Şimdi Ara

w700 468.10 ytl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
1.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPWtHTXdjelYrRkRNdzRYTXdFRE0yNFhNd1l6TVA=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat zorlu -- 23 Ekim 2006; 19:16:25 >

• noldu se'a k790da 800
  • ana ekrandaki fiyatları değiştirmemişler ama incelemeye basınca fiyatlar çok değiik genpa da.700 lerden 470 lere vay be...SE in kullanıcılarını sevindiriyormu üzüyormu?????
  • ah kafam bekleseydim bi ay daha bunu alırdım be.
  • doğu bankda kaça alabilirim bu sizce?
  • değişik
  • sony ericsson p990i alackalrda beklesin artkadaşlar aynı damping peşpeşe yaşanacak öyle görünüyor...
  • kafama s...m. kaçırılmayacak fırsat gerçekten.
  • beyler bu alette uçuş modu da var mı?
  • Aldığın telefonu bir şekilde iade edebilirsen bunu al.Hakikaten senin isteklerini karşılıyor.İade için de birçok nedenin var biliyorsun!
    quote:

Orjinalden alıntı: erhaninho_cArsi

kafama s...m. kaçırılmayacak fırsat gerçekten.
  • zor be hocam
    pm
  • W700i'nin fiyatı gerçekten çok cazip seviyelere geriledi. W800i ve W810i'ye fiyat avantajıyla iyi bir alternatif oldu.
  • bende bir sony ericsson almak istiyorum ama bu aralar bir indirimdir gidiyor
    sonra pişman olmamak için biraz daha bekleyeceğim

önce kafamda w810i vardı fakat sonradan w700i' yi gördüm şimdi kararsız kaldım aslında gönlüm w810i' den yana ama w700i' nin fiyatıda çok cazip w810i' de otofokus ve 3B oyunlar olması kafamı karıştırıyor bunlar için 200 küsur fiyat farkı normalmi edermi okadar? w700i'nin de kamera kapağı olması çok güzel hemde cebine koyarken yanlışlıkla açılabilecek gibi bir şey değil

yani karar vermek için bir süre daha bekleyeceğim bu arada w700i ile çekilmiş fotolar gönderebilirmisiniz? forumda varsa linkte olur

teşekkürler

edit:

şimdide w800i gördüm gerçek flaş hediyeli lens kapağıda var EDGE yok ama işime yararmıki ?

http://www.genpatech.com/_urun_sayfasi&ekpid=MPWtHTXdnelYrRkRNdzRYTXdFRE0yNFhNd1l6TVA=

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CaFFeiNe -- 14 Ekim 2006; 6:27:21 >

• w900de düşsün yaa şöle bi 900e düşsün
  • hepsiburada.com da w810i için ses kayıt yok demiş gerçekten yokmu? yoksa yanlışmı yazmışlar

w700 468.10 ytl
  • Hepsiburada.com adresinde kimi bilgilerde yanlışlık bulunabiliyor. Elbette W810i ses kayıt özelliğine sahip bir telefondur.
  • Arkadaşım buradaki ses kayıt yok dediği tel arama yapıldığı zaman konuşmayı hafızaya almak için olan fonksiyondan bahsediyo bende bu yüzden bunu almadım ama sonradan anladımki normal ortamda kamera ses kayıdı varmış
  • teşekkürler arkadaşlar

pekii

w800i -> 782YTL (genpa gerçek flaş hediyeli)
    w810i -> 726YTL (hepsiburada.com)
    w700i -> 489YTL (hepsiburada.com)

özelliklerine ve fiyatına göre hangisi sizce?
  • Hiçbiri..

765 ytl K790... Ekonomikticaret

quote:

Orjinalden alıntı: CaFFeiNe

teşekkürler arkadaşlar

pekii

w800i -> 782YTL (genpa gerçek flaş hediyeli)
    w810i -> 726YTL (hepsiburada.com)
    w700i -> 489YTL (hepsiburada.com)

özelliklerine ve fiyatına göre hangisi sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 18 Ekim 2006; 7:17:19 >
  • quote:

Hiçbiri..

765 ytl K790... Ekonomikticaret

+1

ancak ekonomikticaret güvenli mi bilmiyorum, hata ereyonda nakit 741 YTL ancak o sitenin de güvelir olup olmadığını bilmiyorum. belki bu sitelerden alışveriş yapan arkadaşlar bişeyler söylerler. bence en iyisi görerek almak.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.