Şimdi Ara

Apple ve Medya İlişkileri: 'Bükersen ambargoyu yersin' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
339
Cevap
3
Favori
8.172
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: starnebula01

quote:

Orijinalden alıntı: murdocklawless

quote:

Orijinalden alıntı: starnebula01

quote:

apple'dan nefret etmek için bir sebep daha çıktı. nefretim katlanarak büyüyor.

Apple ın da çok umrundaydı :)

zaten bu yüzden çürük çarık ürünleri müşterilerine layık görüyor. çünkü umrunda değil.

Kime göre çürük ? Sana göre çürük bana göre değil nasıl bi zihniyet var anlamıyorum ki apple kötüledin ne oldu ? Eline ne geçti anlamıyorum ben samsung veya başka markalara çürük diyomuyum sizde biraz saygılı olun sana göre kötü olan birşey başkasına göre çok kaliteli olabilir.

apple kötü bir ürün çıkarırsa ne yapmam lazım? helal olsun bee, nasılda büküldü telefon, adamlar yapmış diyip alkışlamamı mı bekliyorsun?
  • Yaw bu salak herifler, bu sekilde iki model cikarmal yerine.. 5 inc yap ona gore bir cozunurluk belirle, 6,9 mm yapma kardesim, ekmekmi kesicez.. Yap 7,5 mm 2500-2600 mh batarya koy.. İlk uc gunde 10 degil 12 milyon sat.. Su iki model cikarma isine bir son vermeliler.. Gecen yil 5c patladi bu yilda 6 plus patlicak.. Gittim gordum.. Tablet gibi yapmislar.. Kullanissiz..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: axiprens

quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

quote:

Orijinalden alıntı: prof.exx

quote:

quote:

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1

+note4

Bencede note4... Cuzdana c"sigmayan kartviİt ve kredi kartlarini ekranin arasina sikistirirsiniz..

çalışmasına engel olmadıktan sonra sıkıntı değil. önemli olan ayfon gibi deforme olmasın. gerisi hikaye.

Yamulmasida sikinti yaratmiyor... Halen calisiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Parallel Killer

quote:

quote:

quote:

Rezillik. Cepte biraz zorlamayla zamanla kesinlikle bükülür bu telefon. en kötüsüde piskolojikmen o parayı veren herkes hergün kontrol eder yamuk mu diye. bu telefon alınmaz net

evet yahu. işin psikolojik yanı çok can sıkıcı. kafanda sürekli soru işareti ile telefon kullanılmaz.

+1

+note4

Bencede note4... Cuzdana c"sigmayan kartviİt ve kredi kartlarini ekranin arasina sikistirirsiniz..

çalışmasına engel olmadıktan sonra sıkıntı değil. önemli olan ayfon gibi deforme olmasın. gerisi hikaye.

Yamulmasida sikinti yaratmiyor... Halen calisiyor..

peki iyi bir şey mi yamulması?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EvReN 7

o kadar para ver sonra yamulsun. tam rezillik.

Ama olurmu onlar güç uyguluyor telefona tabi bükülecek (!)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşünen Biri

quote:

Orijinalden alıntı: sceline

İyi olmuş, adam sana o cihazı bükmen için göndermiyor!

Tavrı değişmeyecekmiş birde. Tavşan dağa küsmüs......

"Satın aldık" diyor Sayın ifan

1- ben ifan falan değilim android kullanıyorum güzel kardeşim bunu beyninize bir kazıyın!

2- telefonu eğmek için satın aldılarsa kendi salaklıklarını iyi ispatlamışlar! O cihaz bakalım bükülüyor mu? diye satılmıyor!

3- Apple'dan daha iyi yaptırımlar bekliyorum artık.. Çoluk çocuk elinde oyuncağa dönüyor. Yok sniper ile ateş ederler, yok mikrodalga fırına koyarlar.

4- Bunu diğer markalar içinde kasıtlı yapsalar aynı ambargoyu onlarda uygulasa onları da savunurum. Çünkü konunun fanatizmle falan alakası yok. Milletin amacı Youtube Ad sisteminden para kazanmak. Keyfine zarar vermiyor. Youtube'dan kazandıkları parayla kaç iPhone alacak para kazanıyorlar bilmiyorsunuz sanırım.

Marka fanatikliğim yoktur, her ikisininde developerı olduğum için eşit duruyorum ve hangi markanın hangi cihazı işime geliyorsa onu alıyorum..

Bilmem anlatabildim mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi tarafından bakmak lazım. Bu kadar kolay bükülebildiğine göre aynı kolaylıkla da düzeltilebiliyordur. Gündüz bükülen cihazı akşamdan soba mermeri altına koymak yeterli olur.

• Artık bu iş arabayı çarpıp, aa heryeri dağıldı demeye benzedi.
  • Bir haftaya yakın süredir iPhone Plus modelini kullanıyorum,
    Macbook Pro'dan sonra iyi ki almışım dediğim cihaz bu oldu.
    iPhone 4'te de çekmiyor diyorlardı aksine o cihazdan da çok memnundum.
  • Cihaz öyle basit bükülmüyor hangi cihaza uygulansa böyle bir kuvvet başına böyle birşey gelir büyük olasılıkla.

Haketmişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prometheus #

quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Yani o zorlamaya bütün telefonlar aynı şekli alır , tabi dünya genelinde iphone 6 ve plus çok satılınca diğer markalar bu tarz sitelere baya bi para yediriyor ki böyle testler yapılıyor.Burda apple savunmıyorum doğrudur insanlar okadar para veriyor belirli bir kuvvet uygulaması ile bükülmemesi gerekir.Ama aynı testler diğer markalar içinde uygunlanmalı tek taraflı olunca inandırıcı gelmiyor.

sanırım videonun devamını izlemediniz. videonun devamında daha fazla güç harcayarak note 3 üzerinde de aynı işlemi yapıyorlar ve iphone 6 plus'un aldığı şekli almıyor.

Videonun tamamını izledim , evet aynı güç uygulamasını note 3 'dede denediler.Anlatmak istediğim note 3 ekran açıklığı z2 de lens sorunlarını hepimiz biliyoruz.Bunları neden dillendirmiyorlar

Çünkü lens kaymasının telefona şekil dışında bir zararı yok , ekran açıklığında ise serviste değişim alanlar var note 3 konusunu okursanız.Performansı etkilemeyen 2 şeyle bükülen telefonu karşılaştırmak nasıl bir kafa acaba ? Apple ın köleleri yorum atmaya devam etsinler çok komik oluyor
  • o değilde koskoca dh nin bir telefonu alıp incelememesi enteresan değil mi?haberlerini yap reyting tık al ama telefonu alıp inceleme.güzelmiş

paranız yoksa aramızda toplayalım aga
  • Apple ürünlerini kullanıyorum apple markasını seviyorum fakat bu olay tam anlamıyla fiyasko! Alman dergisi sonuna kadar haklı burada çıkıp da saçma sapan bükmeseydiniz bükmeniz için mi yapıldı gibi yorumlar yapan arkadaşlar sadece saçmalamış! Olayın özeti adam gibi telefon yapsaydınız da bizde bükmeseydik! Gerçekten benimde inceleme fırsatım oldu geçenlerde biraz kuvvet uygulasan yamulacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vendetta262 -- 1 Ekim 2014; 16:07:37 >
  • Mesut Çevik'in güzel bir yazısı vardı.
    Bunları daha önce dile getirmişti.
    aklıma o geldi.
    Apple böyle yapmaya devam etsin...
    Bunu bir apple kullanıcısı olarak söylüyorum.
    Fan boy filanda değilim

• verdiğim paranın karsısında ne donanım alıyorum nede saglamlık! boyle sey olmaz..

• quote:

Orijinalden alıntı: NeonTrees

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hece_he

quote:

Yani o zorlamaya bütün telefonlar aynı şekli alır , tabi dünya genelinde iphone 6 ve plus çok satılınca diğer markalar bu tarz sitelere baya bi para yediriyor ki böyle testler yapılıyor.Burda apple savunmıyorum doğrudur insanlar okadar para veriyor belirli bir kuvvet uygulaması ile bükülmemesi gerekir.Ama aynı testler diğer markalar içinde uygunlanmalı tek taraflı olunca inandırıcı gelmiyor.

sanırım videonun devamını izlemediniz. videonun devamında daha fazla güç harcayarak note 3 üzerinde de aynı işlemi yapıyorlar ve iphone 6 plus'un aldığı şekli almıyor.

Videonun tamamını izledim , evet aynı güç uygulamasını note 3 'dede denediler.Anlatmak istediğim note 3 ekran açıklığı z2 de lens sorunlarını hepimiz biliyoruz.Bunları neden dillendirmiyorlar

Çünkü lens kaymasının telefona şekil dışında bir zararı yok , ekran açıklığında ise serviste değişim alanlar var note 3 konusunu okursanız.Performansı etkilemeyen 2 şeyle bükülen telefonu karşılaştırmak nasıl bir kafa acaba ? Apple ın köleleri yorum atmaya devam etsinler çok komik oluyor

Arkadaşım kimse bişeyin kölesi değil ama sen galiba diğer markaların avukatısın galiba ? komik olan sensin.
  • hep aynı yerden mi bükülüyor bana mı öyle geldi
    tuşların olduğu yerde malzeme inceldiği için direkt ordan gidiyor
    bir daha ki plus ta tuşları tepeye alsınlar bari de yamulmasın
    ah apple ah yazık ettin iphone'a yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayalkahvesi82 -- 1 Ekim 2014; 16:17:26 >
  • Hep ayni noktadan bukuluyor cihaz sanirim, sunu da bir izleyin
    http://youtu.be/XaQsXJ5NtnA

• kim ne derse desin iphone!
  • Kimse burda apple savumuyo yazdığım yazıyı iyi oku sonra sonuca bağla
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.