Şimdi Ara

nokia lumia 820 mi motorola moto g mi lütfen acill yardim.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gm discovery mi satmış bulunmaktayım bu nedenle 2.el 500 tl ye kadar bir cihaz bakıyorum. Yenilememin tek nedeni telefonum baya yıpranmış ve eskimişti. Şimdi wp yi denemek istıyorum ama tereddütlerım var hem market hemde l820 nin pil performansından dolayı. Yada androidi bırakmayalım motorola moto g mi alayım ? Bu cihazıda çok övüyorlar benimde baya hoşuma gitti cihaz ama o fiyat aralığında lumia 820 var 2 cihazıda 2. El alacağım 2-4 gün arasında alacağım cihazları... Yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Senin durumunda olsam moto g tercih ederdim.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Hocam 2. El gozunuze çarpan ankarada yada ptt ile gönderecek bi yer varsa haberdar edin beni 2 sinden biri temiz olacak hangisi denk gelirse alıcam şuan telefonsuzum çünkü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaandngz

Hocam 2. El gozunuze çarpan ankarada yada ptt ile gönderecek bi yer varsa haberdar edin beni 2 sinden biri temiz olacak hangisi denk gelirse alıcam şuan telefonsuzum çünkü

Ok

• stevejones kullanıcısına yanıt
    Saolun

• quote:

Saolun

L820 iyi cihaz ama WP market daha tam oturmadı,sistem tam olmadı daha,haralsr ve eksikler yaşayabilirsin.8.1 ile stabilite azaldı diyenler de çok.Ben Moto G kullanıcısı olarak Moto G kesinliklev uzme diyorum.

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    Moto g çok güzel tasarım zaten benim çok hoşuma gitti işte sosyal ağ için stabilete nasıl şarj nasıl hocam sız kullanıyorsunuz bana biraz detaylı bir yazı yazarmışınız tüm eksi ve artılarıyla beraber rica etsem

• quote:

Moto g çok güzel tasarım zaten benim çok hoşuma gitti işte sosyal ağ için stabilete nasıl şarj nasıl hocam sız kullanıyorsunuz bana biraz detaylı bir yazı yazarmışınız tüm eksi ve artılarıyla beraber rica etsem

Bataryası çok kullanirsan 1-1,5 Gun,arada Face'a birazda video izlerden 2 Gün gidiyor bizzat denedim. Stabilitesi çok iyi,yeni Moto G ile benim 2 aylığı karsilasttirdim hic hız farkı yok, 2 sene civarı stabil götürecek cihaz.En agir oyunlari FIFA 15,MC 5,Asphalt 8 ve daha çok oyun oynadım hepsini ultrada rahat oynattı.Ses kalitesi çok iyi,hafıza 13 GB kalıyor 3 GB sistem.Sesi çok temiz ve yuksek ses çıkıyor. Kamera ışıkta iyi,geceleri kotu.On kamerada ışıkta gayet iyi,gece vasat.SD card yok eksi sayılabilir. Google destekli cihaz,Android L alicak buda çok iyi.

Eski moto g ile yenisi arasın da ne fark var bir de 2.el arıyorum 500 tl ye kadar yardımcı olabilirmisiniz o konu da

• quote:

Eski moto g ile yenisi arasın da ne fark var bir de 2.el arıyorum 500 tl ye kadar yardımcı olabilirmisiniz o konu da

Performans farkı yok,SD card var boyut bıyık kamera daha iyi.Ama oburude ekran daha düşük bataryada.Sahibinden'de piyasası var Ankara'dasin sanırım.Buna bak bi. http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-modeller-ikinci-el-temiz-garantili-3-aylik-moto-g-181484963/detay

Bu cihaz hocam sizinkinden mi sd cardli olan hangi ayın cihazları o kişiye mesaj attim bakalım dönecek mi yani

• quote:

Bu cihaz hocam sizinkinden mi sd cardli olan hangi ayın cihazları o kişiye mesaj attim bakalım dönecek mi yani

Türkiye de SD card olan yok,buda SD ccarsiz.100 daha koysan sıfır alırsın daha mantıklı değilmi?

Hiç çıkma imkanım yok hocam malesef 500 tl son fiyat hem sıfır bakalım bi para felan çıkarsa olur şuan 500 tl var elim de başka cihaz para yok malesef 2-3 yıl götürecek cihaz lazım normal de g2 alacaktık ama para başka yere gitti mecburen durumum iyi değil

• quote:

Hiç çıkma imkanım yok hocam malesef 500 tl son fiyat hem sıfır bakalım bi para felan çıkarsa olur şuan 500 tl var elim de başka cihaz para yok malesef 2-3 yıl götürecek cihaz lazım normal de g2 alacaktık ama para başka yere gitti mecburen durumum iyi değil

O zaman ikinci elleri takip edin.

Sizinde gözünüze çarparsa bana haber edermisiniz

• quote:

Sizinde gözünüze çarparsa bana haber edermisiniz

Gorutsem söylerim.Moto G anakonusuna bakımın biraz göz atin bence.

2. El alırken neye dikkat etmeliyim

• quote:

2. El alırken neye dikkat etmeliyim

Vuruk çizik varmı,arama yaparken falan ses net mi,müzik sesi düzgün mu,kasma varmı,şarj soketi saglammi hepsini dene garantiyide incele.

Tamam çok sağolun

• bence 820
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.