Şimdi Ara

türev integral ötf yi en iyi nerden öğrenebilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
3
Favori
766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • okuldaki matematikçi bu sene kötü. bireysel olarak halledicem. nerden çalışayım ? simetri mi yoksa fasikül mü alayım ?

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simetri ustune cilasi karekok olur karekok cozmesende olur denemelere gore karar ver kendin

• kdryzc kullanıcısına yanıt
    benimde kafamda simetri var ama 60 küsür lira olmasından dolayı düşünceliyim . yinede yorumun için sağol
  • up
  • Simetri kullamıştım ben öğrenciyi çok yoran bir kitap, konuyu çalış çalış çalış bitmiyor ve yoruyor tavsiye etmem ben... Apotemi'nin kitaplarını kullanabilirsiniz üstüne durursanız gerçekten çok güzel işinize yarar.
  • ExhoWing kullanıcısına yanıt
    Hocam bu apoteminin zorluk derecesi nasil ?

• Hocam öğretici bir kitap, kuralı verir örneğini verir, çözümlü sorusunu çözer ardından sana çözdürür. sonra genel test çözdürür bol bol soru çözersiniz, önceki verdiği kuralları sonraki sorulardada kullandığı için her kuralı benimsemenize yardımcı olur. Kolaydan başlar soruları zorlaşrak gider, çok çok zor bir sorusuyla karşı karşıya kalmazsınız ama öğreticidir, konuyu kavrayıp varsa soru bankanızdan sorularınızıda çözerseniz işlem tamamdır diyebilirim. Kitabın sonunda maraton testleri vardı kesinlikle çözmeniz önerilir.
  • esen 12.sınıf mat konu anlatımlı işini görür.esen konu anlatmayı beceriyor.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellaturcicaMD -- 22 Kasım 2020; 1:35:50 >
  • nejdet hoca candır.
  • internette video k.n+direk soru bankası en iyisi..
  • Ya simetriyi acayim biraz 1-4 kesin cozmelisin ha ben sansa birakmicam isimi diyosan 2.kitap konular bi dunya olmus ama cikmayacak soru tipleri var (trigo) gereklimi gerekli ufkunu acar.bu sene cikan parabol sorusu hangi kaynakta vardi ki.Tavsiyem simetri ustune karekok ben elime gecen her kaynagi cozdum(behzat da dahil) ama sonuc 44-2 mat1 kismina iyi calisin bide
    Edit:arkadas 12.sinif sormus ben unutmusum genel lys mat onerisi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kdryzc -- 2 Ekim 2014; 1:36:45 >
  • Simetri yoruyor. Video anlatım + fasikül konuyu kavramaya yeter. Tabi video anlatıma çalışırken not al ki kuralları öğrenebilesin.

• quote:

Orijinalden alıntı: palpitation342

ben behzat hocayla gideceğim
    yanında her kaynaktan test

Hocam bende öyle yapacağım. Örneğin limit 9 saat galiba. Sizce fasikül almalı mıyım? Sonuna gelince başını unuturum gibi geliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

quote:

Hocam bende öyle yapacağım. Örneğin limit 9 saat galiba. Sizce fasikül almalı mıyım? Sonuna gelince başını unuturum gibi geliyor

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sellaturcicaMD -- 22 Kasım 2020; 1:36:8 >
  • Up

• Kesinlikle ve kesinlikle Güray Küçük yayınlarını öneririm çok güzel bir fasikül örnek sorularda var . Adam akıllı öğrenmek istiyorsan bu kitap kaçmaz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: G.House M.D

quote:

ben en son fonk. dinlemiştim 5 saatliği
    önemli yerleri kendim yazdım bi deftere
    arada açıp bakıyorum

biraz daha uzun sürüyor tabi ama yazdığım şeyi görünce direk hocanın dedikleri aklıma geliyor
    bunu da böyle yapıyorduk falan

fasikul ayni etkiyi verir mi bilmem
    kaflarin pdfleri varsa süper olur ama

edit:sabah sabah uyanamamisim herhalde kaflarda fasikul doğru
    neyse hocam sen anladın

Zaten pdf leri veriyor ya artık rahatız

• rıfat hocadan giderim hatırlamak için temel var zaten ardından dergiler ve karekök gerekirse ek takviye sağlayacam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.