Şimdi Ara

Memnun kalacağım telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
286
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar. yeni bi telefon almayı düşünüyorum bu aralar, incelemelere falan bakıyorum, araştırıyorum ama pek tatmin olamıyorum nedense. bi de sizden duymak istedim nexus 5 nasıldır, kullanan varsa memnun mudur? veya g3 falan ne önerirsiniz bana uzun süre kullanmak istiyorum sağlam bi şey olsun yani. eyvallah şimdiden.

• Nexus 5 batarya hariç harika bir cihaz,gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ama bataryasını göz önüne al,uzun ömürlüdür ve kasa olarak sağlamdır.
    Lg G2 heryönden çok iyi cihaz,özellikle batarya ve performans olarak.Kasası narin,çerçeve olmadığı için kırılmalar vs gerçekleşmesi mümkündür dikkatli olmalısın.
    Z1 hem batarya hem sağlamlık hem performans olarak çok iyidir,tek eksisi ekran ama öyle vasat değil gayet iyi ekranı var,bence aralarında en iyisi.

Eğer bütçe olarak 1500-1600'e çıkarsanız Bizdeuygun.com'Dan Xperia Z2 yada Note 3 alabilirsin.
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler. aslında kafama en çok yatan telefon nexus 5 çok beğendim. pişman olmam herhalde ya bataryası çok mu kötü acaba? bi günü çıkartmaz mı yani? saf android falan bi de bu da cezbetti.
  • kardeş bende bende nexus 5 i çok araştırdım mükemmek bir tlf fakat şarj olayı tambir sıkıntıymış
    şarj benim için önemli mesela bu nedenle almaktan vaz geçtim
  • hasimmurat H kullanıcısına yanıt
    çok da sıkıntı değildir diye düşünüyorum ya
  • Normal kullanımda ışıktan feragat ederek nexus 5 ile günü çıkarabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi kullanan çıksa da detaylı şekilde anlatsa keşke
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum pain

cevap için teşekkürler. aslında kafama en çok yatan telefon nexus 5 çok beğendim. pişman olmam herhalde ya bataryası çok mu kötü acaba? bi günü çıkartmaz mı yani? saf android falan bi de bu da cezbetti.

Kullaniminuz nasıl olucak detay verirsen yardim edebilirim.

• berkem01 B kullanıcısına yanıt
    elime alıp da saatlerce oyun oynayacak değilim. kafam eserse oynarım yani. onun dışında internette falan rahatça dolaşabilmek, videolara bakınmak şeklinde. geri kalan kısmı zaten normal sıradan şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maximum pain

elime alıp da saatlerce oyun oynayacak değilim. kafam eserse oynarım yani. onun dışında internette falan rahatça dolaşabilmek, videolara bakınmak şeklinde. geri kalan kısmı zaten normal sıradan şeyler.

O halde ekranida %30 da falan kullanirsan ki yeterli seni birgün çıkarır.

• G2 oneririm,nexus guzel fakat g2 den kamer ses ve batarya olarak daha dusuktur,ki batarya her gu her an lazim bu acidan cok kurcalamiyorsaniz nexus dusunulebilir ama oun haricinde batarya problem,birde o butcede z1 bakin derim saglam batarya iyi,donanim iyi sd kart avantajdir.

• Dusunmeden nexus 5 alabilirsin telefonu yogun kullanıyorum (oyun cok oynmam) 1 günü coook rahat cıkarıyor yok eger bana 2 3 gtsın dersen bısey dıyemem ama bataryayı kafaya takma ki android L gncellemesiyle cok daha iyi olacak batarya
  • teşekkürler yorumun için. benim açımdan da en mantıklı hareket nexus 5 almak olacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.