Şimdi Ara

Apple ve Medya İlişkileri: 'Bükersen ambargoyu yersin' (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
3
Favori
8.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rezillik Apple'dan, iPad dışında tüm ürünlerini başarısız buluyorum ve almıyorum artık zaten.
  • Bükülme sorunu tartışılır ama firmanın aldığı bu tavır tartışılmaz.Apple'ın bu tavrını savunan varlıklara diyecek söz yok.Takındıkları bu tavrın kendilerine zarar olarak döneceğinden bihaberler.Böyle adamlar olduktan sonra apple daha çok sorunlu cihaz çıkarır...
  • Biri şunun cepte bükülüp bükülmediğini efendice test etsin de anlayalım. Telefonu hababam kanırtıp duruyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: a1g0rithm

Ambargo hikaye, reklam Şahane.

Bi cihazın bükülme olasılığı elbet beni tedirgin eder. (iPhone 6 siparişim işleniyor)
    Bu olasılık benim cihazı koyacağım cebe, giyeceğim pantolona kadar kumanda eder.
    Gül'ü seven dikenine katlanır diyerek geçiyorum bu meseleyi şimdilik.

Ama "Computer Bild" denilen kuruluşun reklamını çatır çatır yaptığını ve bunu da bedavaya getirmeyi apple sayesinde başardığını görüyorum. Beş dakika öncesine kadar "computer bild" diye birşeyin varlığından haberdar bile değilken, şimdi onlara para yardımı yapmak normal bir davranışmış gibi hissediyorum.

Bana ne yavrum! Sen telefonu kırıcan diye ben sana para mı vericem!? Avcunu yala, computer bild editörü.
    Bana sökmez. 3 dakika sonra adını da unutursam tam olur.

Iyi forumlar.

ambargo bahane??
    apple gerçekten böyle bir karar almışsa (ki öyle görünüyor) bu apple adına utanç verici birşey.
    çünkü bu tür sitelerin amacı inceleme yaparak kullanıcıların hangi telefonu alıp almaması konusunda yönlerdirmek. bana göre yapılan incelemelerde cihazın olumlu yanından çok olumsuz yanları, sorunları, eksik yönleri anlatılmalı.
    burada computer bild benim telefonumu büktü diye ambargo koymak çok komik bir davranış. sorun var mı? var. o zaman kendi telefonunu düzelt neden telefonu bükene kızıyorsun.
    ayrıca kim computer bild'i tanıyor demişsin. site almanca o yüzden Türkiyeden birinin tanımaması normal. site almanyada en çok ziyaret edilen 71. site (alexa'yı baz aldım)
    ha ama dersen ki apple alan zaten eğilmeye bükülmeye bakmaz, incelemelere bakmaz. apple 3310'u iPhone 6 diye tanıtsaydı yine bu kadar satardı diyorsan bu noktada sana katılırım :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Bi cihazın bükülme olasılığı elbet beni tedirgin eder. (iPhone 6 siparişim işleniyor)
    Bu olasılık benim cihazı koyacağım cebe, giyeceğim pantolona kadar kumanda eder.

Ama "Computer Bild" denilen kuruluşun reklamını çatır çatır yaptığını ve bunu da bedavaya getirmeyi apple sayesinde başardığını görüyorum. Beş dakika öncesine kadar "computer bild" diye birşeyin varlığından haberdar bile değilken, şimdi onlara para yardımı yapmak normal bir davranışmış gibi hissediyorum.

Bana ne yavrum! Sen telefonu kırıcan diye ben sana para mı vericem!? Avcunu yala, computer bild editörü.

Iyi forumlar.

ambargo bahane??
    apple gerçekten böyle bir karar almışsa (ki öyle görünüyor) bu apple adına utanç verici birşey.
    çünkü bu tür sitelerin amacı inceleme yaparak kullanıcıların hangi telefonu alıp almaması konusunda yönlerdirmek. bana göre yapılan incelemelerde cihazın olumlu yanından çok olumsuz yanları, sorunları, eksik yönleri anlatılmalı.
    burada computer bild benim telefonumu büktü diye ambargo koymak çok komik bir davranış. sorun var mı? var. o zaman kendi telefonunu düzelt neden telefonu bükene kızıyorsun.
    ayrıca kim computer bild'i tanıyor demişsin. site almanca o yüzden Türkiyeden birinin tanımaması normal. site almanyada en çok ziyaret edilen 71. site (alexa'yı baz aldım)
    ha ama dersen ki apple alan zaten eğilmeye bükülmeye bakmaz, incelemelere bakmaz. apple 3310'u iPhone 6 diye tanıtsaydı yine bu kadar satardı diyorsan bu noktada sana katılırım :)

• quote:

Iyi forumlar.

Klasik Apple musterisi

Cihaza ve firmaya toz kondurmaz.Gulu seven dikenine katlanirmismis,bild editorunun gizli plani sokmezmismis.Valla komik lan bu applecilar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Apple'a bak iyice şımarmış ya? Böyle gerizekalı bir ürün üretirsen millet de böyle seninle dalga geçer işte, para veriyoruz buna para. Para gökten yağmıyor. Yaptığın saçma hatayı insanlara duyuruyor diye bir yayıncı kuruluşa böyle bir tepki veremezsin.

Genel yayın yönetmeninin yerinde olsam baya bir söverdim e-postada. Kimsiniz olum siz?

Aynen öyle. İyice değişik olmuş bunlar.
  • Anladık siz yoksunuz listede :)

"Apple'ın nasıl bir medya istediğini daha iyi anlamak isteyenler, Apple'ı çok yakından takip eden Mark Gurman'ın detaylı Apple ve Medya İlişkileri yazı dizisini okuyabilir. İlk iPhone'dan bu yana kimler Apple etkinliklerine davet edilmiş gibi pek çok detaya buradan ulaşılabilir."

• quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

Orijinalden alıntı: sceline

İyi olmuş, adam sana o cihazı bükmen için göndermiyor!

Tavrı değişmeyecekmiş birde. Tavşan dağa küsmüs......

Kraldan çok kralcı olmayın be kardeşim. Dünyanın sonu bundan gelecek.

Kraldan fazla kralcı olsam telefonuda savunurum!

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple'ın şu küstah tavrına bak. ya beni öv yada terket. vay efendim sonra neden android kitlesi beni sevmiyor. işte tamda bu yüzden. çünkü işletim sistemleride tam bu zihniyetin tezahürü şeklinde çalışıyor. ya benim istediğim gibi kullan yada kullanma.

• Istibdat apple

• Arkadaşlar marka farketmez ama şu bir gerçektir... Elinizle yaptınız baskının fazlasını bacaklarınızla yapıyorsunuz. Elle yamuluyorsa inanın arka cebinizdede yamulur. O kadar parayı ver sonra üzül. Garanti kapsamından faydalanabilmesi için ya her ürün hatalı denilerek ürünler piyasadan çekilir yada emsal bir garanti süreci gerekir. Yamulan telefon kullanıcı hatası sayılır ki o zamanda verdiğin para boşa gider. Markayı değil teknolojiyi ve şartlara göre gereklilikleri tartışın. Bir arkadaş not 3 yamuluyor demiş. Masaya koyulunca üst tarafı yukarıda görünüyor demiş. Sanırım telefonu bilmiyor. Çünkü o boşluğu kamera çıkıntısı sağlıyor. YAMULMA YOK...

• Bükülür veya bükülmez orasınında değilim.Apple'in yaptığı davranış hiç hoş olmamış.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nihilous

quote:

İyi olmuş, adam sana o cihazı bükmen için göndermiyor!

Tavrı değişmeyecekmiş birde. Tavşan dağa küsmüs......

Kraldan çok kralcı olmayın be kardeşim. Dünyanın sonu bundan gelecek.

Kraldan fazla kralcı olsam telefonuda savunurum!

Yahu dostum, Apple kendisini savunsun bırak. Hissen yoksa, Apple sana belli bir para ödemiyorsa sanane? Telefon ince tasarımı ve boyutu sonucu diğer telefonlara nazaran kolay bir şekilde yamuluyor, bu kadar basit. Bunu savunmanın bir anlamı yok ki? Ek olarak telefon lan bu, telefon. Bu kadar savunmaya değmez, kafa yormaya değmez.

• hadi buyrun iFun'lar yine cemkirmeye devam edin..

• LesEnfantsTerribles kullanıcısına yanıt
    Kendi imkanları ile veya başka imkanlarla.... hiç bir kimse veya kuruluş kendi ürettiği ürünün kötülenmesine hoş bakamaz.
    Apple'da kendi imkanlarıyla ambargo koymuş :)
  • Telefonu kullanmak için alıyoruz zorlayıp eğip bükecek isek her telefon bükülür

Dh nin sürekli Apple ı karalayan haber yapması manidar

• quote:

Orijinalden alıntı: UcanTospa

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

apple'dan nefret etmek için bir sebep daha çıktı. nefretim katlanarak büyüyor.

Senin anani bacini bukseler hosuna gider mi

anan baban sana iki gram terbiye vereydi keşke. olmamışsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Sende deforme etme Oturur telefonu eline alır bütün gücünle bükersen yada gider üstüne oturur bir de yellenirsen bütün telefonlar hasar görebilir. Mühim olan adam gibi kullanmak.
    Ya lütfen rica ediyorum bu çocukça fanatizmi, karalamayı herkes bıraksın artık.
    " Cehenneme ilk gireceklerden olanlar malıyla övünenlerdir."
    Note 4'ü güle güle kullanın.

iki tane 7-8 yaşındaki çocuğun apple mağazasına gidip telefonları bükme videosunu bir izle derim. o çocuklar ne kadar kuvvet uygulamış olabilir bir düşün sonra gel yeniden konuşalım.

• murdocklawless kullanıcısına yanıt
    7-8 yaşında mı? çok söyledin 3-4 yaşındalar
    O çocuklar bir noktaya özellikle zayıf noktaya en az 20 KG basınç uygulamıştır. Telefon kendiliğinden bükülse size hak veririm ama birileri oturup bükmeye çalışınca saçmalık bence.

Sana garanti veririm 2 yıl sonra telefonumun fotoğrafını buraya koyacağım ve hiç bükülmemiş olacak !!!
    Senin telefonunun markası ve modeli nedir? İstersen biraz da senin telefonundan konuşalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 1 Ekim 2014; 19:53:42 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.