Şimdi Ara

Jameson Js-2016 Mini FHd Uydu Alıcı İncelemem (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
105
Cevap
4
Favori
10.968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: konkat

quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

quote:

Orijinalden alıntı: Adorer

Ayni cihazi bende aldim ama şu ip tv işinden hiç anlamam umarim burada anlatimi yaparsin

çinden gelsin wifi adaptörüm sonra yapacağım inşallah hocam siz isteyin maksat paylaşmak

sipariş verdiğiniz ürün geldi mi? geldiyse denediniz mi? gerçi aliexpresten kolay kolay gelmez ama
    bahse konu belgeseller kanalları hangileri ve dili türkçe mi?
    bilgi verirseniz sevinirim

geldi ama 3 gündür alamadım postanede bekliyor

yabancı discovery paket kanalları ingilizce izleniyor hotbird uydusundaki kanlları açıyor

turksatı çözmüyormuş telif hakkından dolayı ip tv liki bulursanız ileyebilirsnz

• beyzade0606 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
    alınca çalışıp çalışmadığı hakkında bilgi verirseniz bende sipariş vermeyi planlıyorum
  • js-2017 aldım ben de. çift çanak taktım. diseqc switch ile bağladım. turksat ve azerspace uyduları bağlı. ayarlarken sadece turksatı görüyor. azerspace kanallarını bir türlü ekleyemedim. yardımcı olabilecek olan var mı?
  • usb wifi resimleri geldi gayet iyi çekiyor
  • Bir önceki mesajdaki sorunumu hallettim. Ancak bu sefer de idman rv ve az tv maç esnasında şifreye giriyor. Güncel biss keyini girmeme rağmen açılmıyor. Acaba biss keyde, bende ya da uyduda mı bir sıkıntı var? Çözemedim bir türlü...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sirri99

Bir önceki mesajdaki sorunumu hallettim. Ancak bu sefer de idman rv ve az tv maç esnasında şifreye giriyor. Güncel biss keyini girmeme rağmen açılmıyor. Acaba biss keyde, bende ya da uyduda mı bir sıkıntı var? Çözemedim bir türlü...

biss key nasıl giriliyor
  • Menu tuşuna, daha sonra da mavi tuşa basacaksınız. Ordan biss menüsü açılıyor. Oradan girebilirsiniz.

• cihazdan ben de almıştım fakat iade ettim. Diseqc 1.2 motor ve USALS desteği var denilmesine rağmen bir türlü çalışmadı sürekli reset atıp durdu. motorsuz sisteme takınca problem yok ama motorlu çanak kullanıcıları için problemli bir cihaz.
  • Dostum iptv izlemek icin direk wireless adaptoru takmak yeterlimi ayrica jamesona kayit falan olmak gerekiyormu server olayindaki gibi.. Birde iptvde hangi kanallar var yayinlarda donma takilma varmi sinema kanali varmi. kanal isimlerini yazabilirsen çok seviniriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 2 Kasım 2014; 9:08:55 >
  • quote:

Dostum iptv izlemek icin direk wireless adaptoru takmak yeterlimi ayrica jamesona kayit falan olmak gerekiyormu server olayindaki gibi.. Birde iptvde hangi kanallar var yayinlarda donma takilma varmi sinema kanali varmi. kanal isimlerini yazabilirsen çok seviniriz

ıptv için sadece net lazım.
    Uygun linkleri bulabilirseniz istediğiniz her türlü kanal var hd olanlar cam gibi

• quote:

quote:

Dostum iptv izlemek icin direk wireless adaptoru takmak yeterlimi ayrica jamesona kayit falan olmak gerekiyormu server olayindaki gibi.. Birde iptvde hangi kanallar var yayinlarda donma takilma varmi sinema kanali varmi. kanal isimlerini yazabilirsen çok seviniriz

Uygun linkleri bulabilirseniz istediğiniz her türlü kanal var hd olanlar cam gibi

Jameson guncelleme cikartti orada ip tv ile ilgili birseyler var onun icinde iptv linkleri yokmu ? Sagdan soldan linkleri benmi bulucam jameson destek vermiyormu sormak istedigim bu

• quote:

Orijinalden alıntı: sirri99

js-2017 aldım ben de. çift çanak taktım. diseqc switch ile bağladım. turksat ve azerspace uyduları bağlı. ayarlarken sadece turksatı görüyor. azerspace kanallarını bir türlü ekleyemedim. yardımcı olabilecek olan var mı?

bu ışlemcılı cıhazlar dayzek ve çıftlı lnbe seçıyor bılesınız dayzeğı değıştır ve dene..
  • quote:

quote:

quote:

Jameson guncelleme cikartti orada ip tv ile ilgili birseyler var onun icinde iptv linkleri yokmu ? Sagdan soldan linkleri benmi bulucam jameson destek vermiyormu sormak istedigim bu

ip tv tamamen beleş iş parayla sağlam ip tv linkleri satanlar var bu işin ticaretini yapıyorlar yani. jameson next vs kimse sana al ip tv bunları izle kardeşim demez

• bu arada cihaz 3-5 günde bir durup suruken reset atıyor. cihaz sürekli nete bağlı ve flash bellekte takılı. benim için çok sorun olmuyor
  • Hocam şu ip tv olayını anlatırmısınız yaa mevzuya fransız kaldımip tv'yi izlemek için sadece wifi adaptörü mü almak lazım??
  • inceleme için teşekkürler

fakat ne kanal geçişi nede menüden bir video yok

ekleme imkanınız varsa çok makbule geçer...
  • quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Hocam şu ip tv olayını anlatırmısınız yaa mevzuya fransız kaldımip tv'yi izlemek için sadece wifi adaptörü mü almak lazım??

wifi adaptör ve çalışan iptv linkleri olmalı.

Video olarak sitesinde var hocam jameson forum deyin çıkar
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: suÇ

Hocam şu ip tv olayını anlatırmısınız yaa mevzuya fransız kaldımip tv'yi izlemek için sadece wifi adaptörü mü almak lazım??

wifi adaptör ve çalışan iptv linkleri olmalı.

Video olarak sitesinde var hocam jameson forum deyin çıkar

Hocam adaptör olarak linkdeki cihazı almayı düşünüyorum uyumlu dimi bizim bu cihazla ve birde yerli platformları izlemek istiyorum bu mümkün müdür ?http://www.teknosa.com/urunler/125430138/airties-2310-11n-wireless-usb-adapter

• arkadaşlar iptv ye bir türlü usb den kanal ekleyemiyorum,yeni kanal yoktur mesajı geliyor hep yardım lütfen nerede hata yapıyorum acaba
  • su bahse konu şifre almak için atılan mail nereye gönderiliyor acaba bilen var mı?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.