Şimdi Ara

Windows 10 işletim sisteminin Teknik Önizleme Sürümü çıktı, indirebilirsiniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
13
Favori
16.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Windows 10 işletim sisteminin Teknik Önizleme Sürümü çıktı, indirebilirsiniz!

Microsoft tarafından resmi duyurusu dün yapılan Windows 10 işletim sisteminin Teknik Ön İzleme sürümü kullanıma sunuldu. Ücretsiz olarak dağıtılan sürümü elde etmek için bir Microsoft hesabı ile Windows Insider Programı'na kayıt olmanız yeterli.

Şu an oldukça erken aşamada olduğu için Microsoft tarafından ana bilgisayarlara kurulmaması tavsiye ediliyor. Microsoft'tan Fran Shaw'ın açıklamalarına göre Windows 8 işletim sistemiyle aynı sistem gereksinimlerine sahip olan Windows 10 için, 1GHz veya daha hızlı bir işlemci ile birlikte 32-bit için 1GB RAM ile 16GB depolama, ya da 64-biti çin 2GB RAM ile 32GB, en azından teknik olarak işletim sistemini kurmaya yeterli olacak gibi görünüyor. 

Yeni nesil Başlat Menüsü ile birlikte çok sayıda geliştirme ve ekstra özelliği beraberinde getiren Windows 10 işletim sistemi, 2015'in ortalarına doğru kullanıma sunulacak. Mevcut bilgilere göre, Windows 8 kullanıcılarına ücretsiz olarak sunması beklenen Windows 10'un Teknik Önizleme Sürümü için indirme adresi: http://windows.microsoft.com/tr-tr/windows/preview

• mac osx yosemite buna bin basar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tobiobito -- 1 Ekim 2014; 19:22:39 >
  • 9 ne ara çıktı la
  • başlat müthiş olmuş bence kullanılır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tobiobito

mac osx yosemite buna bin basar

Fiyatıyla 7 BİN BİLE BASABİLİR :d
  • Türkçe olaydı iyiydi
  • Oo alirim bir dal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan çok büyük bir çoğunluğu ilgilendirmemekte bu gelişme.
    İyisi mi 2015 ortasını bekleyelim
  • w10 kuracak yiğit aranıyor kurunda deneyin bi hatalarını görün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uniquee_x3 -- 1 Ekim 2014; 19:27:57 >
  • redwolf0 kullanıcısına yanıt
    En son mavericks i ücretsiz hediye etti apple, ayrıca şuan kullandığım bilgisayarın özelliklerine bakıcak olursak öyle windows bilgisayarın fiyatlarıyla arada çok uçurum yok
  • Hayırlı olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • windows 7 tasarımı çok iyiydi. 8 ile pisledi. 10 ile de batırmayı düşünüyorlar sanırım.

bu tek renk tasarım boğuyor beni. midem bulanıyor bir yerden sonra, iğrenç çünkü. her kimin fikriyse atılmalı microsofttan.

windows 98 bile daha güzel gözüküyor yahu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • core duo 1.6ghz 980 mb ram 80 gb hhd ve 256 mb ati ekran kartlı alet win8 ile berbat uyumluluğa hahipti. Buradan yola çıkarak bu yeni windowsun ben söylenen sistem gereksinimleriyle doğru düzgün bir iş yapacağını zannetmiyorum. adamlar samimi olsunlar biraz.

• quote:

Orijinalden alıntı: uniquee_x3

w10 kuracak yiğit aranıyor kurunda deneyin bi hatalarını görün

İndirip sanal makineye kuruyorum
  • Win7 64 bit ile mutlu mesut devam ediyoruz.
  • Win 7 32 bit tek geçerim
  • Erdi abi bi inceleme bekliyoruz :)) ben indiriyorum ama indirmeyenler için bilgilendirici ve ufak bir değerlendirmenizde güzel olur

• Durunamadım başladım indirmeye
    Windows 10 işletim sisteminin Teknik Önizleme Sürümü çıktı, indirebilirsiniz!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimson

windows 7 tasarımı çok iyiydi. 8 ile pisledi. 10 ile de batırmayı düşünüyorlar sanırım.

bu tek renk tasarım boğuyor beni. midem bulanıyor bir yerden sonra, iğrenç çünkü. her kimin fikriyse atılmalı microsofttan.

windows 98 bile daha güzel gözüküyor yahu

bende win8 sevmiyorum ya. çok tek renk üzerine odaklanılmış ve arayüzünü sevmedim. başlata basıp çalıştırdan notepad yazmak vardı. win8 de iki saat arıyorum

win xp ve win7

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.