Şimdi Ara

Bütçeme göre telefon arıyorum !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Galaxy Trend Plus kullanıcısıyım . Telefon küçük olduğu için sıkıldım ve yarıyıl tatilinde babamın max 500 benimde elimde olan 120 tl yani toplam 620-650 lira arası telefon alacağım . Kafamda GMD var fakat bütçemi zorluyor yaklaşık 730 TL'lik bir fiyatı var . Bilinen ve ekranı büyük olan telefon önerilerinizi bekliyorum . Dediğim gibi Trend Plus 4.0 inç. Çok küçük geliyor en azından bi 4.6 - 4.7 inç boyutu olan telefonlar bakıyorum . Şimdiden teşekkürler .

• Motorola Moto G sana çok iyi olur,fiyatı 630 Tl,4.5 İnc ele tam oturuyor.Performans olarak çok iyi,hızı falan harika kaldırmadığı oyun yok.Bende var çok memnunum,tavsiye ederim.Zenfone 5 var birde 5 İnc oda çok iyi,700 TL.Performans vs çok iyi ama batarya ve sesi geride.Butcen ulasir mi bilemem,arada aşırı fark yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim MOTO G ye baktım 850 TL diyor ? . Şık tasarım ama Motorola düşünmüyorum . GM , Samsung veya Sony var aklımda . Yani daha gözde markalar
  • Gmd uzak durun para kaptirmayin derim

• Galaxy grand serisine bakabilirsiniz. 700 tl ydi. Özellikleri iyi ve ekran olarak da büyük size yeterli gelir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scratoj05

Kardeşim MOTO G ye baktım 850 TL diyor ? . Şık tasarım ama Motorola düşünmüyorum . GM , Samsung veya Sony var aklımda . Yani daha gözde markalar

Gelbial.com 630 Tl hocam,bide Teknosada Zenfone 5 bak,veya Vatan'da Xperia L var 600 TL.

• Son duruma göre yaklaşık 650 - 700 tl bütçem var . Yarıyıl tatilinde kampanya falan olurmu %15 indirim vb .. o zaman alabilirim GMD . Xperia kesinlikle düşünmüyorum zenfone yakınımda var hiç tavsiye etmiyor

/edit

Biraz araştırma yaptım da yakınımda zenfone 4 varmış ve zenfone 5 modeline baktım f/p ürünü diyebilirim. Gerçekten 699 TL'ye değen bir cihaz. İşlemcisi kamerası boyutu discovery yi solluyor . tek eksisi 2 çekridek olması . discovery de 4 çekirdek bulunuyor. Bütçemi biraz zorlarsam kesinlikle Zenfone 5 alacağım. Herkese teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi scratoj05 -- 2 Ekim 2014; 16:30:50 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.