Şimdi Ara

MATEMATİK ÇOK İYİ OLMADAN TIP KAZANILIR MI ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
9
Cevap
0
Favori
4.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Matematiğim çok iyi değil ama tabiki de üstüne düşüp çok soru çözücem. 11.sınıfım tıp istiyorum fenim çok iyi. Matta kötü yaparsam tıp kazanamaz mıyım

• Bi arkadaş sonucunu koymuştu matematiksiz tıpa girdim diye.

30 tane mat yapmış biyolojisi 29 du. 4k ile girmiş tıpa
  • girersin
    ama kulağı tersten tutmana gerek yok
    fenin hazır iyiyken mata yüklemen daha iyi olabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matematiğinin iyi olması gerekmiyor test mantığını çöz yeter.
  • Lys fenden fulle yakın yaparım dersen evet matematikten 25 soruda yapsan kazanırsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F191128EA -- 1 Ekim 2014; 22:00:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fenim iyi diyorsun ama dikkat et sınavda hocaların sorduğu abidik gubidik sorular çıkmıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • meltemkulaksizoglu M kullanıcısına yanıt
    ygs matematikte mat önemli ama lys de dersen biyodan kimyadan 29-30 gelir mat 2 25-30 civarı gelsede korkma çok örneği var 27 yapan arkadaşım bu sene diş hekimliği kazandı üstelik ygs pıanıda 380 di
  • Bence matematiksiz hiç bir şey olmaz.Her şeyin bası matematık.Bak Hayat bılgısı fızık kımya bıyo olur , türkce edebıyat , dıl anlatım olur sosyal bılgıler tarih,cog olur ama matematık hep matematiktir :D sacma mı oldu ne :D en az 35 net falan yapman lazım bence bıyo dan da 35 ustu
  • Asilzade101 kullanıcısına yanıt
    o değilde imza kısmında (imza kısmı oluyo galiba) oraya yazdıgın sözün güzelliği der susarım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.