Şimdi Ara

Oyun Serisi - The Long Dark - Bölüm 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kurtlarla karşılaşmak tek sorun değilmiş gibi bir de sakatlanmak mı? Eve dönüp ihtiyaçlarımı karşılamam lazım, bu sorunlarla uğraşamam!

• Ya ben şimdi onları vururum da mermilerim boşa gitsin istemiyorum :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Forage Wood* Odun buluyor verilen zamana göre :d
  • Güzel bölümdü, kar "yalama" sahnesi efsaneydi
  • uzatmanın bi manası yok bence bu seriyi izlemesi hosuma gidiyor ama yeterli bence :)

• Deva et bence abi
  • o ormanın kralı olmadan kurtlar önünde diz çökmeden bırakma.yeniden dene.

• Anket sanki biraz yapmamak ister gibi sorulmuş ama devam edilse güzel olurdu :D
  • Sonu çok iyiydi
  • bence talha abi ile oynasalar çok daha iyi olur. Örnek 7 DAYS TO DİE !
  • Bende oynadım bu oyunu map zaten o kadarda büyük değil görmediğimiz bi baraj ve bir gözlem kulesi gibi bir yer kaldı oyunda şu an fazla birşey yok hep aynı bence başlamasın başka multiplayer macera oyunları olursa iyi olur.Dayz iyiydi bence :)

• hayır oyladım
    hem senaryo yok hem multiplayer değil hemde early-access olduğu için yapacak çok birşey yok. harita da bayağı küçük.

oyun çıkışını yaptığında sürükleyici bir senaryo ile gelmesini bekliyorum.
    multi (co-op) modu da gelebilir belki o zaman oynamak daha iyi olur.

şimdilik başka bir seri gelsin dayz, rust falan olabilir.

• Yeni harita gelince devam etmek daha mantıklı oylamaya gerek yok

• Abi bence başla bu sefer daha iyi oynarsın diye düsünüyorum ve daha zevkli olur :)
  • Bence devam.

• İşkence çekiyorsun bence devam etme oyun tam sürüm olursa o zaman hikayesi zevkli olur.
  • canlı olarak oynansa efso olmamı?

• Abi bence devam et ama bir seferlik ölene kadar çünkü daha görmediğin çok yerler var ve şimdi oyunu daha iyi anladın odun falan bulmayı öğrendin vs. ve oyuna sanırım yeni güncelleme geldi daha zevkli olur gibime geliyor
  • Şimdi gökhan, oyunu tek seferde belli bir süre oynamış 3 e bölmüşsün, bu olmamış! Oyuna şimdiye kadar 5 tane yama geldi ve pek çok iyileştirme yapıldı bunların hiçbiri (3.bölüm dahil) bölümlerine yansımamış. Oyun çıktıktan 2 gün sonra gezmedik yer bırakmadım ama 3 bölümdür o kulübe ve etrafından başka bir yerde dolaşmadın.(Tepede kırmızı kule,elektrik santrali,göl kıyısı barakaları ve sonunda ki büyük şerif kulübesi,3 lü konteyner alanı)Oyun alfa olduğu için harita açmamıza bile izin yok, öyle savrulmuş gibi gidiyoruz ve oyunda bir döngü yok. Oyun alfadan çıksın betaya girsin istersen birde o zaman video çekersin ama lütfen güncellemeler video'na yansısın olur mu?

Teşekkürler.
  • Oyun oynayıp para kazanmak hayalimdeki iş.Ah be şöle bir iş gelse nolurdu sanki:D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.