Şimdi Ara

Superonline internetin 25 mbps hızı 100 mbps oldu!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
5.981
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler 25 megabit fiber kullanıyorum, bugün dizi falan izleyeyim derken 1080p videoların anında yüklendiğni gördüm. Speedtest'te 98,56 çıktı hızım

Acaba bu olağan bişey mi? hızı artan varsa yazsın.

• Salihyet kullanıcısına yanıt
    benimde 20mb hız - 100mb olmuş nasıl olmuş bende anlamadım fazla para istemesinlerde

bu hızla dün 1 film indiriyim dedim uçtum

geçen ay 250gb indirdim ayın 15.de 100 gb kota doldu 150 gb da 3 mb hızla indirdim

herkese olmuş gibi
    http://forum.donanimhaber.com/m_97893145/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 666azazel -- 1 Ekim 2014; 15:42:09 >

• Bayram hediyesimi acaba...
  • Geceden beri benimde 50 mbit lik internet 100 mbit oldu merak ettim şimdi nedenini.
  • 50 mbit bağlantım oldu 100mbit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forgottenh -- 1 Ekim 2014; 18:06:29 >
  • Teknik bir hata var arkadaşlar heralde bayram hediyesi ora ayri herkesin hizlari 2 ye katlandi sitesinde aciklama yoksa hatadir kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede bir hata var, 25Mbit normal paket hızım şuan koptu gidiyor 70Mbit'e doğru.

• benim 50mbit 25 olmuş ama arayıp şikayet edicem bizim hızları düşük verip millete niye fazla hız veriyorsunuz diye
  • Download yapıyordum bir baktım 8.5mb çıldırdım
  • Eski 10 mbit'lerde şu an 100 olmuş. 2009'dan beri 10 mbit download 1 mbit upload kullanıyordum bu olay artık hata mı yoksa günlük hediye veya pazarlama stratejisi mi bilmiyorum ama kısa sürecek olsa bile iyi hissettirdi. Ayrıca 5 yıldır minimum hızları arttırmadıkları içinde lanet olsun. Elalem 50 euro/dolar'a 100 mbit download 50 mbit upload standartına geldi bizde aynı paraya 10'a 1 üzerine birde adil kullanım diye götten uyduruk bir sistemin işkencesine maruz kalıyoruz, interneti resmen bitirdiler.Bu forumda sinsice gezinip rapor tutan superonline departman çalışanları size söylüyorum patronlarınızada söyleyin totoşsunuz,soyguncu totoşlar.
  • Akk doluncada aynı hızda devam ediyormu acaba ona göre film yağdıracağım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öğlen bende farketttim 100mbit görünce gaza geldim birşeyler indirdim. AKK doldu diye sms geldi hızınız 3mbite düştü dedi ancak hala 100mbit hızım var Normalde 25mbit 50gb kotalı paketim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karpuz*

Öğlen bende farketttim 100mbit görünce gaza geldim birşeyler indirdim. AKK doldu diye sms geldi hızınız 3mbite düştü dedi ancak hala 100mbit hızım var Normalde 25mbit 50gb kotalı paketim.

işte bu çok iyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hala devam ediyor. gece gece iyi oldu bu olay.
  • "Hızınızı 2 kat yaptık, AKK nızı 50gb yaptık" derlermiş bir de :)

Şaka bir yana, bu AKK olayı gerçekten çok can sıkıcı. Benim gibi sağlık sorunları olan, zaman zaman yatağından çıkamayan insanlar için tam bir çile. Kafamı dağıtmak için twitch.tv 360p video izlemekten gözlerim bozuldu artık. 720p/1080p 3500-4500kbps bir twitchtv canlı yayını ortalama saatte 1.8-3gb..... 100GB AKK 1 ay , günlük ortalama 3.3gb. 360p yayınlar ortalama saatlik 500-650mb. Yani varın hesabı siz yapın. Hızımız 3mbit e düştümü zaten anca 360p izleyebiliyoruz...

Böyle hız arttırımları yerine AKK arttırımları yapsalar daha iyi olur, hatta keşke kalıcı olarak arttırımlar olsa, sene 2014 ve hala turbo buton satma amacındalar.
  • hız 100 mbs oldu da.youtube dan vs video izlenemiyor bile...

ekleme az önce müşteri hzimetlerini aradım.Dİyorumki akrdeşim hiçbir video izleme sitesinden video izleyemiyorum:hız testiniz normal beyefendi...
    Beyefdendiler z....in sizi...1 hafta oldu geçeli illahlah ettim.torrent indirmessin.Vİdeo seyredemessin.50mb yi 100 çıkarmışlar.Ulan 1000 yapsan ne yazar.Lanet olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Donatn -- 1 Ekim 2014; 22:46:20 >
  • Bulundugum sehirde keske olsaydı superonline..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sakın kotaya işlenmiyor zannedip gereksiz indirme yapmayın. Takır takır işliyorlar.

Belli ki dertleri biran önce kotanızı doldurmak daha yüksek paket satmak, turbo buton, ek hız alanı kakalamak.

Bi an kullanıcıyı mı düşünüyorlar acaba diye şüphe etmiştim ne yalan söyleyeyim, gene şaşırtmadılar ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gaara34 -- 2 Ekim 2014; 1:21:30 >
  • Arkadaşlar, bayramdan dolayı 100mbit e yükseltilmiş hızlar. Yakında açıklamasını yaparlar, bilginize.
  • Bende sevindimdi superonline beni sevdi diye demek herkezde bişiler olmuş..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.