Şimdi Ara

Özel Yazıcı Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Yazıcı tavsiye başlıkları falan var biliyorum.Ancak şu an aile içinde ciddi bir kavga oluştu bu yazıcı yüzünden.Bırakın şu an doğru başlığa doğru mesajı atmayı, evden kaçıp bidaha gelmemeyi bile düşünüyorum.Konu şu...

Bu güne kadar 4-5 adet kadar yazıcı almışızdır farklı farklı kalitede.Ancak hepsi teker teker bozuluyor ya aldığımızdan sonra 1 yıl içinde ya da 10 15 kez farklı zamanlar kullandıktan sonra.Bazılarının orjinal kartuşu sanki bi bardak suymuş gibi bitiyor.Diğeri kafayı yiyor bir daha kullanılamıyor.Demem o ki resmen şu yazıcı konusunda ya bize kara büyü yapıldı, ya biri çok pis beddua okudu ya da yazıcı kullanmamamız bu Dünya için en hayırlısı.(Son seçenek olamaz çünkü kırtasiyeler kağıt başına 50 kuruş alıyor ve bol bol ödevi olan bir kardeşe sahipseniz bu 50 kuruşlar birikip bir araba parası kadar edebilir.)

Sizden 100-350 tl arasında, "bilgisayardan çıkartmak istediklerimizi sorunsuz bir şekilde çıkartacak" (bak bak isteğe bak ne hale düştük), çabuk bozulmayacak, tanıdık bir markası olan, entel dantele gerek yok KÜTÜK GİBİ bir yazıcı önerisi istiyorum.Bu konularda tek güvendiğim site burası.Yardımcı olursanız minnettar olurum.

Edit: HP DESKJET 1515 aldık.Kartuşu 30 tl civarı tanesi.Aralarında hem o kadar para istemeyip hem de kartuşu ucuz olan buydu.En mantıklısı bu gibi şimdilik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fsdister -- 6 Ekim 2014; 16:32:40 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.