iCloud ile telefonun komple imajını almak var tıpkı iTunes'a yedeklemek gibi,
    Bir de Ayarlar/iCloud a girince hemen önünüze çıkan Kişiler seçeneğini açık konuma getirirseniz sadece kişilerinizi, wifiye bağlı olduğunuzda iCloud'a yükler.
    www.iCloud.com a girip kişileriniz yüklenmiş mi diye teyit edersiniz, telefonu sıfırladıktan sonra yeni bir iPhone olarak ayarla diyip Apple hesabınızı ve iCloud hesabınızı girip telefonu açıp wifiye bağlandığınızda rehberinizi kendisi otomatik olarak telefona indirir.
    Burada dikkat etmeniz gereken husus birden fazla aile bireyinin telefonunun aynı iCloud hesabını kullanması neticesinde kişiler birleşebiliyor, birçok kişi bu sorunu yaşadı, ancak başka bir cihaz aynı iCloud hesabını kullanmıyorsa o zaman problem yok.

Maalesef 8.0.2 de cihazı 2 kere komple sıfırlamama rağmen gelmedi. Betaya geçip deneyeceğim artık

• Hayırlı olsun güzel ve uygun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.